Korzár logo Korzár
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Úradná správa VsFZ

Obsadenie rozhodcov a delegátov III. liga - dospelí, 12. kolo, 13. 10. 2002 o 14.30 hod.: Lok. Košice - Svit (o 10.30 hod., Marflák, Kotrády,

Obsadenie rozhodcov a delegátov

III. liga - dospelí, 12. kolo, 13. 10. 2002 o 14.30 hod.: Lok. Košice - Svit (o 10.30 hod., Marflák, Kotrády, Zedníček, Matta), Turňa - V. Kapušany (Chochoľák, Bucko, Lacko, Ružbarský), St. Ľubovňa - Lipany (Špivák, Vansa, Mano, Škody), Bardejov - Poprad (12. 10., Koščo, Slimák, Havira, Korpa), Ďurkov - Sobrance (Ballarin, Bochnovič, Zubka, Jancura), Svidník - Michalovce (12. 10., Sedlák, Mrázek, Čiták, Gavalier), Prešov B - Trebišov (o 10.30 hod., Alexa, Zaleš, Sekereš, Švarc), Vranov - Stropkov (12. 10., Ivanov, Weiss, Palinský, Timko).

IV. liga - sever - dospelí, 12. kolo, 13. 10. 2002 o 14.30 hod.: Čierne - Kračúnovce (Kočiš, Fabíny, Kundľa, Čeľovský), Breznica - PP-Veľká (Cup, Švec, Cehuľa, Džubák), M-Laborce - V. Šariš (Čech-Špirek, Halečka, Matta, Lisák), N. Šebastová - Hranovnica (Maník, Sakalík, Dzido, Maturkanič), Humenné B - Snina (v Kamenici, Bindas, Pongo, Borko, Žulevič), V. Tatry - Sabinov (Kuspan, Spurný, Slebodník, Tornay), Fintice - Giraltovce (I. Žulevič, Pokrivčák, Jurkovič, Weiss), Kežmarok - Bystré (Kosturová, Kožej, Bašar, Hojsák).

IV. liga - juh - dospelí, 12. kolo, 13. 10. 2002 o 14.30 hod.: Slivník - Betliar (Čan, Molitoris, Eperješi, Lumtzer), Lastomír - Žakarovce (Balent, R. Žulevič, Koľ, Eliáš), Krompachy - Moldava (V. Vasilenko, Kokoška, Kočiščin, Uličný), Sp. N. Ves - Geča (Krivjančin, Duplák, Pecha, Tarcala), Krásna - Koš. N. Ves (o 10.30 hod., Roka, Šepeľa, Firda, Lenčiš), Haniska - Sečovce (Marko, Makeľ, Jancura, Vaško), Barca - Palín (J. Onofrej, Oravec, Berecký, Kačmar), Topoľany - Rožňava (Gál, Papcun, Š. Vasilenko, Koščo).

V. liga - SV - dospelí, 10. kolo, 13. 10. 2002 o 14.30 hod.: Hlinné - Sačurov (Dvorský, Brendza, Novický, Iľko), Stakčín - Soľ (Ferčák, Mazár, Czeto, Szabó), Duplín - Svidník B (Vlčej, Kocur, Špernoga, Kovaľ), Komarany - Hažín (Čonka, Burcák, Kočiščák, Čanda), Košarovce - Zubné (T. Hegeduš, Juhás, Marušin, Jendrichovský), Jasenov - Udavské (Onofrej, Kmec, Kurjan, Fencík), D. Klčovo - Kalnište (Miklós, Bognová, Matišin, Želinský).

V. liga - JV - dospelí, 10. kolo, 13. 10. 2002 o 14.30 hod.: K. Bakša - Kr. Chlmec (Adam, Maruňak, Gajdoš, Dub), Senné - Plechotice (Černica, Jonáš, Kovaľ, Hrušč), Streda - K. Olšany (Ondič, Hreško, Kalafa, Mikita), Michaľany - Hatalov (Kozák, Paulišin, Kováčová, Ferenc), Michalovce B - Medzev (v Zalužiciach, Kavčák, Maruščák, Hurný, Dudáš), V. Revištia - Nac. Ves (Smerekovský, Kováč, Koňar, Petro), Buzica - Valaliky (Hudák, Furčák, Hepka, Zedníček).

