Korzár logo Korzár
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 1. 12. 2001 do 7. 12. 2001

Barani majú práve teraz akési hluché obdobie, keď sa na nič nemusia sústrediť a hoci im to nie je po chuti, aspoň môžu byť spolu so svojimi blízkymi.

Blížia sa sviatky a tak by ste mohli aspoň raz nakupovať v predstihu a popremýšľať dôkladnejšie, ako potešiť vašich známych, priateľov a kolegov. Niektorí z vás sú síce nezamestnaní a tak kolegov nemajú, no nemali by zabúdať na tých bývalých, veď práve vďaka nim môžu nájsť novú prácu. Nevzdávajte sa hľadania a buďte trochu vypočítavejší. Ženy by mohli dať šancu istému svojmu nápadníkovi, nie je predsa nutné odmietať záujem muža, ktorý by im mohol pomôcť, či už upevniť sebavedomie, alebo nájsť nové možnosti uplatnenia.

Býk

Nie je to s vami také zlé, ako sa vám snažia nahovoriť vaši známi, ba aj zopár vašich priateľov je vyslovene proti vašim zámerom. Všeobecne ste teraz pre väčšinu ľudí terčom kritiky, nevedia vám odpustiť to, čo ste urobili, vytiahnu sa aj celkom dávne a skoro zabudnuté záležitosti. Nuž, keď ste už niečo pobabrali, je jasné, že za to treba niesť zodpovednosť. To, že iným niečo prejde, by ste nemali používať na svoju obranu, len by ste sa obrali o možnosti na záchranu. Obchodujúci Býci, ktorí majú pred sebou dlhšiu cestu, by mali zvážiť, či je to naozaj nevyhnutné a či by nemohli viac získať tým, ak počkajú, ako keby mali byť medzi prvými. Citový život Býkov v najbližších dňoch vôbec neuspokojí, nemali by sa zbytočne namáhať, pretože aj tak sami nič nenapravia.

Blíženci

Blížencom sa ľahko pritrafí nejaký trapas, no rovnako rýchlo sa vedia spamätať a využiť aj to zlé na niečo dobré. Viete, ako sa dá zahladiť to, čo chcete a ako zdôrazniť to, čo vás robí pútavejšími. Darmo, sú vo vás dve osobnosti a to je ťažké nevšímať si, hlavne, ak sú obe rovnako neodolateľné. Využite viac sami seba, svoje schopnosti, aby ste sa dostali do popredia. Starší by však nemali unikať pred niekoľkými sklamanými kolegami a dať do poriadku svoje záležitosti s nimi. Nebolo by dobré, ak by ste mali zbytočných nepriateľov a ohováračov. V láske sa bude tentoraz dariť každému Blížencovi, ba aj osamelí stretnú nového človeka, ktorý by im mohol spríjemniť voľné chvíle a ukázať im, že je možné znovu nájsť spokojnosť a citovú vyrovnanosť.

Rak

Nie je ľahké s vami vychádzať, viete ako zasiahnuť tých, čo vám prekážajú a ako zaujať tých, po ktorých túžite. Ste teraz silnejší, aj vďaka Jupiteru, ktorý vás povzbudzuje k otvorenosti, k novým prejavom a najmä k vyššiemu sebavedomiu. Dostávate sa do centra pozornosti a nie je vám to nepríjemné, ako inokedy, práve naopak. Podnikajúcim Rakom sa konečne ozve jeden klient, ktorého už dlhší čas hľadajú a dohodnú sa na dobrom obchode. Osamelým sa podarí nájsť si vhodnú spoločnosť a zamilovaní sa tiež dočkajú úspechu. Napriek všetkému budete mať pocit, akoby vám niečo prekážalo v úplnom šťastí, hoci nič tomu nebude nasvedčovať. Obmedzte preto svoje aktivity a uprednostnite len to, čo je skutočne dôležiťé. Nezáleží predsa na kvantite, ale na kvalite.

