Stakčín - Belá n/C 2:1, Medzilaborce - Bystré 4:1.
1. Medzilaborce220012:26
2. Kamenica n/C22007:46
3. Zamutov21015:33
4. Stakčín11002:13
5. Belá n/C21014:33
6. Dl. Klčovo21015:43
7. Vechec21015:53
8. Brekov21014:53
9. Jasenov21014:63
10. Dlhé n/C21015:93
11. Udavské20114.61
12. Hažín n/C20114:71
13. Soľ20023:60
14. Bystré10011:40
IV. liga sk. B, dorast, 2. kolo: Záborské - N. Šebastová 1:1, Hermanovce - Ľubotice 0:2, V. Šariš - Pušovce 1.1, Miklušovce - Fintice 2.3, Solivar - Peč. N. Ves 15:0, Kračúnovce - Malcov 8:1, Kojatice - Šiba 2:0.
1. Solivar220018:16
2. Kračúnovce220010:26
3. Ľubotice22007:16
4. Fintice22007:26
5. Záborské21103:14
6. Pušovce21103.24
7. Kojatice21012:23
8. Peč. N. Ves21012:163
9. N. Šebastová20112:61
10. V. Šariš20111:51
11. Miklušovce20023:50
12. Šiba20021:40
13. Hermanovce20021:40
14. Malcov20022:110
IV. liga sk. D, dorast, 4. kolo: Opátske - K. Olšany 1:1, Valaliky - Kr. Podhradie 8:2, Šaca - Haniska 4:3, Medzev - Ťahanovce 10:1, Jasov - V. Ida 1:1, Trstenné - Barca 1:1, Turňa - Dobšiná - doposiaľ nodohrané, Geča - Košice - Krásna 0:4.
1. Košice - Krásna431014:310
2. Barca422012:58
3. V. Ida321013:27
4. V. Opátske42115:47
5. Šaca420214:166
6. Turňa3120 5:35
7. Koš. Olšany31207:65
8. Medzev311112:54
9. Dobšiná21103:14
10. Geča41123:64
11. Ťahanovce411214:234
12. Haniska31028:63
13. Valaliky310210:163
14. Jasov40224:102
15. Trstenné30121:71
16. Kr. Podhradie30032:140
IV. liga sk. E, dorast, 4. kolo: Slivník - Naciná Ves 10:1, Sečovce - Michaľany 1:6, Kr. Chlmec - Lastomír 2:0, Budkovce - Strážske 0:5, Topoľany - M. Hores 10:2 (termín 28. 8. 2002), Vojčice - Parchovany 5:3, Streda n/B - Z. Teplica 2:1, Z. Hradište - Hatalov 4:2.
1. Topoľany330016:39
2. Michaľany330013:59
3. Kr. Chlmec32109:27
4. Z. Hradište321010:57
5. Strážske320112:56
6. Vojčice32018:76
7. Sečovce32019:116
8. Streda n/B31205:45
9. Slivník311114:64
10. Parchovany311112:104
11. Z. Teplica31029:63
12. Naciná Ves31029.203
13. Lastomír30035:110
14. Hatalov30032:90
15. M. Hores30036:200
16. Budkovce30034:190
II. liga J, st. žiaci, 2. kolo: Levoča - Trebišov B 4:3, Michalovce B - Prakovce 1:0, Koš. N. Ves - Žakarovce 4:3, V. Kapušany - 1. FC Košice B 1:1, Lok. PČSP - Čaňa 11:0, Sp. N. Ves - Gelnica - doposiaľ neodhrali, Šaca - Lok. Košice 1:6.
1. Lok. Košice220015:46
2. Levoča22006:46
3. Lok. PČSP110011:03
4. Michalovce B11001:03
5. Koš. N. Ves11004:33
6. Trebišov B21006:53
7. 1. FC Košice B10101:11
7. Kapušany10101:11
9. Gelnica00000:00
10. Žakarovce10013:40
11. Prakovce20021:40
12. Sp. N. Ves10013:90
13. Šaca20022:80
14. Čaňa10010:110
II. liga J, ml. žiaci, 2. kolo: Levoča - Trebišov B 2:3, Michalovce B - Prakovce 7:0, Koš. N. Ves - Žakarovce 2:2, V. Kapušany - 1. FC Košice B 0:8, Lok. PČSP - Čaňa 0:6, Sp. N. Ves - Gelnica 5:1, Šaca - Lok. Košice 0:3.
1. Lok. Košice22007:06
2. Trebišov B22009:26
3. 1. FC Košice B11008.03
4. Michalovce B11007:03
5. Čaňa11006:03
6. Sp. N. Ves21015:53
6. Levoča21016:63
8. Žakarovce10102:21
8. Koš. N. Ves10102:21
10. Šaca20023:70
11. Gelnica10011:50
12. Lok. PČSP 10010:60
13. V. Kapušany10010:80
14. Prakovce20020:130
Autor: Jana Gadžorová
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.