ako hviezdny herec Nicolas Cage.
Obaja herci sa údajne spoznali na začiatku roka v Londýne a odvtedy ich videli spoločne na viacerých privátnych večierkoch. Podľa priateľa Cage sa konečne našli dve hollywoodske excentrické hviezdy. Jolieová sa 28. mája rozviedla so svojim druhým manželom hercom Billy Bob Thorntonom po troch rokoch manželstva. Jej prvým manželom bol rovnako herec Jonny Lee Miller. Cage zase vydržal vo vzťahu s Lisou Marie Presleyovou len 107 dní.
Playboy oslavoval džez
Los Angeles - Legendárny jazzový klavirista Dave Brubeck napriek osemdesiatinám stále aktívne nahráva i koncertuje. Naposledy vystúpil v nedeľu večer v rámci 25. ročníka festivalu Playboy Jazz, ktorý sa konal cez víkend v Los
Angeles.
Prestížnu akciu, ktorú videlo sedemnásťtisíc fanúšikov špičkového jazzu moderoval Bill Cosby. Okrem Brubecka sa na pódiu na štadióne Hollywood Bowl počas dvoch dní objavili aj Al Jarreau, Dave Holland kvintet, ale napríklad aj rumunská rómska dychová úderka Fanfare Ciocarlia. Novinkou na festivale boli veľkoplošné monitory, ktoré snímali detaily účinkujúcich. (reuters)
Ronan Keating má strach, že dostane rakovinu
Dublin (TASR) - Írsky spevák Ronan Keating, bývalý člen chlapčenskej skupiny Boyzone, má obavy, že dostane rakovinu. Na toto zákerné ochorenie totiž pred piatimi rokmi zomrela jeho matka a on sa bojí, že to zdedil. Nedávno sa vraj na smrť vydesil, pretože si na tele objavil podozrivý novotvar.
Stalo sa tak pred dvoma mesiacmi, keď bol s manželkou Yvonne na dovolenke. Ronan si našiel na semenníku neznámu hrčku a keď nezmizla ani po niekoľkých dňoch, zachvátila ho panika, prezradil pre britské médiá. Okamžite zalarmoval svojho osobného lekára a dokonca predčasne ukončil dovolenku, aby k nemu zašiel na vyšetrenie. Po bezsenných nociach a smrteľnom strachu, že má rakovinu, ho lekár ubezpečil, že nejde o zhubný nádor a nemusí mať strach, že zomrie. "Bolo to strašné. Teraz si robím pravidelné prehliadky. Viem, že sa to prenáša geneticky, takže keď som si to objavil, okamžite som zavolal doktorovi a dal sa vyšetriť. Našťastie mi povedal, že to nie je rakovina," prezradil spevák. Jeho matka Marie zomrela vo veku 54 rokov na rakovinu prsníka a na jej počesť založil Ronan nadáciu Marie Keating Foundation na boj proti tejto zákernej chorobe. Minulý týždeň spevák zavŕšil 500-kilometrový pochod naprieč Írskom, v rámci ktorého vyzbieral pre svoju charitu vyše 100 000 eur.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.