Lev

Levom sa často do cesty stavajú prekážky, no oni rovnako často dokážu tieto prekážky zdolať. Máte v sebe nielen silu, no i ochotu do boja, nech už sú podmienky akékoľvek. To isté platí aj v citovom živote, vždy ste hotoví plánovať a realizovať svoje túžby, bez ohľadu, koľko vás to stojí. Tento týždeň by ste však mohli byť pomalší a dopriať si dostatok času na premýšľanie, pretože inak sa zamotáte do problémov. Nie je jednoduché vládnuť iným, keď sami nie ste spokojní, keď vy sami neviete, čo skôr a ako sa vyhnúť zmätkom. Zasahujete do mnohých osudov a ten váš je tiež dosť závislý od ostatných ľudí, vzájomné prepojenia by ste mali prijímať a nie proti nim reptať. Mladšie Levy sa môžu tešiť na zopár zaujímavých rozhovorov s človekom, od ktorého sa už dávno chceli niečomu naučiť.

Panna

Panny by mohli osloviť svojich známych a požiadať ich o pomoc. Keby ste neboli takí uzavretí a neobávali sa odmietnutia, či poníženia, už by ste dávno mali to, čo chcete. Prečo nevyužívate svoje kontakty? Nie je to slabosť, požiadať o to, čo sami poskytuje, uvedomte si to už. Mladším Pannám sa podarí uraziť dvoch priateľov, s ktorými majú veľa spoločných spomienok a stratia tak aj čosi sami zo seba. Dajte si záležať na tom, aby ste svoj spor dali čím skôr do poriadku, len tak budete môcť plánovať peknú zimnú dovolenku. Staršie Panny sa stretnú s jednou bývalou láskou a to ich dosť vykoľají, pretože už zabudli, akých silných citov boli kedysi schopní. To, čo bolo, vám ukáže, že sa ešte môžete dočkať podobných vzrušení a citových zmätkov, máte v sebe skryté mnohé náruživosti a raz za čas sa neudržíte.

Váhy

Váhy dbajú sami o seba a pomoc iným odmietajú. Vaše náhle uzavretie sa pred svetom a jeho problémami niektorých ľudí zaskočí, iných sklame a iných poteší. Konečne by ste aj vy mali lepšie zhodnotiť svoje pôsobenie v práci, či v spoločnosti a prestať sa nechať využívať. Pozrite sa na svoj život zo širšej perspektívy a uvidíte, že vždy bolo niečo, alebo niekto prednejší, ako vy. Mladším Váham sa podarí získať si svojho nadriadeného jednou premyslenou akciou, ktorá im vynesie postup, staršie Váhy budú zase vedieť ustúpiť v správny čas pred hádkou a v srdcových záoležitostiach vyhrajú oveľa ľahšie, ako v minulých dňoch. Každý z vás bude spokojný a vyrovnanejší, pocit, že ste zvládli jednu zásadnú zmenu vo vašom živote, z vás urobí silnejšie osobnosti.

Škorpión

Máte dojem, že ste znovu padli do tej istej pasce, do tých istých problémov? Možno je to preto, lebo ste urobili tie isté chyby. Prečo si nedáte poradiť a ignorujete ponúkanú pomoc? Tak si len sami môžete za to, čo sa vám stalo a čo vám nevyšlo. Vaše sny sa znovu rozplynú. Podnikajúci Škorpióni majú pred sebou niekoľko stretnutí s dôležitými osobami, od ktorých závisí ich budúcnosť v ďalšom roku, ale nemali by dať najavo svoje obavy, ani očakávania, čím menej sa bude o nich vedieť, tým lepšie pre nich. V súkromnom živote sa bude dariť viac mladším, oni majú predsa len viac síl a aj možností na úspech.

Strelec

Vy ste neodolateľní zvodcovia, nestačí vám jedno víťazstvo, vy musíte získať obdiv u každého, či každej, s kým sa stretnete. Tento týždeň sa s vami nebude dať vydržať, flirtovať budete pri akejkoľvek príležitosti, nedokážete sa na nič sústrediť - Jupiter a Venuša vám obmedzí vaše spektrum záujmov, všetku energiu dáte do dobývania. Osamelí, či sklamaní Strelci, zahodia za hlavu svoje obavy z opätovného sklamania, vrhnú sa aj do nebezpečenstva, len aby zapôsobili na toho, po kom túžia. Aj starším Strelcom, ktorí si mysleli, že už sú imúnni, sa rozohreje krv a začnú vysielať správne vibrácie - darmo budete práve obchodovať a uzatvárať zmluvy. Vaša šarmantná osobnosť vám získa záujem u okolia a vy môžete pokojne zvádzať na scestie toho, koho si vyberiete.

