sa nám streliť rýchly úvodný gól, ale náš nevýrazný tlak nepriniesol ďalšiu zmenu skóre. Hostia sa spoliehali na rýchle protiútoky, ale veľa toho v zápase neukázali. Po štandartnej situácii sme inkasovali smoliarsky vyrovnávajúci gól, ktorý hostí upokojil. Aj po zmene strán sme sa snažili streliť víťazný gól, ale náš tlak bol neplodný a hre chýbala predovšetkým futbalová myšlienka. Hráčom bojovnosť a nasadenie uprieť nemožno, ale tá vyčnievala nad hernou kvalitou a cez kvalitnú defenzívu hostí sme sa už nedokázali presadiť."
Vincent Seman (tréner Popradu-Veľkej): "Domácemu mužstvu sme boli viac ako vyrovnaným súperom, ale na bodový zisk to nakoniec nestačilo. Po bezgólovom prvom polčase sme inkasovali prvý veľmi pekný gól po strele z 25 metrov priamo do šibenice. Mrzí ma však zbytočný druhý inkasovaný gól, ktorý sme dostali po zlom vykopnutí brankára. Podarilo sa nám síce znížiť náskok domácich po peknej krídelnej akcii Michlíka a dorážke Baku, ale bohužiaľ sa nám už vyrovnať nepodarilo. Ešte v prvom polčase sme mali dve výborné príležitosti, ale Handzuš a ani Húsanica, ktorí išli sami na domáceho brankára, sa do streleckej listiny nezapísali."
František Liptaj (tréner Hranovnice): "Napriek víťazstvu to z našej strany nebolo vydarené stretnutie. Chýbal nám lepší pohyb a útočným akciám moment prekvapenia. Chlapcom sa môžem poďakovať iba za zisk bodov, ale určite nie za predvedený výkon, pretože tým sme našich uzimených fanúšikov určite nezohriali. Naša výhra je zaslúžená, ale výkonom ma hráči neuspokojili."
Ladislav Melikant (tréner Vysokých Tatier): "Napriek tomu, že sme v Kračúnovciach nastúpili bez štyroch hráčov základnej zostavy, v úvode nič nenasvedčovalo tomu, že by sme nemali vyhrať. Po strelení úvodného gólu sme sa však v ďalšom priebehu dopustili hrubých individuálnych chýb a nakoniec sme odišli s trojgólovou prehrou. V obraných radoch sa skúsení hráči dopustili hrubých chýb a všetky góly sme inkasovali stredom poľa, čo by sa takej skúsenej stopérskej štvorici stávať nemalo. Chlapci ma sklamali svojím prístupom k zápasu a preto si to budeme musieť celé zanalyzovať a vyvodiť z toho závery. Podmienky v klube majú hráči na danú súťaž vytvorené nadštandartné a preto by aj ich výkony na ihrisku mali byť stopercentné. Verím, že tento čiastkový neúspech odčinia už v najbližšom domácom zápase, v ktorom sa po prvýkrát na jar predstavíme na našom domovskom ihrisku."
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.