Zo spišských volejbalových družstiev úspešne len juniorky

Sportnet|9. dec 2002 o 00:00

Spišská Nová Ves - Juniorky hrali vonku vo Vranove, kde jeden zápas vyhrali a jeden prehrali. Muži hrali tiež vonku, ale v Hriňovej, kde oba zápasy

prehrali.

Výsledky, I. liga, juniorky - 10. kolo: MŠK Sokol Vranov nad Topľou - VK Spišská Nová Ves 1:3 a 3:2.

Veľká škoda, že dievčatá nevyhrali aj druhý zápas, pretože na to mali. Vranovčanky sú síce o dve miesta vpredu v tabuľke, ale navrch mali jednoznačne volejbalistky zo Spiša, ktoré sa predstavili tvrdým útokom a dobrou hrou v poli.

Základná zostava: Hudzíková, Fabiniová, Falisová, Lovasová, Oravcová, Ogurčáková, striedali: Kubíková.

Trénerka Fabianová po zápasoch povedala: "Potešili by ma štyri body, pretože sme na to mali, ale pity set je vždy lotéria, tentoraz so šťastnejším koncom pre domáce hráčky. Uvidíme ďalšom vývoji ligy. Ešte stále máme možnosť umiestniť sa v prvej štvorke".

8. D. Kubín 20 4 16 23:48 24

Výsledky, I. liga, muži - 9. kolo: TJ VO Spartak ZŤS Hriňová - VK Spišská Nová Ves 3:2 a 3:1.

Hriňovčania sú doma tradične silnými súpermi, preto boli značne zaskočení koncentrovanou hrou Spišiakov, ktorí v prvom zápase vyhrali prvé dva sety. Potom postavili Hriňovčania smečiara Segeča, na ktorého hru nevedeli naši hráči odpovedať a vývoj zápasu sa otočil a dohral v náš neprospech. Škoda. V druhom zápase muži zo Spišskej Novej Vsi uhrali už iba set, pretože robili viacej chýb v prihrávke a rozohrávke lôpt.

Základná zostava: Roško, Jurčo, Vartovník, Németh, Ďuriško, Kušnirák libero : Bréda, striedal: Ogurčák

František Ogurčák po zápasoch povedal: " Je na veľkú škodu, že jeden hráč, i keď dobrý, nám otočil vývoj zápasu. Prehrali sme ho vlastnými chybami v poli. Som však presvedčený, že minimálne na jedno víťazstvo sme mali".

9. Bardejov 16 0 16 1:48 16

Na budúci týždeň 14. decembra 2002 hrajú juniorky vonku.

Doma sa ligový volejbal bude hrať až 21. decembra, kedy hostia juniorky v športovej hale dievčatá z Martina.

Muži skončili jesennú časť 1. ligy, jarnú odvetu začínajú až 18. januára 2003.

Domov»Sportnet na východe»Zo spišských volejbalových družstiev úspešne len juniorky