svojho obľúbeného automobilu, znela: Už sme svoji. "Potom som ho pohladil," prezradil Erik tlačovej agentúry Korzo dôverne.
Na ľavú pažu (vraj aby tetovanie bolo vidieť, keď pôjde autom a ruku vysunie z okna) si dal totiž u tatéra Vlasta v Poděbradoch vytetovať znak svojho miláčika, modelu Pontiac-Firebird, ktorý má vraj už rôzne mená. "Moja bývalá priateľka ho pomenovala Falco, ako lietajúceho psa z Nekonečného príbehu. Ja mu ale hovorím Kit, i keď so mnou nehovorí," pousmial sa Aresta, ktorý v súčasnosti pôsobí ako producent dievčenskej kapely New Golden Kids a pracuje i pre speváčku Moniku Absolonovú.
Hoci je Erik už pekných pár rokov dospelý, rodičia s jeho rozhodnutím nesúhlasili. Otec nie je práve zástancem tohto druhu ozdôb... "Otec mi dokonce telefonoval, práve keď som sedel u tatéra a pri uchu mi bzučala jeho pištoľ. Pýtal sa ma, kde som, ale ja som povedal, že sedím na návšteve. Nebol som schopný povedať mu pravdu, tak som tú správu rodičom zatelefonoval až večer," konštatoval Aresta.
V Poděbradoch robila Erikovi spoločnosť kamarátka Radka. Práve ona vraj mohla za to, že Erik nechal auto v Prahe. "Pontiac mal slúžiť ako podklad k tetovaniu, pretože som nemal jeho dostatočne veľký obrázok. Tatér Vlasto sa ale zachoval ako profík, pretože znak auta dokázal perfektne vychytať a dielo je na svete," pousmial sa Aresta takmer pyšne.
Autor: Baran
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.