V. liga - SZ - dospelí, 12. kolo, 13. 10. 2002 o 14.30 hod.: Štrba - Š. Michaľany (Šimko, Džima, Krejsa, Bucko), Kendice - Bard. N. Ves (Kantor, Buchlák, Voroňák, Malý), Š. Dravce - Kľušov (Fedeš, Franko, Jokeľ, Čabala), Sp. St. Ves - Podolinec (Kohut, Komár, Dolhý, Regrút), Maľcov - M. Lipník (Jaššo, E. Hegeduš, Dubovský, Darák), Miklušovce - Zborov (Treščak, Godžak, Majkuthová, Koch), Sp. Podhradie - Raslavice (Gonos, Čižmár, Biroš, Levický), Krivany - Pušovce (Lenková, Jevín, Štofka, K. Zvolánek).

V. liga - JZ - dospelí, 10. kolo, 13. 10. 2002 o 14.30 hod.: Rudňany - Štítnik (Kolek, Pyda, Dulava, Krejsa), Sp. Vlachy - Kráľovce (Šofranko, Ször, Melicherčík, Alexa), Prakovce - Helcmanovce (Žiga, Tomeček, Bereš, Kožuško), Šaca - Jablonov (Fajdelová, Koščo, Zmij, Šimko), Nálepkovo - Smižany (Šoltys, Šleboda, Uhlak, Griger), Chrasť - Harichovce (V. Kunzo, Chmurová, Zacher, Vaľko), Ťahanovce - V. Opátske (Barnišin, Friga, Bratek, Schlesinger).

III. liga ST a MD, 12. kolo, 12. 10. 2002 o 12.15 a 14.30 hod.: Žakarovce - Štich Humennné (Marflák, Cehuľa, Šepeša, Badlík), Rožňava - Lok. PČSP Košice (Kunzo, Kotrády, Slebodník, Bednár), Giraltovce - Čaňa Chochošák, Maník, Sakalík, Šafranko), Koš. N. Ves - Sobrance (Sekereš, Firkaľ, Bucko, Krajčík), Ličartovce - Sp. N. Ves, 13. 10. o 9.30 a 11.30 hod. (Sedlák, Ivanov, Voroňáková, Kočiščin), V. Kapušany - Sabinov (Kraus, Bašar, Čan, Vavrek), Svidník - Poprad o 12.00 a 9.30 hod. (Barvičák, Bochnovič, Švec, Horodník), St. Ľubovňa - Moldava (Koľ, Fabíny, Čup, Šproch).

IV. liga "A" dorast, 10. kolo, 13. 10. 2002 o 12.15 hod.: Dlhé - D. Klčovo (Nemec), Stakčín - Soľ (Mazár, Czeto, Szabo), Medzilaborce - Vechec, 12. 10. o 11.45 hod. (Paulišin), Bystré - Hašín, 12. 10. (Kalafa), Belá - Brekov (Bančanský), Jasenov - Udavské (Kmec, Kurjan, Fenčík), Kamenica - Zamutov (Pongo, Borko, Žulevič).

IV. liga "B" dorast, 10. kolo, 13. 10. 2002 o 12.15 hod.: Záborské - Solivar (R. Leško), Kračúnovce - Miklušovce (Sendek), Kojatice - V. Šariš (Dubovecký), Šiba - Hermanovce (Kostík), Maľov - N. Šebastová (E. Hegedüs, Dubovský, Darák), Peč. N. Ves - Ľubotice (Korinko), Fintice - Pušovce (Pokrivčák, Jurkovič, Weiss).

