Korzár logo Korzár
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Úradná správa VsFZ

Obsadenie rozhodcov a delegátov III. liga - dospelí, 11. kolo, 5. 10. 2003 o 14.30 hod.: V. Kapušany - Lok. Košice (Mriglot, Onofrej, Barvirčák,

Obsadenie rozhodcov a delegátov

III. liga - dospelí, 11. kolo, 5. 10. 2003 o 14.30 hod.: V. Kapušany - Lok. Košice (Mriglot, Onofrej, Barvirčák, Matta), Stropkov - St. Ľubovňa (Mano, Knut, Sedlák, Horodník), Trebišov - Svidník (Ivanov, Kožuško, Zubka, Eliáš), Michalovce - Sabinov (o 10.30 hod., Gál, Čiták, Jenčura, Josay), Sobrance - Bardejov (4. 10., Eperješi, Mrázek, Bucko, Timko), Čaňa - Sp. N. Ves (Chochoľák, Alexa, Vansa, Korpa), Lipany - Turňa (Kunzo, Slebodník, Kožej, Hlebaško), Prešov B - Ďurkov (o 10.30 hod., Palinský, Koščo, Molitoris, Džubák).

IV. liga - sever - dospelí, 11. kolo, 5. 10. 2003 o 14.30 hod.: PP-Veľká - Čierne (o 10.30 hod., Krivjančin, Kočiščin, Slimák, Kovalčík), Bystré - Humenné B (Spurný, Čan, Matišin, Kraus), Giraltovce - Svidník B (Pokrivčák, Kočiš, Paulišin, Ferenc), Poprad - Kľušov (4. 10., Majkuthová, Kuspan, Schlesinger, Tornay), Snina - N. Šebastová (Jurkovič, Kováč, Čonka, Kovaľ), V. Tatry - Kežmarok (Kopec, Oravec, Majkuthová, Petro), V. Šariš - Kračúnovce (Kosturová, Pongo, Barnišin, Dub), Breznica - Fintice (4. 10., Maník, Halečka, Papcun, Tóth).

IV. liga - juh - dospelí, 11. kolo, 5. 10. 2003 o 14.30 hod.: Topoľany - Slivník (Š. Leško, V. Vasilenko, Švec, Lenčiš), Moldava - Rožňava (Michalík, Kundľa, Pecha, Tarcala), Lastomír - Barca (Miklós, Bindas, Marušin, Ružbarský), Betliar - Sečovce (Čop, Šimko, Koňar, Hojsák), Koš. N. Ves - Krásna (Kolesár, Szücs, Jokeľ, Sekereš), Geča - Krompachy (Jenčo, Bančanský, Korinko, Lacko), Rudňany - Palín (Fabíny, Jancura, Roka, Lumtzer), Žakarovce - Kr. Chlmec (Krejsa, Ször, Marko, Jendrichovský).

V. liga - SV - dospelí, 9. kolo, 5. 10. 2003 o 14.30 hod.: Zamutov - Stropkov B (Kohl, Kozák, Sorad, Sendek), M-Laborce - Jasenov (Maruščák, Pavlov, Bogdan, Regrút), Sačurov - Udavské (M. Onofrej, Dubovský, Burcák, Vateha), Košarovce - Zubné (Bajo, Ruščanský, Kočiščák, Vavrek), Hažín - Brekov (Lenková, Hudák, Kmec, Maňkoš), Hlinné - Stakčín (Počurek, Rejdovjan, Hurný, Dudáš), D. Klčovo - Soľ (Voroňáková, Hepka, Sarňak, Borufka).

V. liga - JV - dospelí, 9. kolo, 5. 10. 2003 o 14.30 hod.: Valaliky - Haniska (Žofčák, Adam, A. Koščo, Malý), Medzev - Hatalov (Saxa, Džima, Šoltýs, Sekerák), Nac. Ves - Buzica (Buchlák, Smerekovsý, Brendza, Vaško), Plechotice - V. Revištia (Tabaka, Černica, Gajdoš, Guľko), Borša - Streda (Godžak, Friga, Hreško, Špivák), Rešica - K. Olšany (Škurla, Vojtko, Koľ, Čeľovský), Michaľany - Čičarovce (Michalíková, Keresteš, Jevín, Horňák).

