Korzár logo Korzár
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 15.12. do 21.12.2001.

Barani sa musia držať pri zemi. Mars je teraz v nepriaznivom postavení, preto žiadne dlhšie cesty, do zahraničia už vôbec. Budete nadmieru

podráždení, nesústredení, postihnú vás rôzne bolesti, od hlavy, až po päty, takže by bolo lepšie, keby ste sa tento týždeň zdržiavali v známom prostredí, kde môžete rýchlo vyhľadať pomoc. V partnerských vzťahoch dôjde k veľkej hádke, ktorá sa môže skončiť aj definitívnym rozchodom, no to by ste čoskoro oľutovali. Preto sa radšej snažte vyhnúť konfrontáciám a všetky závažné rozhodnutia odsuňte na menej nepriaznivé obdobie - bude to onedlho, takže sa nemusíte obávať pridlhého zdržania. Dávajte si aj pozor na vplyv osôb, narodených v znamení Škorpióna a Leva, lebo títo vám budú tentokrát stáť v ceste a brániť vám v úspechu.

Býk

Býci by mali znovu prehodnotiť svoje minulé plány a rozhodnutia. Urobili niečo, čo by neskôr mohli ľutovať a tak by si mali pripomenúť svoje minulé činy, nájsť medzi nimi tú podstatnú chybu a odstániť ju, kým nebude neskoro. Ich nevraživosť voči jednej staršej osobe bude musieť ustúpiť vyšším záujmom a tak sa medzi ich starosti s okolím ešte pripojí aj to, ako sa majú správať k tejto nepriateľke. V láske sa Býkom bude dariť, málokedy prežívajú také pekné obdobie, plné lásky a porozumenia. Využite tento pokoj a snažte sa čím menej sa venovať práci, viac svojej rodine a svojim blízkym.

Blíženci

Blíženci by sa mali tešiť, tento týždeň im znovu šťastie praje. Dokonca aj v hre, alebo stávkach, takže neváhajte a skúste šťastie. Nebojte sa ani riskovania, budete mať šťastnú ruku. Aj pre podnikateľov tento týždeň prinesie veľa zaujímavého a podnetného, mali by cestovať, začať nové obchody, podpísať nové zmluvy. Takisto sa vám bude dariť v láske, využite preto všetok svoj šarm, ak túžite po novej známosti, môžete ju dosiahnuť, stačí len chcieť. Pokiaľ ste už viazaní, tak sa do vášho vzťahu vráti späť všetka poézia a harmónia, ako to bolo zo začiatku. Viac času preto trávte s rodinou, vyplatí sa vám to.

Rak

Raci majú pred sebou týždeň plný stretnutí, nových aktivít, plánov a aj mnohé nové ponuky sa im dostanú do uší. No pozor, nehrňte sa všetkého bez rozmýšľania, bola by chyba, keby ste sa bezhlavo dali na niečo nahovoriť. Premyslite si preto svoju budúcu činnosť, uvážte všetky pre a proti a až potom sa rozhodnite, čo robiť skôr. Nič vám neutečie, verte, že všetky možnosti sa vám ešte naskytnú, aj keď v inom poradí. Teraz je dôležité to, aby ste sa venovali len tým, ktoré vás obohatia v tomto čase. V láske sa nedočkáte žiadnej veľkej zmeny, ani k lepšiemu, ani k horšiemu.

Lev

Levy sa celkom dostanú pod vplyv jednej staršej osoby. Nikto im nedokáže vyhovoriť ich nápady a dajú len na radu tohto človeka. Je to smutné, ale nijako inak sa nedokážete s nimi dohodnúť, len ak sa tiež podrobíte názorom a radám dotyčného. Verte však, že sa to zmení a Levy sa znovu stanú tými, akých ich máte radi. Ich očarenie je len prechodné a po rýchlom zanietení príde aj rýchle vytriezvenie. Staršie Levy by si mali dávať pozor na svoje zdravie, čakajú ich nehody na cestách. Mladším Levom, ktorí snívajú o nových začiatkoch a príležitostiach, sa ich sny podarí realizovať, hoci ich to bude veľa stáť. Lenže vy dobre viete, že to takto v živote chodí - vždy niečo musíte obetovať.