IV. liga "C" dorast, 10. kolo, 13. 10. 2002 o 12.15 hod.: Harichovce - Jaklovce (Cvengoš), Sp. Vlachy - Jamník (Ször, Melicherčík, Alexa), Rudňany - Krompachy, 12. 10. o 13.30 hod. (Pavlovský), Helcmanovce - Smižany, 12. 10. (Šimko), Nálepkovo - Margecany, 12. 10. o 14.00 hod. (J. Staško), Teplička - Sp. Podhradie (Pavlovský), Prakovce - Gelnica, 12. 10. o 14.00 hod. (Bratek).

IV. liga "D" dorast, 12. kolo, 12. 10. o 12.15 hod.: V. Opátske - Jasov (Kozák), Trstené - Medzev, 13. 10. (Torkoš), Turňa - Šaca o 14.00 hod. (Krejsa), Geča - Valaliky (Majkutová), Krásna - K. Olšany, 13. 10. o 12.45 hod. (Šepeľa, Firda, Lenčiš), Dobšiná - Kr. Podhradie (Ször), Barca - Haniska, 13. 10. (Oravec, Berecký, Kačmar), V. Ida - Ťahanovce o 13.30 hod. (Jonáš).

IV. liga "E" dorast, 12. kolo, 13. 10. o 12.15 hod.: Slivník - Topoľany (Molitoris, Eperješi, Lumtzer), Vojčice - Budkovce (Žofčák), Streda - Kr. Chlmec (Hreško, Kalafa, Mikitaň, Z. Hradište - Sečovce, 12. 10. o 14.30 hod. (Voroňáková), Hatalov - Nac. Ves, 12. 10. (Hreško), Z. Teplica - Michaľany (Lang), Parchovany - Lastomír (Tomáš), M. Horeš - Strážske (Pavlov),

IV. liga "F", dorast, 10. kolo, 13. 10. 2002 o 12. 15 hod.: Sp. St. Ves - Sp. Štvrtok (Komár, Dolhý, Regrut), Ľubica - V. Lomnica, 12. 10. o 14.00 hod. (Kolek), Lučivná - Sp. Belá (Maliňák), St. Ľubovňa - Sp. Bystré v N. Ľubovni (OFZ), Ml. Poprad - Hranovnica, 12. 10. o 13.30 hod. (Melicherčík), Podolinec - Levoča (R. Jurkovič), Sp. Teplica - Kežmarok, 12. 10. o 14.00 hod. (Chmurová).

II. LS/M/DV, 10. kolo, 13. 10. 2002 o 11.00 a 13.30 hod.: FC Košice "B" - Žiar (Anguš, Firkaľ, Lengyel, Špivák), Prešov "B" - Martin (Benko, Weiss, Slimák, Hajdada), Lipany - Snina, 12. 10. o 10.00 a 12.30 hod. (Benko, Knut, Jancura, Kovaľ), Michalovce - Zvolen, 12. 10. o 11.00 a 13.30 hod. (Jenčura, Špivák, Dzido, Josay).

I. L ženy (žiačky), 5. kolo, 13. 10. 2002 o 15.00 a 13.30 hod.: Lok. Košice - Humenné (Michalíková, Mrázek, Čiták, Olšavský).

I. LS/M/ŠV - 12. kolo, 12. 10. 2002 o 10.00 a 12.00 hod.: PFC Poprad - Ml. Poprad (Alexa, Zaleš, Kočiš), Trebišov - Michalovce (Zedníček, Kosturová, Szücs), FC Košice - Rožňava (Leško, Lengyel, Vansa), Prešov - Lok. Košice (Ballarin, Lacko, J. Onofrej), Snina - Stropkov (Zubka, Mano, Borko), Sp. N. Ves - Moldava, 13. 10. (Kunzo, Pecha, Duplák), Humenné -Bardejov, 13. 10. (Jenčura, Kraus, Szücs), Lipany - Vranov, 10. 10. o 13.00 a 15.00 hod. (Knut, Kožuško, Koľ).

II. liga ml. žiaci a st. žiaci

SEVER, 10. kolo, 12. 10. o 9.00 a 10.45 hod.: Snina "B" - Vranov "B", 13. 10. (Jenčo), Prešov "B" - Svit (Kmec), Lipany "B" - Kežmarok (Bereš, Tomeček), St. Ľubovňa - Bardejov "B" (Pyda), Sabinov - Solivar (Michaliková, Kohút), Humenné "B" - Stropkov "B" (Treščák, Kantorň, Svidník - Ličartovce (Dvorský, Burcák).

