Dni športu sa vydarili

Sportnet|17. okt 2003 o 00:00

Kružná - Do programu Dni športu 2003 sa zapojila aj OTJ Kružná, ktorá v spolupráci so stolnotenisovým klubom Geológ VTJ Rožňava, Asociáciou

športových zväzov a ObÚ SZTK Rožňava pripravila v dňoch 9. - 11.10. 2003 stolnotenisové dni. Turnaj mal veľmi dobrú úroveň a zúčastnilo sa ho 38 účastníkov.

V kategórii Rodičia a deti bolo poradie nasledovné. Na prvom mieste boli Silvia a Roland Bacsovci, na druhom Karol a Peter Fabiánovci a tretiu priečku si vybojovali Katarína a Robko Bacsovci. Medzi najmladšími si prvenstvo pripísal Peter Fabián, druhý bol Róbert Garan a tretie miesto získala Andrea Kardošová. V kategórii žiakov vyhral Roland Bacso, druhú priečku získal Dávid Benö a tretí skončil Lórant Benö. Medzi mužmi si najlepšie počínali hráči OTJ Kružná, ktorí skončili v poradí: 1. Ladislav Pulen, 2. Ondrej Špes, 3. Jaroslav Strelka. Najmladším účastníkom stolnotenisových súbojov bol štyri a pol ročný Róbert Fabián a najstarším hráčom sa stal Mgr. Ondrej Špes, ktorý má 65 rokov.