Panna

Panny čaká namáhavý týždeň. Bez oddychu sa budete musieť potýkať s mnohými úlohami a niektoré z nich sa vám ani nepodarí vyriešiť tak, ako by ste chceli. Nevadí, napriek vašej nespokojnosti všetko sa vyrieši priaznivo. V strede týždňa vás čakajú dve hádky s podriadenými, alebo s kolegami. Máte síce pravdu, ale nepodarí sa vám ich o nej presvedčiť. Takisto aj váš partner,či partnerka, sa bude s vami vadiť, no ani tu neuspejete svojimi argumentami. Ženy, narodené v tomto znamení, by sa mali vyhnúť priveľkému pracovnému nasadeniu, tento týždeň je vhodný na oddych. Koncom týždňa by ste sa mali vydať na cestu, ale iba ak s tmavovlasým mužom, samé nie.Muži môžu bez obáv prijať pozvanie na spoločenskú oslavu, napriek tomu, že to bude neplánované, podarí sa vám získať nových ochrancov a následne aj ponuky na zmenu práce.

Váhy

Váhy by tento týždeň nemali cestovať ďaleko a ani sa venovať niečomu namáhavému. Čakajú ich totiž nečakané útoky na zdravie a ich organizmus bol málokedy tak málo odolný voči infekciám. I ženy by si mali dávať pozor na svoje zdravie a nemali by sa púšťať do ťažkých prác. Svoje pracovné úlohy vykonávajte pomaly a o každom rozhodnutí sa poraďte so svojimi spolupracovníkmi. Budete rozptýlení a vaša nesústredenosť narobí mnoho škody. V láske sa vám nebude dariť, pohádate sa so svojím partnerom, či partnerkou, hoci pôjde o malichernosť. Ale ani jeden z vás nebude chcieť ustúpiť, preto sa pripravte na tichú domácnosť. Iba u slobodných Váh to bude iné, oni budú mať úspech u svojho partnera na celej čiare. Dokonca očaria aj niekoho nového.

Škorpión

Škorpiónov tento týždeň čaká mnoho zmien k lepšiemu. Dostanete ocenenia za vašu prácu a to aj v peňažnej forme. Podarí sa vám aj udobriť sa s rodinnými príslušníkmi.Aj v láske sa vám bude dariť, ba aj zdravie sa umúdri. Takže, všetko sa vyvíja lepšie a lepšie. Varujte sa však intrigovania a ohovárania. Všetky reči, ktoré budú nasmerované na vašich neprajníkov sa vám vrátia raz dva. Určite by ste nemali odmietnuť pozvanie na obed a posedenie, aj keby prišlo od vášho najväčšieho nepriateľa. V láske sa vyvarujte tvrdého presadzovania svojich názorov, lebo môžete pokaziť krehkú rovnováhu, ktorú ste iba nedávno dosiahli vo vašom vzťahu. Váš zdravotný stav bude síce v poriadku, ale nemali by ste sa priveľa namáhať, svoje sily budete potrebovať koncom týždňa na namáhavej služobnej ceste, ktorá by mala byť posledná tohto roku.

Strelec

Strelcov čaká tento týždeň pár závažných rokovaní. Mali by ste sa sústrediť a svoju roztržitosť ovládnuť. Musíte byť v strehu, inak sa vám môže stať, že vás oklamú a dostanete sa do slepej uličky. Malo by vám záležať na tom, aby ste mali prehľad vo všetkom, do čoho sa pustíte, aby ste neboli nepríjemne prekvapení. Čaká vás porada s niekým od súdu a aj dve stretnutia so zaujímavými osobami, ktoré by vám mohli pomôcť pri realizovaní vašich plánov.Finančná situácia sa u vás zhorší, ale nevešajte hlavu, onedlho získate zaujímavú prácu, kde sa vám podarí získať nejaké korunky navyše. V láske bude všetko v poriadku, nemusíte sa obávať, že váš partner, či partnerka si nájdu niečo na vašom správaní, čo by mohlo vyvolať hádku.

Kozorožec

Kozorožci sa tento týždeň dozvedia o intrigách svojho najlepšieho priateľa, či priateľky, ktoré budú namierené proti nim. Ich sklamanie bude veľké, ale utešia sa u svojho druhého priateľa, ktorý ich naozaj nesklame. V práci ich čaká rozhovor s nadriadeným, dozvedia sa aj pár poplašných správ o prepúšťaní. Vám to síce ešte nehrozí, ale nemali by ste podceňovať svojich neprajníkov. Pre istotu sa radšej popýtajte u svojich priateľov, či nemajú pre vás niečo iné. Všeobecne sa na svojom terajšom pracovisku necítite najlepšie a najbezpečnejšie. V láske sa vám bude dariť, ale ani tu nedosiahnete rýchly úspech. Nemali by ste ale zúfať, onedlho stretnete toho pravého, či pravú. Viazaní Kozorožci by sa nemali nechať napádať svojím partnerom, naozaj nemusíte ustupovať, on tentokrát nie je v práve.

Vodnár

Vodnárov tento týždeň čaká cesta do zahraničia. Nemali by ste dlho váhať, práve naopak, mohli by ste so sebou vziať aj partnera a tak spojiť príjemné s užitočným. Viazaní Vodnári by mali venovať viac pozornosti potrebám svojej rodiny a nezaoberať sa iba svojimi pracovnými záležitosťami. Inak sa svojím blízkym celkom odcudzíte a nebudete si rozumieť. Trochu viac by ste sa mali venovať svojmu koníčku, tento týždeň by ste mohli získať vec, po ktorej už dlho túžite a ktorú by ste teraz mohli dostať za polovičnú cenu. Slobodným Vodnárom tento týždeň nič nevýjde v láske, budete sa stále hádať a žiadne ústupky svojmu partnerovi, či partnerke neurobíte. Nebol by radšej lepší rozchod ? Priznajte sa, že vo vašom okolí je niekto iný, o koho máte oveľa väčší záujem, ako o terajšieho partnera.

Ryby

Rybám sa pohromy a problémy vyhýbajú. Majú pocit, že ich nič nemôže ohroziť a ich plány sú dokonale zabezpečené. No netreba zabúdať, že nič nie je trvalé, najmä pokiaľ ide o financie. Zvážte, či nie je dobré myslieť aj na zadné kolieska, lebo ak zostanete celkom bez úspor, ľahko sa dostanete do závislosti na svojich priateľoch. Potom by ste zažili sklamanie, prebudenie z ružového sna o tom, že vás všetci nezištne milujú a podporujú. Vyvarujte sa preto prílišnej rozhadzovačnosti a niečo si aj odložte. Ženy sa dostanú do zaujímavej spoločnosti, no aj tu treba byť opatrnou a nesľubovať niečo nad vlastné sily. Ste síce schopné a rýchle, no nemáte vytrvalosť, preto by bolo zbytočné, aby ste sa púšťali do niečoho, čo sa vám neskôr stane príťažou. Buďte k sebe úprimné a uvidíte, že sa všetko vyrieši vo váš prospech, aj keď dotyčnej osobe nepomôžete.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
 2. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
 3. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
 4. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
 5. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
 6. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
 7. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
 8. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
 9. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
 10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
 1. Changes to the System of Remedies under the Amendment to the PPL
 2. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
 3. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
 4. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
 5. Venujte na Vianoce darček plný informácií
 6. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
 7. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
 8. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
 9. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
 10. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 32 802
 2. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 15 438
 3. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 14 925
 4. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 13 483
 5. Aká je chémia vôní 9 317
 6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 9 274
 7. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 8 814
 8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 637
 9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 494
 10. Bývanie v meste predlžuje život 8 037
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Riaditeľka s dvomi platmi brala dotácie na mŕtve duše. Polícia: Žiadny podvod

Vyšetrovateľ: Žiakmi sú aj deti, ktoré do školy nechodia.

Súkromná škola čelí podozreniu z podvodu, polícia stále koná.

Odchovanec domova: Plánoval som normálny život, ale prišiel pád

Okúsil ulicu i drogy, verí, že bude lepšie.

Adam Oračko po od odchode z detského domova zažil rôzne životné peripetie vrátane života na ulici a drog.
Nové sypače značky Tatra z flotily SÚC PSK.
Rozhovor

Vyrastal v domove: Odchod od rodičov bola cesta z pekla do neba

Do bežného života vstupoval s odchodným a jednou taškou.

Keď prišiel do domova, tešil sa z teplej vody, oblečenia, jedla a výletov.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Fico spojil Norberta Bödöra s Bonulom, predtým hovoril inak

Zákazky od Bonulu Smer nechce prezradiť.

Na fotografii (zľava) sú bývalý zamestnanec Bonulu Peter Brath; profesionálny zápasník Attila Végh; Matúš Mečár, ktorý bol odsúdený za vydieranie; nitriansky podnikateľ Norbert Bödör; podnikateľ a manažér zápasníkov Eduard Gerek a zástupca riaditeľa Národnej jednotky finančnej polície NAKA Milan Mihálik.
Dobré ráno

Dobré ráno: Ruskovi za objednávku vraždy spoločníčky hrozí doživotie

Pojednávanie je odročené na február.

Vizualizácia projektu Pod Vinicou.
Stĺpček Zuzany Kepplovej

Ako Ficovi pes zožral domácu úlohu

Súčasťou pôvabu dobrej výhovorky je, že jej očividná lož skôr pobaví, ako urazí.

Zuzana Kepplová, komentátorka denníka SME.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop