plechy. K jednej z prvých hromadných havárií došlo včera ráno, okolo pol deviatej v koryte na Štefánikovej ulici. My sme tam zazreli nabúranú felíciu, do ktorej zozadu narazil vodič oktávie. Ako nám obaja účastníci dopravnej nehody povedali, na vine sú najmä zlé cesty. Vodička felície išla síce po hlavnej ceste, ale mladý muž z oktávie dostal šmyk a nestačil zabrzdiť.
"Mali by byť takéto úseky ciest posypané a lepšie udržiavané. Alebo tu aspoň mal stáť nejaký policajt, ktorý by dopravu usmerňoval," zhodli sa obaja.
Neboli však jedinými poškodenými na tomto úseku štefánikovej ulice. Ešte pred ich búračkou sa presne na tom istom mieste, stali ďalšie havárie. Vo všetkých prípadoch, išlo našťastie len o plechové ťuky, pri ktorých nebol nikto zranený.
Autor: em
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.