Moldava n/B. 1:4, Giraltovce - St. Ľubovňa 0:1, Koš. N. Ves - Svidník 3:2, Ličartovce - V. Kapušany 10:0.
1. Lok. PČSP Košice650118:415
2. Poprad642016:614
3. Rožňava640221:812
4. Čaňa632113:411
5. Žakarovce632120:1211
6. Giraltovce63218:611
7. Moldava n/B.631215:810
8. Ličartovce630318:119
9. St. Ľubovňa63038:129
10. Sp. N. Ves621317:147
11. Svidník62139:157
12. Humenné62138:177
13. Koš. N. Ves620411:186
14. Sobrance61149:174
15. Sabinov61054:223
16. V. Kapušany60152:231
III. liga - ml. dorast: Žakarovce - Sobrance 2:0, Čaňa - Sp. N. Ves 0:2, Lok. PČSP Košice - Sabinov 3:1, Humenné - Poprad 1:3, Rožňava - Moldava n/B. 4:3, Giraltovce - St. Ľubovňa 1:2, Koš. N. Ves - Svidník 1:0, Ličartovce - V. Kapušany 4:0.
1. Rožňava660028:718
2. Lok. PČSP Košice660017:318
3. Sp. N. Ves650127:615
4. Ličartovce640217:1012
5. Čaňa640211:612
6. Sabinov630319:89
7. Giraltovce630317:89
8. Poprad630312:119
9. Koš. N. Ves63038:109
10. St. Ľubovňa62224:58
11. Moldava n/B.620416:186
12. Svidník62048:116
13. Žakarovce62048:246
14. V. Kapušany61055:293
15. Sobrance60153:231
16. Humenné60154:251
II. liga S - st. žiaci: Snina B - Bardejov B 1:4, Kežmarok - Solivar 2:2, Svit - Stropkov B 2:3, Vranov n/T. - Ličartovce 1:0, Prešov B - Svidník 4:1, Lipany B - Humenné B 2:2, St. Ľubovňa - Sabinov 3:1.
1. St. Ľubovňa440016:412
2. Prešov B430112:69
3. Stropkov B43018:59
4. Humenné B421111:77
5. Solivar42119:67
6. Sabinov420215:66
7. Bardejov B42029:86
8. Svidník42026:96
9. Kežmarok41125:54
10. Ličartovce41124:64
11. Svit41128:114
12. Lipany B41126:154
13. Vranov n/T.41032:93
14. Snina B40043:170
II. liga S - ml. žiaci: Snina B - Bardejov B 0:8, Kežmarok - Solivar 1:1, Svit - Stropkov B 0:0, Vranov n/T. - Ličartovce 4:1, Prešov B - Svidník 1:2, Lipany B - Humenné B 0:1, St. Ľubovňa - Sabinov 7:2.
1. St. Ľubovňa440025:512
2. Humenné B431012:510
3. Svidník43019:59
4. Stropkov B42207:58
5. Bardejov B421115:57
6. Solivar42116:37
7. Svit41216:55
8. Sabinov41217:105
9. Kežmarok411212:104
10. Vranov n/T.41125:84
11. Lipany B410310:93
12. Prešov B40226:92
13. Ličartovce40133:181
14. Snina B40040:260
II. liga J - st. žiaci: Levoča - Michalovce B 2:0, Koš. N. Ves - Trebišov B 0:1, V. Kapušany - Prakovce 0:0, Lok. PČSP Košice - Žakarovce 12:0, Sp. N. Ves - 1. FC Košice B 4:0, Šaca - Čaňa 0:0, Lok. Košice - Gelnica 10:0.
1. Lok. PČSP Košice440030:012
2. Lok. Košice440030:512
3. Levoča43019:99
4. Trebišov B42118:67
5. Čaňa421110:127
6. Michalovce B41213:45
7. V. Kapušany41214:75
8. Prakovce41123:44
9. Šaca41124:84
10. Sp. N. Ves41128:134
11. 1. FC Košice B41122:104
12. Koš. N. Ves41034:73
13. Gelnica40130:141
14. Žakarovce40134:201
II. liga J - ml. žiaci: Levoča - Michalovce B 2:3, Koš. N. Ves - Trebišov B 1:2, V. Kapušany - Prakovce 4:1, Lok. PČSP Košice - Žakarovce 5:0, Sp. N. Ves - 1. FC Košice B 0:2, Šaca - Čaňa 0:0, Lok. Košice - Gelnica 3:0.