Kozorožec

Kozorožci sa nemýlia, majú jasno v tom, ktorým smerom sa pustiť a ako uskutočniť svoje myšlienky. Ste naraz silní a odvážni, viete, kde sú prekážky a ako sa im vyhnúť, nechýba vám ambicióznosť a ani chuť riskovať - dokážete sa preto pobiť hoci aj s celým svetom a dosiahnuť ciele, po ktorých túžite. Hoci Jupiter ubíja vašu sebadôveru, vaša nezlomnosť bude korunovaná úspechom. Mladším z vás bude prekážať v ich plánoch zdravie, čakajú ich aj dva pády, s dlhotrvajúcimi následkami, mali by byť opatrnejší.

Vodnár

Vodnárom sa nie vždy podarí dosiahnuť želateľný výsledok. Máte veľa oblastí vo svojom živote pod kontrolou, lenže sú ešte také, ktoré nedokážete vládnuť. Ako napríklad vaša finančná situácia, ktorú by ste veľmi radi zmenili k lepšiemu, no neviete ako. Poraďte sa s Pannami, Kozorožcami, oni dokážu zanalyzovať vašu situáciu a nájsť spôsob, akým sa dostať k vyšším príjmom. Od nich sa však dočkáte len plánu, realizovať ho musíte vy sami. Mladší Vodnári ešte nemajú pod kontrolou svoj vzťah, neustále majú pocit, akoby ich blízki nedôverovali. V láske budete vždy ťahať za kratší koniec, až kým nezískate potrebný odstup a nezačnete sami seba uprednostňovať.

Ryby

Rybám sa stále niekto mieša do ich života. Akoby sa nemohli slobodne rozhodovať, k ničomu vyjadriť bez toho, aby im niekto iný neradil a nemanipuloval s nimi. Za všetkými problémami, ktoré vás zasiahnu tento týždeň, bude stáť niekto cudzí, iný, nie vy. Preto by ste mali byť opatrní a vyhýbať sa unáhleným krokom. V láske to platí rovnako, najmä ak sa váš vzťah ešte len začína rozvíjať. Je možné, že sa budú vaši neprajníci snažiť o vzbudenie nedôvery medzi vami a vašou vyvolenou, či vyvoleným, ľahko sa môžete stať obeťami intríg. Máte v sebe veľa dobrého, ste jemní, súcitní a spoločenskí, nie sú to však len vaše silné stránky, no i slabé. Uvedomte si, že ak nebudete dôslednejší a nevysvetlíte hneď každú nezrovnalosť, spôsobíte si problémy.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
 10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
 1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 2. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
 3. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
 4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 5. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
 6. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
 7. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
 8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 10. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 22 394
 2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 239
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 417
 4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 460
 5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 741
 6. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 613
 7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 263
 8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 096
 9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 079
 10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 5 982
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Predajca áut tvrdí, že stromy ohrozovali autá. Parkovisko je od väčšiny vyrúbaných vzdialené viac ako 10 metrov.
Penzák je významnou architektonickou dominantou a kultúrnou pamiatkou Nového Smokovca.
Zosun časti pôdy na sídlisku Sekčov. Obyvatelia sa boja v blízkosti parkovať.
Koronakríza pokračuje, daňové opatrenia sa ale vrátili naspäť.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Premiér obhajuje testovanie aj dátami, ktoré neexistujú

Hrozbou pre testovaných môže byť britská mutácia koronavírusu.

Plošné testovanie na Covid: Premiér Matovič oznámil plán Zachráňme spolu životy.
Dobré ráno

Dobré ráno: Štát ani neverí, že otestuje každého

Slovensko si vyskúša skríningové pretestovanie krajiny.

Na Slovensku prebieha plošné skríningové testovanie.
KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Výtery bez pointy

Vláda vyhodí milióny na testy, keď svet už beží preteky v očkovaní.

Peter Schutz

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop