Luník a Old Foxes stále bez straty bodu

Sportnet|16. okt 2003 o 00:00

Poprad - Kompletným piatym kolom pokračovala počas víkendu popradská hokejbalová liga. V jedinom sobotňajšom stretnutí medzi Fantou a Krajnými

Medzami nastúpili proti sebe mužstvá, ktoré v tomto ročníku ešte nebodovali. Zápas bol od začiatku vyrovnaný a oba tímy sa striedali vo vedení. O víťazstve Krajných Medzí rozhodol lepší výkon ich brankára. V prvom nedeľňajšom zápase medzi Hooligans a Pandou boli od úvodu lepším mužstvom hráči Hooligans, ktorí zápas bez problémov doviedli do víťazného konca. V druhom nedeľňajšom dueli nastúpili proti sebe dvaja ašpiranti na medaile Foxes a Leopoldov. Úvod stretnutia vyšiel lepšie hráčom Foxes, ktorí si vytvorili v prvej tretine štvorgólový náskok. Postupne sa hra vyrovnala a nebezpeční hráči Leopoldova sa v poslednej tretine dotiahli na svojho súpera na rozdiel jediného gólu. Skúsené mužstvo Foxes však nedopustilo zvrat v stretnutí a duel dobrej úrovne doviedlo do víťazného konca. V poslednom meraní síl si ďalší ašpirant na medailu Luník poradil s mužstvom Timber Wolves. Favorizovaní hráči Luníka museli o svoj triumf bojovať až do konca. O ich víťazstve rozhodla až posledná tretina.

Výsledky: Fanta - Krajné Medze 7:10, HKB Team South Hooligans - HBC Panda 11:5, HBC Leopoldov - HBC Old Foxes 7:10, Timber Wolves - HC Luník 8:15, HBC Tatry mali voľno.