čelných pozíciách tak neustále získavajú na čoraz väčšej pozornosti. V uplynulom kole opäť nebola núdza o nejaké to prekvapenie. Najväčšie sa zrodilo vo Veľkom Slavkove, kde domáci tím nečakane zakopol proti Jánovciam, keď im podľahol 0:2. S týmto výsledkom rátal z takmer 300 tipujúcich jediný súťažiaci, pravda, ani on nezískal v tomto kole plný počet bodov. V Hôrke sa domáci baníci rozišli zmierlivo so Spišskou Teplicou a aj tento výsledok možno považovať za nečakaný. Vo zvyšných piatich dueloch sa zrodili víťazstvá domácich tímov, a preto je dosť prekvapujúce, že aj tu strácali súťažiaci body. Našlo sa totiž veľké množstvo takých, ktorí nepočítali s triumfom Huncoviec nad Spišským Bystrým, či Mlynčekov nad Strážami. Pozíciu lídra si poistil Ján Dlugoš st. z Veľkého Slavkova, ktorý má pred päticou najväčších prenasledovateľov sľubný šesťbodový náskok. To však už po najbližšom desiatom kole nemusí byť pravda.
PoradieMeno, AdresaBody
1. Ján Dlugoš st., V. Slavkov77
2. - 6. Anton Vaverčák, Poprad71
Marek Pavličko, Kežmarok71
Marika Oprondeková, Poprad71
Štefan Bobko, Sp. Štiavnik71
Štefan Kyšela st., Plavnica71
7. - 18. Ján Dlugoš ml., V. Slavkov68
Ján Leščák, Poprad68
Jana Oprondeková, Poprad68
Jaroslav Gončar, Poprad68
Jozef Hyriak st., Štrba68
Jozef Kozub, Poprad68
Milan Mareček, Svit68
Milan Rožár, Poprad68
Miroslav Vaverčák, Poprad68
Peter Suchanovský, Kežmarok68
Regina Krétová, Svit68
Róbert Hyriak, Štrba68
19. - 33. Broňa Borziková, Poprad65
Daniela Kozubová, Poprad65
Daniela Oprondeková, Poprad65
František Bukovina, Sp. Belá65
Ján Závada, Poprad65
Jaroslav Garajček, Štrba65
Jaroslava Pavličková, Kežmarok65
Mária Gazdíková, Svit65
Milan Maník, Hozelec65
Monika Baranová, Vikartovce65
Peter Červeň, Sp. Hrušov65
Róbert Fábry, Sp. Bystré65
Rudolf Kohút, Vikartovce65
Stanislav Stančák, Poprad65
Valéria Urbanová, Poprad65
34. Milan Šúrek ml., Kežmarok63
35. - 54. Alena Škovranová, Poprad62
Amália Hovančáková, Poprad62
Dalibor Rackovský, Poprad62
Ján Kulich, Poprad62
Ján Nikerle, Gerlachov62
Ján Vaverčák, Sp. Belá62
Jarmila Kručinská, Poprad62
Jaroslav Kupčík, Poprad62
Jozef Cuník, Šuňava62
Jozef Durlák, Poprad62
Katarína Oprondeková ml., Poprad62
Katarína Oprondeková st., Poprad62
Marcel Vaverčák, Sp. Belá62
Marián Slovík, Svit62
Marianna Geffertová, Poprad62
Martin Závatzký, Poprad62
Mirka Závadová, Poprad62
Oľga Nikerlová, Gerlachov62
Rastislav Dlugoš, V. Slavkov62
Štefan Červenka, L. Teplička62
55. - 64. Ivan Karkošiak, Poprad59
Ján Gazdík, Svit59
Ján Moravčík, Poprad59
Ján Zummer, Poprad59
Jozef Pojedinec, Poprad59
Marián Bukovinský, Poprad59
Milan Hovančák, Poprad59
Roman Remenár, Hôrka59
Štefan Šebest, Poprad59
Vladimír Červeň st., Sp. Teplica59
65. - 69. Ján Šeďo, Poprad57
Ján Tomašek, Poprad57
Jana Menzáková, Poprad57
Jozef Knurovský, Hôrka57
Martin Vrbičan, Lučivná57
70. - 83. Dušan Barabás, Sp. Bystré56
Ján Krajňák, Hozelec56
Ján Slavkovský, Poprad56
Ján Šoltís, Poprad56
Jozef Jurčo, Sp. Bystré56
Jozef Oprondek ml., Poprad56
Jozef Oprondek st., Poprad56
Mariana Šoltísová, Batizovce56
Marta Rožárová, Poprad56
Matej Budaj, Sp. Bystré56
Milan Odrobina, Sp. Štiavnik56
Milan Šúrek st., Kežmarok56