JUH, 10. kolo, 12. 10. o 9.00 a 10.45 hod.: Levoča - PČSP Košice (Pekár), Sp. N. Ves - V. Kapušany (V. Kunzo), Šaca - Koš. N. Ves (Kováčová, Černica), Lokomotíva - Michalovce "B" (Lang, Bognová), Gelnica - Trebišov "B" o 10.00 a 11.45 hod. (Zmij), Čaňa - Prakovce (Juhás, Dulava), 1. FC "B" - Žakarovce, 13. 10o (Zmij).

III. liga žiaci

Skupina "A", 9. kolo, 12. 10. o 13.30 hod.: Dvorianky - Čierna n/T (A. Koščo), Michaľany - Turňa (T. Hegeduš), Vojčice - Sečovce (Kavčák), Kráľovce - Kr. Chlmec (Štofka), Slivník - Poproč o 12.00 hod. (Voroňák).

Skupina "B", 10. kolo, 12. 10. o 13.30 hod.: Rudňany - Krompachy o 10.30 (Pavlovský), Margecany - Betliar (Komár), Nálepkovo - Smižany o 12.00 hod. (J. Staško), Jaklovce - Sp. Vlachy (Cvengoš), V. Folkmár - Kluknava (Džima), Helcmanovce - Sp. Podhradie o 10.00 hod. (Šimko), Jamník - Harichovce (Žiga).

Skupina "C", 10. kolo, 12. 10. o 13.30 hod.: Kapušany - N. Šebastová (Novotná), Jasov - Medzilaborce (Dubovský), Giraltovce - SAFI Prešov o 10.00 hod. (Maruščák), Kračúnovce - AFK Prešov (Čonka), Ľubotice - Pušovce o 10.30 hod. (Kočiščák), Bystré - Raslavice (Kalafa), Fintice - Peč. N. Ves (M. Onofrej).

Skupina "D", 10. kolo, 12. 10. o 13.30 hod.: Sp. Štvrtok - Ľubica (Maliňák), Plavnica - Lendák (Oravec), Sp. Teplica - Veľká o 12.00 hod. (Zacher), Hranovcnica - St. Ľubovňa (Šleboda), Sp. Bystré - Sp. St. Ves (Uhlár), V. Lomnica - Junošport "C" (R. Jurkovič), Podolinec - Junošport "B" o 10.45 hod. (Šoltýs).

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  10. Slovaktual umožní všetkým zamestnancom bezplatné testovanie
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 19 673
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 454
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 12 541
  4. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 8 401
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 8 261
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 7 762
  7. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 872
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 785
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 687
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 4 927
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Veterinár napísal Krajčímu. Nechápe, prečo nemôže testovať

Stretol sa aj s prípadom, že tyčinky do nosa ľuďom vkladal masér.

Veterinár najprv Ag testy vyhodnocoval, potom už nemohol.
Dekan Daniel Pella by lyžovanie povolil, ak by mohlo prísť len obmedzené množstvo ľudí.
Rokycany, obecný úrad.

Dôchodca sa vyhrážal sestre zabitím, schovala sa v špajze

Pred pol rokom dostal za rovnaké konanie podmienečný trest, nepoučil sa.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Jednou z možností, ako zrýchliť očkovanie, je vakcinácia seniorov.
AUTORSKÁ STRANA PETRA SCHUTZA

Z paralelnej reality, v ktorej premiér uviazol, sa nemá šancu vymotať (týždeň podľa Schutza)

Minulosť už dobieha aj veľké ryby.

Ilustračná fotografia.

Cez čiaru: Ktorí vplyvní ľudia dláždili cestu Haščákovi a Pente?

Kto boli vplyvní známi a kamaráti na strane Penty?

Petra Vlhová ide obrovský slalom v stredisku Kranjska Gora. Pozrite si jej program na víkend.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop