tešili z plného bodového zisku hostia. Súťažiaci opäť prejavili svoje kvality a hoci sa nenašiel nikto, kto by si na svoje konto pripísal plný bodový zisk, niektorí tipujúci získali do tabuľky jedenásť bodov za šesť správnych tipov. Na vedúcich priečkach tabuľky došlo k zmenám a terajšieho lídra Františka Jurča zo Spišského Bystrého vystriedali na prvých priečkach Jana Oprondeková z Popradu a Pavol Melko z Kravian.
Poradiemeno, adresabody
1. - 2. Jana Oprondeková, Poprad61
Pavol Melko, Kravany61
3. - 6. František Jurčo, Sp. Bystré58
Imrich Pukluš, Nová Lesná58
Jozef Hyriak, Štrba58
Slavomír Šoltýs, Poprad58
7. - 9. Ján Šoltís, Poprad55
Jaroslav Babiáš, Poprad55
Zdenka Troppová st., Poprad55
10. - 22. Amália Hovančáková, Poprad52
Daniel Tkáč, Poprad52
Helenka Kubusová, Poprad52
Ján Dlugoš ml., Veľký Slavkov52
Ján Leščák, Poprad52
Ján Tropp st., Poprad52
Jaroslav Tomajka, Kravany52
Karembeu Knopp, Poprad52
Lukáš Zemčák, Hôrka52
Milan Kubus, Poprad52
Milan Šúrek st., Kežmarok52
Rastislav Dlugoš, Veľký Slavkov52
Štefan Červenka, L. Teplička52
23. - 24. Magdaléna Stachová, Poprad50
Tibor Pavličko, Kežmarok50
25. - 36. Dana Oprondeková, Poprad49
Gejza Jamnický, Sp. Teplica49
Ján Dlugoš st., V. Slavkov49
Ján Nikerle, Gerlachov49
Jana Menzáková, Poprad49
Jozef Baran, Vikartovce49
Jozef Durlák, Poprad49
Jozef Knurovský, Hôrka49
Milan Mareček, Svit49
Milan Mirko ml., Kravany49
Milan Mirko st., Kravany49
Milan Rožár, Poprad49
37. Matej Budaj, Sp. Bystré47
38. - 50. Ján Bardy, Kežmarok46
Ján Ilavský, Poprad46
Ján Tomašek, Matejovce46
Jozef Lukáč, Poprad46
Jozef Melko, Kravany46
Jozef Pojedinec, Poprad46
Jozef Pružinský st., Poprad46
Koloman Hovančák, Poprad46
Marika Oprondeková, Poprad46
Peter Baran, Vikartovce46
Rudolf Dragoš, Kravany46
Silvia Kozubová, Poprad46
Zuzana Zavatzká, Poprad46
51. - 52. Marián Slovik, Svit44
Natália Repaská, Poprad44
53. - 77. Anna Hyriaková, Štrba43
Emil Tibor, Poprad43
Eva Zummerová, Hozelec43
Filip Šebest, Vikartovce43
Gabriel Smrek, Žakovce43
Ivan Karkošiak, Poprad43
Ján Moravčík st., Poprad43
Jozef Kozub, Poprad43
Jozef Rákoci, Hozelec43
Jozef Zummer, Sp. Bystré43
Karmelita Tkáčová, Poprad43
Katarína Gánovská, Nová Lesná43
Ľubomír Dragoš, Kravany43
Ľudmila Mirková, Kravany43
Mária Ilavská, Poprad43
Marika Šoltísová, Batizovce43
Martin Husár, Kravany43
Milan Hovančák, Poprad43
Milan Husár, Kravany43
Milan Maník, Hozelec43
Monika Baranová, Vikartovce43
Peter Zavatzký, Poprad43
Petra Rožárová, Poprad43
Stanislav Krajč, Poprad43
Vladimír Baran, Vikartovce43
78. Zdenka Troppová ml., Poprad42
79. - 85. Blanka Kručinská, Poprad41
Mária Feriancová, Poprad41
Michaela Kručinská, Poprad41
Pavol Šesták, Poprad41
Štefan Kyšela ml., Plavnica41
Štefan Kyšela st., Plavnica41
Tomáš Tibor, Poprad41
86. - 102. Daniel Čížik, Poprad40
Daniela Kozubová, Poprad40
František Pitoňák, Poprad40
Jozef Oprondek ml., Poprad40
Jozef Oprondek st., Poprad40
Karol Babiáš st., Poprad40
Katarína Oprondeková ml., Poprad40
Katarína Oprondeková st., Poprad40
Mária Babiášová, Poprad40
Mária Baranová, Vikartovce40
Marta Rožárová, Poprad40
Mgr. František Pitoňák, Poprad40
Michal Chladoň, Poprad40
Miroslav Javorský, Sp. Štiavnik40
Oľga Nikerlová, Gerlachov40
Rudolf Kohút, Vikartovce40
Viktória Geffertová, Poprad40
103. - 104. Branislav Renner ml., Poprad39
Michal Krupa, Poprad39
105. - 108. Broňa Borziková, Poprad38
Eduard Wiesner, Žakovce38
Terézia Pavličková, Kežmarok38
Vladimír Remenár, Hôrka38
109. - 114. Ján Vitko ml., Sp. Bystré37
Marianna Geffertová, Poprad37
Michal Skokan, Poprad37
Štefan Gaduš, Poprad37
Tomáš Pitoňák, Poprad37
Tomáš Pružinský, Poprad37
115. - 116. Majka Baranová, Vikartovce36
Miroslav Koščák, Výborná36
117. - 122. František Budaj, Sp. Bystré35
Jarmila Kručinská, Poprad35
Jaroslav Pavličko, Kežmarok35
Juraj Šesták, Poprad35
Roman Remenár, Hôrka35
Štefan Volesko, Poprad35
123. - 130. Daniel Gaduš, Poprad34
Ing. Milan Gánovský, Poprad34
Ján Jurčo, Svit34
Jozef Jurčo, Sp. Bystré34
Ľubomír Šoltís, Batizovce34
Milan Šúrek ml., Kežmarok34
Patrik Kulich, Poprad34
Vladimír Bielený, Poprad34
131. - 137. Ján Bednár, Sp. Bystré33
Ján Renner, Poprad33
Karol Grujbár, Poprad33
Michal Koščák, Výborná33
Miroslav Pemčák, Sp. Štiavnik33
Pavel Stach, Poprad33
Peter Knurovský ml., Jánovce33
138. - 146. Alojz Németh, Poprad32
Anna Némethová, Poprad32
Ján Ilavský st., Poprad32
Jaroslav Gončar, Poprad32
Marek Pavličko, Kežmarok32
Mária Čižiková, Poprad32
Martin Zavatzký, Poprad32
Milan Leško, Poprad32
P. Kossuth, Poprad32
147. - 153. Ján Kulich, Poprad31
Jozef Pružinský ml., Poprad31
Marián Geffert, Poprad31
Mirka Zavadová, Poprad31
Paľko Krották, Štrba31
Peter Dlugoš, Veľký Slavkov31
Štefan Bobko, Spišský Štiavnik31
154. - 158. Jozef Paciga, Hôrka30
Mária Bardyová, Kežmarok30
Mária Štolcová, Poprad30
Martin Pemčák, Sp. Štiavnik30
Ondrej Miškovič, Hranovnica30
159. - 160. Adrián Knurovský, Jánovce29
Jozef Šefc, Kežmarok29
161. - 164. Ján Huszárik, Poprad28
Ján Závada, Poprad28
Jozef Miškovský, Hôrka28
Milan Odrobina, Sp. Štiavnik28
165. - 167. Ján Cihoň ml., Kravany27
Miroslav Čisár, Pribylina27
Stanislav Kuboši, Hozelec27
168. - 171. Dominik Lesňák, Hniezdne26
Martin Kubičko, Sp. Bystré26
Mikuláš Birčák, Ruská Vôľa26
Monika Zavadová, Poprad26
172. - 173. Mária Krottáková, Štrba25
Martin Vlček, Hniezdne25
174. - 176. Dominika Kubošiová, Hozelec24
Lucia Leščáková, Poprad24
Štefan Majerčák, Jánovce24
177. - 182. Dávid Budaj, Sp. Bystré23
Dušan Kručinský, Poprad23
Jozef Polomčák, Kežmarok23
Jozef Ujčík, Poprad23
Michaela Šprochová, Poprad23
Róbert Ujčík, Poprad23
183. Peter Stoklasa, Kežmarok22
184. - 186. Ján Mirko, Kravany21
Milan Bendik, Sp. Bystré21
Mirka Korpašová, Poprad21
187. - 190. Ján Lučivjanský, Hôrka20
Jana Husková, Poprad20
Peter Korenko, Poprad20
Zdeno Bukovinský, Sp. Bystré20
191. - 192. Jozef Vlček, Hniezdne19
Štefan Rybka, Poprad19
193. - 194. Ján Ondruško, Sp. Bystré18
Peter Gaduš, Poprad18
195. Jaroslav Mezovský, L. Teplička17
196. - 197. Jozef Šimonovič, Sp. Bystré16
Štefan Lapšanský, Poprad16
198. - 200. Marta Javorská, Sp. Štiavnik15
Miroslav Antoška, Poprad15
Miroslav Fenďa, Údol15
201. Pavol Zmok, Kravany14
202. - 203. Ján Garaj, Štrba13
Miroslav Vaverčák, Poprad13
204. - 206. Bystrík Špinik, L. Teplička12
Jana Švorcová, Štrba12
Mária Misálová, L. Teplička12
207. - 210. Jiří Vlček, Hniezdne11
Juraj Šesták ml., Poprad11
Michal Tatarko, Svit11
Milan Polomčák, Kežmarok11
211. Emil Cihoň, Kravany10
212. - 213. Agnesa Bukovinská, Sp. Bystré9
Marek Bukovinský, Sp. Bystré9
214. - 218. Bedrich Muranica, Poprad8
Dušan Glatz, Poprad8
Jaro Černický, Hôrka8
Ladislav Dunay, Košice8
Rastislav Štefaňák, Poprad8
219. - 221. Ján Kolár, Kravany7
Ján Kubičko, Sp. Bystré7
Tipér, Lučivná7
222. - 224. Darina Fedorová, V. Lomnica6
František Fris, L. Teplička6
Michal Potanecký, Výborná6
225. - 227. Emília Šoltýsová, Poprad5
Ján Čochomocho, Poprad5
Martin Daniel, Poprad5
228. Jozef Pavličko, Kravany4
229. Milan Glevaňák, Poprad3
230. - 234. Júlia Švorcová, Štrba2
Karol Grilling, Poprad2
Michal Tatarko st., Svit2
Patrik Štefaňák, Poprad2
Siloš Slebodník, Poprad2
235. Kalolinka Lesňáková, Hniezdne- 3
236. Peter Štancel, Kežmarok - 4
237. Tomáš Knurovský, Jánovce- 6