Cameron Diazová sa teší z dvadsaťmiliónového honoráru
HOLLYWOOD (Korzo) - Informácie o tom, že sa chystá natáčanie dalšieho dielu úspešnej americkej akčnej komédie Charlieho anjelici, prebehla tlačou nedávno. V tú chvíľu však ešte hlavné hviezdy netušili, akú budú mať za pár dní zo svojho účinkovania ve zmienenom pokračovaní radosť. Cameron Diazová (29), Drew Barrymoreová (26) a Lucy Liuová (33) sa neradujú len z neuveriteľné výšky svojho honoráru, ale predovšetkým z toho, že budú môcť opäť po čase pracovať spoločne.
"Priznávam, že som bola najskôr udivená z čiastky, ktorú do mňa hodlali producenti ´anjelikov´ investovať. Ale ďaleko väčšiu radosť som mala, že sa podobného honoráru dočkajú i Drew a Lucy. Bez nich by totiž Charlieho anjelíci nikdy neboli to pravé orechové," prezrádza herečka, ktorá sa po Júlii Robertsovej (34) stala ďalšou ženskou hviezdou, ktorá sa môže pochváliť členstvom v "horných dvadsať", do ktorého patria len celebrity, na čiejej výplatnej páske za jediný film sa skvie čiastka dvadsať miliónov dolárov a vyššie.
Cameron Diazová v súvislosti s uvedením svojho účinkovania ve druhom dieli Charlieho anjelikov tiež prezradila ďalšie plány. Podarilo sa jej okrem iného získať zákazku na nahovorenie roly princeznej v pokračovaní počítačovo animovaného filmu Shrek, ktorý bol v lanskom roku jedným z vôbec najúspešnejších. Cameron to touto prácou vyjde za jeden týždeň na desať milionov dolárov.
Madonna pripravuje pieseň pre novú bondovku
Londýn (TASR) - Americká superhviezda Madonna bude spievať pieseň v novom filme o legendárnom agentovi 007 Jamesovi Bondovi. Nebude v ňom však hrať, hoci nedávno o tom špekulovali britské médiá.
"Madonna pripravuje pre film pieseň, ale nebude v ňom hrať," potvrdila jej hovorkyňa, podľa ktorej sa zatiaľ nerozhodlo, či Madonnina pieseň bude titulná.
Neoddeliteľnou súčasťou každej "bondovky" je totiž titulný hit v interpretácii tých najväčších hviezd populárnej hudby. V minulosti nahrali titulné piesne pre film napríklad Paul McCartney, Tina Turnerová, Nancy Sinatrová či Sheryl Crowová.
Práce na už dvadsiatom filme o Jamesovi Bondovi štvrtýkrát v hlavnej úlohe s Piercom Brosnanom sa začali v januári v Londýne. Režírovať ho bude Lee Tamahori a dej zavedie divákov okrem iného do demilitarizovanej zóny medzi Severnou a Južnou Kóreou, na Kubu, Hongkong a Island.
Robert De Niro si v novom muzikáli zaspieva piesne z muzikálu West Side Story
New York (TASR) - Známy americký herec Robert De Niro si v pokračovaní muzikálu Analyze This (Analyzuj to) zaspieva piesne z legendárneho muzikálu West Side Story.
V muzikáli, ktorého nakrúcanie začnú tvorcovia v marci, sa objavia i ďalšie známe hollywoodske tváre - Billy Crystal a Lisa Kudrowová, známa ako Phoebe z populárneho komediálneho seriálu Priatelia.
Postava, ktorú De Niro stvárni, trpí tzv. "krátkou psychotickou poruchou", následkom ktorej dva dni neprestajne spieva piesne z muzikálu West Side Story.
Autor: fur
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.