V. liga - SZ - dospelí, 11. kolo, 5. 10. 2003 o 14.30 hod.: Sp. Podhradie - Štrba (Kalinský, Pekár, T. Hegedüš, Kéda), Raslavice - Š. Michaľany (Goč, Žiga, Torkoš, Zvolánek), Záborské - Miklušovce (Bognová, E. Hegedüš, Ondič, Szabó), Ľubica - Pušovce (Kostík, J. Fedor, O. Gonos, Gríger), M. Lipník - Sp. St. Ves (Feckanin, Dubovecký, Jonáš, Krejsa), Hranovnica - Š. Dravce (Lang, Špernoga, J. Staško, Bednár), Kružľov - Kendice (E. Kočiš, Pavlovský, Chmurová, Koč), Plaveč - Podolinec (Kovaľ, R. Fedor, Pyda, Kožuško).

V. liga - JZ - dospelí, 9. kolo, 5. 10. 2003 o 14.30 hod.: Nálepkovo - Harichovce (Uhlár, Haviarik, Dubinský, Koch), V. Opátske - Chrasť (Němec, Kalafa, Kavčák, Dioszégi), Štítnik - Kr. Podhradie (4. 10. o 15.30 hod., J. Fedor, V. Kunzo, Vlčej, Novysedlák), V. Folkmár - Smižany (Kvašňák, M. Tomeček, Čižmár), Ťahanovce - Prakovce (Katriňák, Tomáš, Novický, Hrušč), Helcmanovce - Sp. Vlachy (Cvengroš, Zmij, Šleboda, Alexa), N. Myšľa - Šaca (Manasil, Voroňák, Michna, Zaleš).

III. liga st. a ml. dorast, 11. kolo, 4. 10. 2003 o 12.15 a 14.30 hod.: Ličartovce - Žakarovce (5. 10. o 10.00 a 12.15 hod., Havira, Berecký, Dolhý, Labanc), Šaca - Rožňava (5. 10. o 10.00 a 12.15 hod., Lengyel, Leško, Papcun, Sedlák), Sp. N. Ves - Svidník (5. 10. o 10.00 a 12.15 hod., Cehuľa, Guballa, Zacher, Ochotnický), Lok. Košice - Koš. N. Ves (o 10.00 a 12.15 hod., Leško, Čiták, Dubinský, Kmec), Sobrance - Giraltovce (5. 10., Czetö, Matta, Maruňák, Šimko), Kežmarok - Solivar (Marflák, Slebodník, Mihaliková, Bednár), Sabinov - V. Opátske (Havira, Knut, M. Tomeček, Kanuščák).

IV. liga A, dorast, 11. kolo, 5. 10. 2003 o 12.15 hod.: Zamutov - S. Polianka (4. 10. o 14.00 hod., Katriňák), N. Hrušov - Belá (4. 10., Tomáš), Brekov - Jasenov (Firda), M-Laborce - Udavské (4. 10. o 11.45 hod., Čerevka), Kamenica - Bystré (R. Žulevič), Pakostov - Vechec (4. 10. o 14.00 hod., Vojtko), Dlhé - Stakčín (I. Žulevič), D. Klčovo - Soľ (Hepka, Sarňak, Borůfka).

IV. liga B, dorast, 9. kolo, 5. 10. 2003 o 12.15 hod.: AFK Prešov - Fintice (Duplák), V. Šariš - Kľušov (4. 10. o 12.00 hod., Kočiščák), Ľubotice - Pušovce (F. Tomeček), Záborské - N. Šebastová (E. Hegedüš, Ondič, Szabó), Hermanovce - Kojatice (Cup), Miklušovce - Kračúnovce (Bereš), Rožkovany - Župčany (Kohút).

IV. liga C, dorast, 9. kolo, 4. 10. 2003 o 14.00 hod.: Margecany - Krompachy (Žiga), Sp. Podhradie - Teplička (o 13.30 hod., Pavlovský), Harichovce - Jaklovce (5. 10. o 12.15 hod., Schlesinger), Rudňany - Domaňovce (o 13.30 hod., Džima), Smižany - Nálepkovo (Zmij, Čop), Helcmanovce - Sp. Vlachy (Saxa), Prakovce - Gelnica (Bratek).

IV. liga D, dorast, 9. kolo, 4. 10. 2003 o 12.15 hod.: Medzev - Ťahanovce (Sarňak), Moldava - Poproč (5. 10., Kundľa, Pecha, Tarcala), V. Ida - Barca (o 13.30 hod., Torkoš), Trstené - Dobšiná (5. 10., Vlčej), Jasov - Krásna (Lang), Geča - Turňa (Jaššo), G. Poloma - Haniska (o 13.30 hod., Haviarik).

IV. liga E, dorast, 11. kolo, 4. 10. 2003 o 12.15 hod.: V. Kapušany - Slivník (5. 10., Onofrej, Barvirčák, Matta), Z. Hradište - Kr. Chlmec (o 14.30 hod., Voroňáková), Lastomír - Michaľany (Žofčák), Topoľany - Sečovce (Maruňák), Strážske - Čierna (o 14.00 hod., Pavlov), Hatalov - Streda (Adam), M. Horeš - Nac. Ves (Voroňák), Z. Teplica - Vojčice (5. 10., Ferčák).

IV. liga F, dorast, 9. kolo, 4. 10. 2003 o 14.00 hod.: Sp. Belá - Štrba (5. 10. o 12.15 hod., Melicherčík), Levoča - Sp. St. Ves (Melicherčík, Kočiš), Sp. Teplica - Ľubica (Šoltýs), Hranovnica - St. Ľubovňa (o 13.30 hod., Kolek), Jakubany - PP-Strážske (5. 10. o 12.30 hod., Prevužňák), V. Lomnica - Sp. Štvrtok (Zacher), Sp. Bystré - Ml. Poprad ((o 13.30 hod., Uhlár).

II. liga st. a ml. žiaci - sever - 7. kolo, 4. 10. 2003 o 9.00 a 10.45 hod.: Levoča - Ľubotice (Kočiš, Melicherčík), Prešov B - Solivar (Komár, Michalíková), Kežmarok - Sabinov (Fabíny, Šleboda), Svit - Lipany B (Oravec, Kopec), Safi Prešov - Poprad (Duplák, Kohút), Bardejov B - St. Ľubovňa (5. 10., Čech-Špirek, Halečka).

II. liga st. a ml. žiaci - juh - 7. kolo, 4. 10. 2003 o 9.00 a 10.45 hod.: Rožňava - Čaňa (Ször, Šofranko), Gelnica - Prakovce (o 10.00 a 11.45 hod., Cehuľa, Cvengroš), Lok. Košice B - Žakarovce (Koňar, Bognová), Koš. N. Ves - Moldava (Spurný, Tabaka), Šaca - Sp. N. Ves (Krejsa, Kováčová), Smižany - FC Košice B (Čop, Zmij), Šaca - Žakarovce (9. K. 8. 10. o 13.45 a 15.30 hod., Slimák, Kozák).

II. liga st. a ml. žiaci - východ - 7. kolo, 4. 10. 2003 o 9.00 a 10.45 hod.: Humenné B - V. Kapušany (Firda, Friga), Snina B - Strážske (5. 10., Kováč, Čerevka), Stropkov B - Svidník (o 10.45 a 9.00 hod., Fedeš, Franko), Vranov B - Vranov A (o 10.00 a 11.45 hod., Jenčo, Bančanský), Michalovce B - Giraltovce (5. 10., Bašar, Ruščanský), Ličartovce - Trebišov B (Krivjančin, Keresteš).

III. liga A, žiaci, 7. kolo, 4. 10. 2003 o 13.30 hod.: Čierna - Nac. Ves (5. 10. o 12.30 hod., OFZ), Vojčice - Kr. Chlmec (o 12.00 hod., Ferčák), Sečovce - Slivník (Manasil), Michaľany - Parchovany (o 10.30 hod., Bajo), Malčice - Tušice (Ondič), Hatalov - Dvorianky (Adam).

III. liga B, žiaci, 9. kolo, 4. 10. 2003 o 13.30 hod.: Rozhanovce - MFK Košice (o 9.30 hod., T. Hegedüš), Valaliky - Koš. Olšany (Kohl), Medzev - Geča (o 10.30 hod., Sarňak), V. Opátske - Poproč (5. 10. o 10.30 hod., Juhás), Turňa - Haniska (Špernoga), N. Myšľa - Barca (o 14.00 hod., Jonáš).

III. liga C, žiaci, 9. kolo, 4. 10. 2003 o 13.30 hod.: Sp. Podhradie - Krompachy (o 11.30 hod., Pavlovský), Sp. Vlachy - Harichovce (Pekár), Rudňany - Kluknava (o 10.30 hod., Džima), Jamník - Gelnica (J. Staško), Olcnava - Nálepkovo (Šimko), Helcmanovce - V. Folkmár (o 11.30 hod., Saxa), Margecany - Smolník (o 12.00 hod., Žiga).

III. liga D, žiaci, 9. kolo, 4. 10. 2003 o 13.30 hod.: AFK Prešov - Župčany (o 10.00 hod., Bereš), V. Šariš - Janov (o 10.00 hod., Kočiščák), Kapušany - Pušovce (Dubovský), Zborov - Kračúnovce (Dolhý), Raslavice - Peč. N. Ves (Rejdovjan), Demjata - Safi Prešov (Kmec), Fintice - N. Šebastová (Kvašňák).

