S novými zážitkami sa v utorok z týždenného pobytu v Egypte vrátili na Slovensko oddýchnuté a opálené účastníčky súťaže Miss 2002.
Dievčatá pricestovali popoludní na bratislavské letisko, kde ich už očakávali ich rodiny či priatelia. Miss 2002 Eva Verešová označila bezprostredne po príchode týždenný pobyt, na ktorom sa zúčastnil i predseda tohtoročnej poroty Milan Lasica, za fantastický. Dievčatá okrem iného absolvovali výlet do hlavného mesta Egypta Káhiry či prehliadku pyramíd. "Parádna" bola podľa Evy plavba po Červenom mori. "Skákali sme z lode do mora a tiež sme sa potápali," spomínala po prílete.
Z výletu si podľa vlastných slov prináša drobné suveníry a úžasné zážitky. Po príchode na Slovensko sa chce v prvom rade zvítať so všetkými doma.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.