Silvia Kozubová, Poprad56
Štefan Urban, Poprad56
84. Rozália Vaverčáková, Sp. Belá55
85. - 88. Braňo Renner, Poprad54
Gejza Jamnický, Sp. Teplica54
Ľubomír Dragoš, Kravany54
Ľubomír Vaverčák, Sp. Belá54
89. - 107. Anna Hyriaková, Štrba53
Filip Šebest, Vikartovce53
Helena Michaleková, Poprad53
Helenka Kubusová, Poprad53
Ján Ilavský st., Poprad53
Ján Ilavský, Poprad53
Jozef Kréta, Svit53
Jozef Rákoci, Hozelec53
Koloman Hovančák, Poprad53
Mária Krottáková, Štrba53
Marián Geffert, Poprad53
Marián Orolin, Sp. Bystré53
Martin Harniš, Vrbov53
Milan Kubus, Poprad53
Miroslav Jankočka, Lučivná53
Ondrej Krajňák, Hozelec53
Ondrej Miškovič, Hranovnica53
Štefan Kyšela ml., Plavnica53
Vladimír Baran, Vikartovce53
108. - 110. Alojz Kolumber, Poprad51
Ján Renner, Poprad51
Martin Husár, Kravany51
111. - 128. Dominik Suchanovský, Kežmarok50
Helena Tatarková, Svit50
Ing. Patrik Františka, Batizovce50
Jozef Baran, Vikartovce50
Karol Babiáš st., Poprad50
Marek Orolin, Sp. Bystré50
Mária Babiášová, Poprad50
Martin Vlček, Hniezde50
Matej Leško, Poprad50
Michal Tatarko, Svit50
Milan Mirko ml., Kravany50
Miron Repko, Poprad50
Miroslav Koščák, Výborná50
Rudolf Dragoš, Kravany50
Stanislav Kuboši, Hozelec50
Stanislav Špiner, Sp. Štiavnik50
Štefan Šulík, Sp. Bystré50
Tomáš Leško, Poprad50
129. Štefan Gancarčík, Poprad49
130. - 137. Daniel Čížik, Poprad48
Ján Cihoň ml., Kravany48
Ján Lučivjanský, Hôrka48
Ladislav Schütz, Poprad48
Ľubomír Kovalčík, Poprad48
Marek Tekel, Štrba48
Martin Omasta, Lučivná48
Vladimír Šoltís ml., Lučivná48
138. - 151. Dušan Kručinský, Poprad47
František Krották st., Štrba47
Ján Jurčo, Svit47
Jozef Dlugoš, Poprad47
Jozef Lukáč, Poprad47
Jozef Orolín st., Poprad47
Jozef Paciga, Hôrka47
Ľubomír Šoltís, Batizovce47
Marcel Ilavský, Poprad47
Matej Škovran, Poprad47
Michaela Kručinská, Poprad47
Milan Mirko st., Kravany47
Patrik Kulich, Poprad47
Róbert Buranský, Poprad47
152. - 154. Adriana Knurovská, Jánovce45
Mária Čižiková, Poprad45
Monika Šoltisová, Sp. Teplica45
155. - 166. Alojz Németh, Poprad44
Daniel Tkáč, Poprad44
Ján Abt, St. Ľubovňa44
Jozef Vlček, Hniezdne44
Július Knopp, Poprad44
Magdaléna Stachová st., Poprad44
Martin Slavkovský, Poprad44
Michal Koščák, Výborná44
Milan Škovran, Poprad44
Miroslav Javorský, Sp. Štiavnik44
Viliam Závodský, Kežmarok44
Vladimír Červeň ml., Sp. Teplica44
167. - 168. František Jurčo, Sp. Bystré43
Pavol Vaverčák, Sp. Belá43
169. - 172. Damián Suchanovský, Kežmarok42
Jozef Mezovský, Poprad42
Peter Knurovský ml., Jánovce42
Roman Šoltís, Sp. Teplica42
173. - 179. Filip Barilla, Sp. Bystré41
František Kroták ml., Štrba41
Ján Šoltís, Lučivná41
Jozef Klimek, Poprad41
Mária Ilavská, Poprad41
Michal Fáber, Poprad41
Peter Repko, Poprad41
180. - 182. Dávid Baran, Sp. Teplica40
Filip Červeň, Sp. Teplica40
Tomáš Kukliš, Št. Pleso40
183. - 189. Andrej Balog, Poprad39
Braňo Mindok, Poprad39
Ján Tropp st., Poprad39
Jaroslav Babiáš, Poprad39
Laco Jurek, Sp. Štvrtok39
Peter Šuliga, Lučivná39
Stanko Zemčák ml., Poprad39
190. - 196. Dominika Kubošiová, Hozelec38
František Budaj, Sp. Bystré38
Miroslav Repko, Poprad38
Pavel Stach, Poprad38
Peter Zavatzký, Poprad38
Tibor Pavličko, Kežmarok38