III. liga E, žiaci, 9. kolo, 4. 10. 2003 o 13.30 hod.: S. Polianka - Udavské (5. 10., Makeľ), Čierne - Soľ (Němec), Sačurov - Vechec (Lenková), Kochanovce - Zamutov (Godžák), D. Klčovo - M-Laborce (Kalafa), Belá - Bystré (Gajdoš), Hažín - Z. Hámre (Buchlák).

III. liga F, žiaci, 9. kolo, 4. 10. 2003 o 13.30 hod.: St. Ľubovňa - Dobšiná (o 10.30 hod., Pyda), Matejovce - Sp. Bystré (Oravec), Sp. Teplica - Poprad (o 12.00 hod., Šoltýs), Sp. St. Ves - Hranovnica (Pyda), Ľubica - Plavnica (Pokrivčák), V. Lomnica - Sp. Štvrtok (o 12.00 hod., Zacher), Podolinec - Sp. Belá (o 10.45 hod., Prevužňák).

II. LS/M/DV, 10. kolo, 5. 10. 2003 o 10.00 a 12.30 hod.: Svit - Lipany (Kotrády, Marflak, Maliňák, Vaľko), Prešov B - Čadca (o 11.00 a 13.30 hod., Bochnovič, Sakalík, Franko, Jancura), Čaňa - Humenné (6. 10. o 12.00 a 14.30 hod., Leško, Ivanov, Papcun, Čabala).

I. LS/M/D, 11. kolo, 5. 10. 2003 o 10.00 a 12.30 hod.: Vranov - Púchov (Weiss, Bucko, Eperješi, Komár).

I. LS/M/ŽV, 8. kolo, 4. 10. 2003 o 10.00 a 12.00 hod.: FC Košice - Prešov (Firkaľ, Roka, Kozák), Sp. N. Ves - St. Ľubovňa (Kotrády, Kunzo, Kalinský), Michalovce - Stropkov (Palinský, Kožej, Czetö), Bardejov - PČSP Košice (Berecký, Chochoľák, Počurek), Poprad - Lipany (Alexa, Maliňák, Michna), Lok. Košice - Trebišov (5. 10., Firkaľ, Biroš, Palenčár), Humenné - Snina (5. 10., Mrázek, Š. Vasilenko, Smerekovský).

I. liga ženy (žiačky), 7. kolo, 4. 10. 2003 o 16.00 hod. (14.30 hod.): Humenné - V. Krtíš (Kosturová, Hepka, Paulišin, Styrančák), Košice - Trnava (5. 10. o 15.00 (13.30) hod., Kováčová, Kocur, Kuspan, G. Zvolánek).

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  3. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  6. Prvá akumulátorová 2-stupňová snehová fréza na trhu
  7. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  8. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  9. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  10. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 466
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 738
  3. Aká je chémia vôní 13 006
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 770
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 656
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 208
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 716
  8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 423
  9. Bývanie v meste predlžuje život 8 023
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 983
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Takto vyzeral Jakub po bitke na policajnej stanici.

Po Zsuzsovej skončil v prešovskej väznici aj Gašpar

Súd reaguje, že on taký pokyn nevydal.

Tibor Gašpar.

Prešovčanka Ingrid: Pri pohľade na miesto bytovky mi stále naskakuje husia koža

Hlavné je, že žijeme, hovorí rok od výbuchu na Mukačevskej 7.

Ingrid s piatačkou Izkou.

Dekádu skiareál Lysá chátral, precitnúť má v čase pandémie

Stredisko na Čergove sa vždy spoliehalo na sneženie, teraz mu pomôže technika.

Lyžiarsky areál na Lysej idú oživiť.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Premiér obchádza ministerstvo, Gröhling by mohol Matovičov plán blokovať

Do Vianoc by mali otvoriť aj školu, kam chodia Matovičove dcéry.

Lídri strán po rokovaní u prezidentky.
Dobré ráno

Dobré ráno: Zatýkalo sa aj po Mečiarovej vláde, podstatný bude až rozsudok

Čo to vypovedá o štáte v ktorom sme žili?

Prokurátor Maroš Žilinka.

Zostaňte doma, vyzýval americký starosta z dovolenky

Nie je čas na relax, hovoril starosta Austinu počas dovolenky v Mexiku.

Starosta Austinu Steve Adler vyzýval ľudí, aby boli doma, kým bol na dovolenke.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop