Korzár logo Korzár
Sobota, 24. júl, 2021 | Meniny má VladimírKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 26.1. do 1.2.2002.

Radi riskujete a konáte bez racionálneho základu. Viete, že keď dlho dúchate do pahreby, vyšľahne nakoniec plameň. Ibaže nerátate s tým, že vás môže

popáliť. Či už v práci, alebo v súkromí, všade vás čaká zaskočenie. Len pozor, aby bolo príjemné. Vy sami môžete ovplyvniť to, čo sa stane, ak budete konať opatrnejšie. Urán vás zvádza k riskovaniu a ľahkomyseľnosti, ale viete dobre, že ste už na takéto postupy doplatili a niektorí z vás sú už aj na to starí. Uvedomte si, čo je dôležité a čo nie, čo by ste mali zmeniť a čo nahradiť úplne, čo je nutné a čomu by ste sa radi vyhli.

Býk

Býci majú pred sebou ťažké dni. Zachovajte si chladnú hlavu a snažte sa byť ku každému zdvorilí. Rovnako sa chovajte aj potom, keď sa vám tí, čo vám ukázali chrbát, znovu začnú uchádzať o vašu priazeň. Ovládnite aj svoj sklon k pomstychtivosti a radšej nechajte všetko tak, bez toho, aby ste s tými ľuďmi strácali čas. Vy predsa využijete čas lepšie - v láske. Môžete si splniť všetky túžby, očaríte svojou fyzickou a psychickou silou každého, či každú, takže nikto nebude mať možnosť úniku. Budete proste skvelými dobyvateľmi a aj kvôli tomu sa pre vás pracovné záležitosti dostanú na vedľajšiu koľaj. Starším Býkom hrozia menšie problémy so zdravím, najmä s metabolizmom.

Blíženci

Blíženci nie sú tento týždeň naladení na spoluprácu. Všetko chcú mať len sami pod kontrolou, hľadajú priestor, kde by mohli vyniknúť a oslniť. Majú chuť rozdávať iným svoje poznatky a rady, hoci to nikto nepotrebuje. Ich však nič nezastaví a ani ich úprimnosť nebude krotená ich taktom. Budú sa rútiť do problémov, ale akosi sa im podarí z nich aj uniknúť, bez úhony, ako inak. Len pozor, aby ste svojimi poznámkami nezničili niekomu citový vzťah, či nenarušili pohodu po dlhom spore v rodine. Mohli by ste doplatiť na svoju zvedavosť a prísť o niekoľko priateľov, teda miernite sa. Je však zrejme zbytočné vám teraz radiť, vy nikoho nepočúvate.

Rak

Rakom sa po uplynulých dňoch bude zdať, akoby zavládlo úplné ticho. Ich život bol dosť búrlivý a teraz majú akýsi polčas, keď sa všetko zastaví a môžu nabrať sily do ďalšieho boja. Nemusíte sa ale vôbec obávať, ako to všetko s vami dopadne. Zbytočne neriskujte, ani sa nesnažte ohovárať svojich neprajníkov, uznáte nakoniec, že statočným bojom sa lepšie zapíšete do povedomia ľudí okolo, ktorí budú neskôr ovplyvňovať váš život. Nemali by ste sa zdržiavať odpúšťaním tým, ktorí vás sklamali, ani rozoberaním vašich dávnych rozhodnutí, minulosť by ste už mali nechať tak. Snažte sa prežiťiť prítomné chvíle tak, aby ste mali čisté svedomie a budúcnosť vám prinesie nové možnosti.

Lev

Levy neradi klamú a zavádzajú svojich známych. Radšej rovno povedia pravdu, hoci nie vždy je na to ten správny čas. Nemali by ste sa vzdávať svojich zásad, aj keď za ne platíte sem tam až privysokú cenu. Keby ste sa začali meniť, iste by ste stratili podporu ľudí, ktorí vás poznajú dlhší čas. Je však pravda, že máte aj také vlastnosti, či zásady, ktoré by ste meniť mali. Prudkosť, neznášanlivosť a sklon k hádkam, ak má niekto iný názor, či nepripúšťanie nových zmien, ktoré by mohli priniesť slávu niekomu inému - to sú tie črty vašej osobnosti, ktoré by ste mali zjemniť, či úplne sa ich vzdať. Už to viete dávno, ale vždy ste sa spoliehali na to, že ľudia vás berú takých, akí ste. Je to tak, ale nikto sa vám nemusí prispôsobovať, na to tiež nezabúdajte.

Panna

Pannám tento týždeň pridá nové povinnosti. Akoby sa všetci spikli a začali Pann využívať. Vaše plány sa budú meniť každú chvíľu a na domácnosť, či rodinu vám času bude ubúdať. Práca bude stáť na prvom mieste, no je pravdou, že vás to bude aj baviť. Nebudete nikoho a nič odmietať, pretože každá úloha bude pre vás znamenať výzvu a výzvy vy máte radi. Nedokážete sa ani na chvíľku zastaviť, preto vám unikne niekoľko varovných signálov a tak sa v strede týždňa naraz zastavíte kvôli ochoreniu vášho rodinného príslušníka. Mali by ste sa poučiť, že nič nie je dôležitejšie, ako zdravie a dbať viac na seba, ochraňovať svoje zdroje energie a nie využívať ich až do dna. Mladším Pannám hrozia problémy v štúdiu, budú dosť nesústredení a hoci všetky povinnosti nakoniec dovedú do úspešného konca, môžu koncom týždňa padnúť od vyčerpania.

Váhy

Váhy sa viažu na svojich blízkych až priveľmi. Nemali by ste sa dať nikým celkom ovládnuť, inak to oľutujete. Ak má niekto vládu nad vami, iste ju bude zneužívať a to by vám mohlo ublížiť. Skúste byť viac tajomní a neprezrádzajte nič o svojich plánoch, trošku záhadnosti vám zabezpečí väčšie súkromie a dosiahnete, že ľudia budú s vami jednať s rešpektom. Ak ste sa len nedávno dali na podnikanie, vyvarujte sa spájaniu sa s nejakými spoločníkmi, nie je na to vôbec vhodný čas. Radšej neste zodpovednosť sami na svojich pleciach. Ak už máte zabehanú firmu, bolo by vhodné, aby ste si overili, či sú všetky vaše veci v poriadku, ale nie otvorene, skôr potajomky.

Škorpión

Škorpióni sa musia viac snažiť, aby sa presadili to je jasné aj im samým. Ale čo vlastne chcú? Každú chcíľu meníte svoje ciele a vyvolávate zmätený pocit v ľuďoch, ktorí by vám radi pomohli. V podstate nevedia, čo majú robiť, aby ste boli spokojní a tak radšej nerobia nič. Neodsudzujte ich, ale poraďte sa s nimi, najmä ak sú to Ryby, Raci a Panny. Mladším i starším sa tento týždeň bude dariť aj v láske, sú konečne po boku toho správneho človeka a ak si dajú záležať, nadlho ho očaria. Len pozor na prehnané sľuby, tie by mohli vo vašej vyvolenej, či vyvolenom vzbudiť pochybnosti.

Strelec

Strelci sa pod vplyvom Uránu necítia najlepšie. Ich zdravie je dosť zaťažené, ale čo je horšie, ani ich psychika nie je celkom OK. Neustále sú so sebou nespokojní a nevedia, kde je príčina. Nuž, nemôžete mať vždy šťastie a ani úspech nie je každodenne dosiahnuteľný, tak sa zmierte s istými prekážkami. Pokiaľ nemáte príliš súrnu prácu, utiahnite sa mimo všeobecného diania, trošku popremýšľajte o tom, čo vlastne chcete a ako na to, s kým chcete spolupracovať a s kým nie, pretože aj keď vy ste impulzívni a ohniví, potrebujete nejaký pevný cieľ, ku ktorému by ste svoju aktívnosť zamerali. Viete sami, že často premrháte vhodné príležitosti len preto, lebo nemáte čas sa nad nimi zamyslieť. Skúste teraz dobre počúvať každé slovo a preskúmajte, či slová a činy ľudí okolo sú v súlade. Možno zistíte, že ste sa dostali do vzťahov s nesprávnymi ľuďmi a konečne sa to rozhodnete riešiť.

Kozorožec

Kvôli vám sa už zopár ľudí dostalo do problémov, mali by ste im pomôcť, keď je to vo vašich silách. Nedajte nikomu možnosť odmietnuť vás, trochu spolupatričnosti, ktorú prejavíte, vám len upevní pozíciu v práci, či v súkromí. Starší z vás by sa nemali nechať do ničoho tlačiť, nie je vhodné rozhodovať sa v časovom strese. Dajte si záležať aj na jednom stretnutí so svojimi obchodnými partnermi, najmä ak podnikáte na vlastnú päsť. Mohli by ste zanedbať nejakú maličkosť a tá by mohla spôsobiť veľké komplikácie, veď viete, že všetko sa skladá z maličkostí a ak niečo nie je tak, ako to má byť, môžete čakať všeobecné zhoršenie. Mladší Kozorožci túžia po úspechu v láske, ale ani tu im to nepôjde tak ľahko, ako pôvodne plánovali. Pozor na pomoc od ľudí, ktorí to s vami už v minulosti nemysleli dobre.