1. 1. FC Košice B440023:112
2. Lok. Košice440020:212
3. Čaňa431017:110
4. Michalovce B431014:310
5. Trebišov B431012:410
6. Lok. PČSP Košice420217:106
7. V. Kapušany42026:166
8. Šaca41126:94
9. Koš. N. Ves41125:134
10. Sp. N. Ves41035:113
11. Levoča410310:193
12. Žakarovce40132:111
13. Prakovce40041:190
14. Gelnica40043:220
IV. liga skup. A - dorast: Dlhé n/C. - Hažín n/C. 4:2, Vechec - Brekov 6:1, Soľ - Udavské 0:2, D. Klčovo - Zamutov 1:6, Stakčín - Kamenica n/C. 1:2, Medzilaborce - Jasenov 3:0, Bystré - Belá n/C. 0:3.
1. Kamenica n/C.440012:512
2. Medzilaborce431018:510
3. Vechec430112:69
4. Zamutov421111:47
5. Belá n/C.421110:67
6. Jasenov42026:96
7. Dlhé n/C.420210:216
8. Udavské41126:74
9. Bystré310211:83
10. Stakčín31023:53
11. Brekov31025:113
12. D. Klčovo41036:133
13. Hažín n/C.30126:111
14. Soľ40133:81
IV. liga skup. B - dorast: Záborské - Hermanovce 5:1, Šariš - N. Šebastová 2:0, Miklušovce - Ľubotice 0:2, Solivar - Pušovce 5:1, Kračúnovce - Fintice 7:0, Kojatice - Peč. N. Ves 5:0, Šiba - Maľcov 2:2.
1. Solivar440028:512
2. Kračúnovce440020:312
3. Ľubotice440010:112
4. Pušovce42118:97
5. Záborské42118:97
6. Kojatice42028:56
7. Fintice420210:146
8. Šiba411210:64
9. N. Šebastová41126:84
10. Šariš41123:64
11. Maľcov41127:144
12. Peč. N. Ves41033:243
13. Miklušovce40045:110
14. Hermanovce40042:130
IV. liga skup. C - dorast: Harichovce - Smižany 2:0, Krompachy - Margecany 5:0, Jamník - Sp. Podhradie 1:2, Jaklovce - Gelnica 2:2, Sp. Vlachy - Prakovce 1:0, Rudňany - Teplička 2:3, Helcmanovce - Nálepkovo 4:2.
1. Teplička440012:212
2. Sp. Podhradie440010:312
3. Helcmanovce430113:69
4. Prakovce430114:79
5. Harichovce42117:57
6. Gelnica42117:127
7. Krompachy420218:76
8. Nálepkovo41127:84
9. Rudňany41129:114
10. Sp. Vlachy41123:104
11. Jaklovce41124:124
12. Margecany41033:123
13. Jamník40043:90
14. Smižany40041:70
IV. liga skup. D - dorast: V. Opátske - Valaliky 5:0, Šaca - K. Olšany 3:2, Medzev - Kr. Podhradie 3:1, Jasov - Haniska pri Koš. 6:2, Trstené - Ťahanovce 3:1, Turňa n/B. - V. Ida 2:7, Geča - Košice-Barca 1:2, Krásna - Dobšiná 2:2.
1. V. Ida651030:616
2. V. Opátske641112:513
3. Košice-Barca633017:912
4. Šaca640221:1912
5. Krásna632117:711
6. Dobšiná632113:911
7. Haniska pri Koš.630330:149
8. Koš. Olšany623117:119
9. Turňa n/B.623115:139
10. Medzev621318:227
11. Ťahanovce621317:277
12. Jasov612311:145
13. Trstené61146:164
14. Geča61144:144
15. Valaliky610511:363
16. Kr. Podhradie60155:221
IV. liga skup. E - dorast: Slivník - Sečovce 4:0, Kr. Chlmec - Nac. Ves 5:1, Budkovce - Michaľany 1:3, Topoľany - Lastomír 1:4, Vojčice - Strážske 1:5, Streda n/B. - M. Horeš 4:0, Z. Hradište - Parchovany 3:1, Hatalov - Z. Teplica 4:1.
1. Michaľany541016:613
2. Z. Hradište541015:613
3. Strážske540119:712
4. Kr. Chlmec532014:311
5. Slivník531121:710
6. Topoľany530218:99
7. Vojčice530210:129
8. Streda n/B. 522110:108
9. Parchovany521219:147
10. Sečovce521210:167
11. Lastomír520316:126
12. Nac. Ves511311:264
13. Z. Teplica510410:123
14. Hatalov51047:133
15. M. Horeš50056:250
16. Budkovce50055:290
IV. liga skup. F - dorast: Sp. St. Ves - Sp. Bystré 3:3, Sp. Belá - Hranovnica 0:2, V. Lomnica - Levoča 8:0, Sp. Štvrtok - Kežmarok 2:3, Ľubica - Sp. Teplica 2:2, Lučivná - Podolinec 7:0, St. Ľubovňa - Poprad-Veľká 4:1.
1. Kežmarok440017:412
2. Ľubica431011:310
3. V. Lomnica430118:49
4. Lučivná430112:59
5. Sp. Teplica421114:87
6. Sp. St. Ves421110:117
7. Sp. Bystré42119:107
8. St. Ľubovňa420212:76
9. Levoča42026:136
10. Hranovnica41035:73
11. Sp. Štvrtok41038:123
12. Poprad-Veľká41037:123
13. Sp. Belá40044:190
14. Podolinec40042:200
III. liga A - žiaci: Dvorianky - Kr. Chlmec 6:3, Sečovce - Poproč 0:6, Turňa n/B. - voľný los, Čierna n/T. - Parchovany 9:0, Michaľany - Slivník 7:0, Vojčice - Kráľovce 9:0.
1. Michaľany440022:312
2. Poproč330022:19
3. Vojčice430118:79
4. Turňa n/B.330012:39
5. Sečovce320114:86
6. Čierna n/T.412112:65
7. Kr. Chlmec31027:153
8. Dvorianky41038:213
9. Kráľovce40135:201
10. Slivník 40131:201
11. Parchovany40045:220
III. liga B - žiaci: Rudňany - Sp. Vlachy 1:1, Smižany - Kluknava 2:3, Betliar - Sp. Podhradie 0:2, Krompachy - Harichovce 8:0, Margecany - Jamník 0:2, Nálepkovo - Helcmanovce 4:1, Jaklovce - V. Folkmar 0:0.
1. Krompachy440025:112
2. Sp. Vlachy42119:97
3. Betliar42117:77
4. Jaklovce41307:26
5. Rudňany41305:26
6. Nálepkovo41307:46
7. Jamník42026:66
8. Kluknava42026:86
9. V. Folkmar41214:65
10. Harichovce41217:115
11. Smižany41127:74
12. Sp. Podhradie41036:103
13. Helcmanovce41037:163
14. Margecany40040:140
III. liga C - žiaci: Kapušany pri Preš. - Prešov 3:0, Safi Prešov - Pušovce 3:0, Medzilaborce - Raslavice 8:0, N. Šebastová - Peč. N. Ves 2:0, Janov - Fintice 0:3, Giraltovce - Bystré n/T. 3:0, Kračúnovce - Ľubotice 2:0.
1. Giraltovce431012:310
2. Safi Prešov430111:59
3. Peč. N. Ves430110:79
4. Kapušany430111:89
5. Fintice421120:57
6. Medzilaborce421114:67
7. Ľubotice41218:65
8. Janov31115:54
9. Kračúnovce31025:63
10. Bystré n/T.41034:83
11. Prešov41035:103
12. Raslavice41034:133
13. Pušovce41033:123
14. N. Šebastová41033:213
III. liga D - žiaci: Sp. Štvrtok - St. Ľubovňa 4:1, Poprad-Veľká - Sp. St. Ves 3:0, Lendak - St. Ľubovňa C 1:0, Ľubica - St. Ľubovňa B 0:0, Plavnica - Podolinec 3:2, Sp. Teplica - V. Lomnica 2:4, Hranovnica - Sp. Bystré 3:1.
1. Poprad-Veľká440016:312
2. Sp. Štvrtok440014:212
3. St. Ľubovňa430122:89
4. Ľubica42119:47
5. V. Lomnica421111:87
6. Hranovnica42118:77
7. Plavnica42117:77
8. Podolinec420210:86
9. St. Ľubovňa B41125:84
10. Sp. Bystré41039:93
11. Sp. St. Ves41034:83
12. Lendak41032:133
13. Sp. Teplica40135:161
14. St. Ľubovňa C40041:220