Vladimír Remenár, Hôrka38
197. Blanka Kručinská, Poprad37
198. - 203. Ján Vilman, Poprad36
Jozef Šoltis, Sp. Teplica36
Martin Kubičko, Sp. Bystré36
Milan Garaj ml., Štrba36
Miroslav Vrbičan, Lučivná36
Peter Baran, Vikartovce36
204. - 212. Anna Némethová, Poprad35
Darinka Kriššáková, Poprad35
Ing. Lika Františková, Batizovce35
Ján Pokrivčák, Sp. Belá35
Ján Štucka, Jakubany35
Ján Uhlár, D. Smokovec35
Marián Jarembinský ml., V. Lipník35
Milan Husár, Kravany35
Pavol Melko st., Kravany35
213. - 216. Jaroslav Černický, Hôrka34
Juraj Kostyšák, Poprad34
Mária Mendrošová, Lučivná34
Maroš Pursch st., Huncovce34
217. - 218. Adam Kolumber, Poprad33
Ján Hronkin, Poprad33
219. - 226. Alojz Barabas, Sp. Belá32
Dávid Budaj, Sp. Bystré32
Ján Knižka, Vernár32
Ján Kolár, Kravany32
Jaroslav Tomajka, Kravany32
Karol Bulava, L. Teplička32
Karol Grujbár, Poprad32
Peter Pitoňák, Poprad32
227. - 229. Adrián Knurovský, Jánovce31
Maroš Pursch ml., Huncovce31
Peter Gorecký, Hôrka31
230. - 236. František Pitoňák, Poprad29
Jozef Šabla, Poprad29
Marianna Kručinská, Poprad29
Martin Antaš, Poprad29
Michal Slavkovský, Poprad29
Ondrej Hanudeľ, Kežmarok29
Tomáš Božoň, Poprad29
237. - 239. Matúš Odrobina, Sp. Štiavnik28
Roman Kovalčík, Poprad28
Tomáš Knurovský, Jánovce28
240. - 241. Šimon Odrobina, Sp. Štiavnik27
Štefan Koreň ml., Sp. Bystré27
242. - 244. Heňa Papcúnová, Lučivná26
Magdaléna Stachová ml., Poprad26
Marián Jarembinský st., V. Lipník26
245. - 249. Jozef Marhefka, Poprad24
Jozef Zummer, Poprad24
Lukáš Marhefka, Poprad24
Martina Zemčáková, Poprad24
Patrik Gallik, Sp. Belá24
250. - 253. Dominik Lesňák, Hniezdne23
Dušan Božoň, Poprad23
Ján Tropp ml., Poprad23
Jaroslav Pavličko, Kežmarok23
254. - 255. Ján Čochomocho, Poprad22
Zdenka Troppová, Poprad22
256. - 258. Michal Zemčák, Poprad21
Štefan Volesko, Poprad21
Viera Knižková, Vernár21
259. - 262. Iveta Šustrová, Poprad20
Ján Meleky, Lučivná20
Milan Glevaňák, Poprad20
Vladimír Varga, Poprad20
263. - 265. Ján Mendroš, Lučivná19
Roman Habáň, Št. Pleso19
Tomáš Šproch ml., V. Lomnica19
266. - 167. Lukáš Bujňáček, Sp. Belá18
Tomáš Pitoňák, Poprad18
268. - 270. Anna Dobrovičová, Poprad17
Peter Pokrivčák, Sp. Belá17
Vladimír Bielený, Poprad17
271. - 272. Michaela Šprochová, Poprad16
Vladimír Barilla, Poprad16
273. Siloš Slebodník, Poprad15
274. František Soľava, Toporec13
275. - 276. Fridolín Kapiciak, Poprad12
Roland Michlík, Ľubica12
277. - 279. Jozef Červeň, Sp. Teplica11
Jozef Dulík, Poprad11
Štefan Kukliš, T. Štrba11
280. - 281. Ján Bardy, Kežmarok8
Michal Čižik, Sp. Belá8
282. Ján Bardy, Poprad7
283. Ondrej Balog, Poprad5
284. - 285. Jaroslav Gajdošík ml., Poprad4
Tomáš Drevko, Sp. Bystré4
286. Jozef Kulik, Poprad3
287. - 290. Ing. Daniel Lackovič, Poprad2
Ján Laufik, Poprad2
Martin Tomo, L. Ondrašová2
Milan Šuvada, Lučivná2
291. - 292. Radoslav Macho, Poprad1
Róbert Šuvada, Lučivná1
293. Kubo Čau, Poprad0
294. Jaroslav Kubašovský, Sp. Belá- 1
295. Juraj Kozák, Poprad- 2
296. Eremeke Fekete, Sp. Belá- 4
297. Kamil Polanský, St. Ľubovňa- 6
298. Ing. Ivan Tóth, Poprad- 7
299. Miroslav Kožuch, Poprad- 8
300. - 301. Lažo Plažo, Vernár- 11
Martin Hudák, Podhorany- 11
302. Vladimír Kudela, Poprad- 14