Vodnár

Vodnári práve prevzali vládu a správajú sa presne podľa toho. Panujete síce spravodlivo, ale dosť ľahkomyseľne a nevidíte dosah svojich činov. Keby ste viac uvažovali, iste by ste si svoj pracovný program zadelili inak a našli si priestor aj na súkromie, veď u vás sa súkromie a práca prelýnajú. Na zmeny nikdy nie je neskoro, to vy viete, preto môžete celé svoje plány usmerniť inde. Mladší Vodnári by nemali byť na jednom mieste, ale čím viac cestovať, chodiť do spoločnosti, pôsobiť na ľudí, ktorých stretnú a budovať si svoje kontakty s väčším dôrazom. Starším Vodnárom bude prekážať odpor u niektorých ich známych, akoby o nich pochybovali, čo ich dosť zasiahne, ale na vine sú si sami, svojou náladovosťou.

Ryby

Ste obeťami vlastnej nevšímavosti, zanedbali ste zopár dôležitých úloh a vaša situácia je vážna. Aj keď by ste to ešte mohli zvrátiť, vy si už neveríte, ale to je ďalšia chyba. Skúste prekonať sami seba, uvidíte, že sa to dá. Pokiaľ budete dostatočne rýchli, zažehnáte všetky ťažkosti, nájdete podporu u svojich známych a zistíte, že nie je všetko také čierne, ako sa vám zdalo. Aj v láske je nutná väčšia aktivita, tak zamedzíte zlým vplyvom, ktoré vyvolávajú ľudia okolo vášho, či vašej novej lásky. Mladšie Ryby čakajú mierne zdravotné problémy, na dobrej nálade im síce nepridajú, ale aspoň uvidia, kto je ich priateľom a kto nie. Staršie Ryby by tiež mali dbať na svoje zdravie, najmä trávenie, celkovo črevá a aj chrbtica a bolesti hlavy ich potrápia. Nespoliehajte sa na to, že vaše problémy sa stratia, nebude to také ľahké.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti
 2. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti
 3. Sudoku na leto: Nenechajte sivé bunky zaháľať ani cez prázdniny
 4. Od Česka až po Jadran
 5. VÚB banka ešte viac posilní leasingové služby
 6. Slovenské čučoriedky? Nemusíte ísť do lesa, kúpite ich v reťazci
 7. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie
 8. Nikto im nezatlieska. Koľko medailí získajú Slováci v Tokiu?
 9. Deti často nie sú na letnú škôlku alebo tábor vhodne pobalené
 10. Pätnásť miest v Rakúsku na letné potulky
 1. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 2. Riziko úrazov je počas letných prázdnin vyššie
 3. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
 4. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti
 5. Tatravagónka Poprad ponúka stabilnú prácu a kariérny rast
 6. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
 7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 8. Svet bude fungovať na dátach a tie sú pre Slovensko priorita
 9. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti
 10. VÚB banka ešte viac posilní leasingové služby
 1. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 12 067
 2. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 6 539
 3. Vedci skúmali slovenskú magnéziovú minerálku. Výsledok prekvapí. 6 206
 4. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 5 889
 5. Pätnásť miest v Rakúsku na letné potulky 5 602
 6. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie 3 864
 7. Slovenské čučoriedky? Nemusíte ísť do lesa, kúpite ich v reťazci 3 285
 8. Od Česka až po Jadran 3 178
 9. Nový Volkswagen Polo GTI prináša radosť z jazdy s dvojlitrom! 2 752
 10. Nikto im nezatlieska. Koľko medailí získajú Slováci v Tokiu? 2 401
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Milan Lasica počas klaňačky na svojom poslednom koncerte so súborom Bratislava Hot Serenaders 18. júla 2021 v Štúdiu L+S.

Teraz by som bol rád, keby sme o Milanovi Lasicovi spolu mlčali, hovorí.


23. júl
Publicista Matúš Ritomský.

Môžeme si povedať pravdu alebo emocionálne vydierať.


22. júl
Včelár Sefo Raclavský

Pandémia bola vykúpením, hovorí Sefo Raclavský.


1. júl
Pred Národnou radou (NR) SR v Bratislave pokračuje protest proti opatreniam v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu 24. júla 2021 v Bratislave.

PCR testy na Slovensku odhalili viac ako 392-tisíc nakazených koronavírusom. Pandémia Covid-19 si vyžiadala 12 534 obetí.


a 3 ďalší 16 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop