Korzár logo Korzár
Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Úradná správa VsFZ číslo 30

Obsadenie rozhodcov a delegátov VsFZIII. liga dospelí 14. kolo 26. 10. o 14.00 hod.: Lok. Košice - Turňa (o 10.30 hod. - Špivák, Mano, Kožej,

Obsadenie rozhodcov a delegátov VsFZ

III. liga dospelí 14. kolo 26. 10. o 14.00 hod.: Lok. Košice - Turňa (o 10.30 hod. - Špivák, Mano, Kožej, Korpa), Sp. N. Ves - Ďurkov (25. 10. 2003 - Havira, Lengyel, Firkaľ, Kovalčík), Bardejov - Prešov B (25. 10. 2003 - Ivanov, Gál, Molitoris, Džubák), Sabinov - Lipany (Chochoľák, Berecký, Sedlák, Zlacký), Svidník - Čaňa (25. 10. 2003 - Mriglot, Alexa, Slebodník, Labanc), St. Ľubovňa - Sobrance (25. 10. 2003 - Vansa, Eperješi, Koščo, Eliáš), V. Kapušany - Michalovce (Marflak, Zubka, Kožuško, Lisák), Stropkov - Trebišov (Palinský, Kotrády, Kunzo, Škody).

IV. liga SEVER dospelí 14. kolo 26. 10. o 14.00 hod.: Čierne - Kračúnovce (Papcun, Jokeľ, Makeľ, Ferenc), Kežmarok - Fintice (Š. Leško, Koňar, Čop, Tornay), N. Šebastová - Breznica (Čan, Matišin, Krejsa, Hojsák), Kľušov - V. Šariš (Slimák, Czetö, R. Žulevič, Koščo), Svidník B - V. Tatry (Barnišin, Firda, Marušin, Kožuško), Humenné B - Snina (Kováč, Juhás, Michalík, Kočiščin), PP-Veľká - Poprad (o 10.30 hod. - Cehuľa, Šimko, Duplák, Lacko), Bystré - Giraltovce (I. Žulevič, Kosturová, Krivjančin, Maňkoš).

IV. liga JUH dospelí 14. kolo 26. 10. o 14.00 hod.: Slivník - Palín (Jurkovič, Ször, Kundľa, Jendrichovský), Krompachy - Kr. Chlmec (Čonka, V. Vasilenko, Komár, Ružbarský), Krásna - Žakarovce (o 10.30 hod. - Korinko, Kolesár, Marko, Kraus), Sečovce - Rudňany (Paulišin, Bančanský, Kuspan, Želinský), Barca - Geča (Sakalík, Fedeš, Miklós, Hlebaško), Rožňava - Koš. N. Ves (o 10.30 hod. - Cup, Fabíny, Halečka, Vizvári), Topoľany - Betliar (Roka, Kopec, Š. Vasilenko, Dub), Moldava - Lastomír (Maník, Sendek, Švec, Maturkanič).

V. liga SV dospelí 12. kolo 26. 10. o 14.00 hod.: Stropkov B - Stakčín (Černica, Feckanin, Lenková, Mikita), Brekov - Soľ (Rejdovjan, Počurek, Dubinský, Hajdada), Zubné - D. Klčovo (Torkoš, Maruščák, F. Tomeček, Kanuščák), Udavské - Hlinné (E. Hegedüš, M. Onofrej, Brendza, Vaško), Jasenov - Hažín (Špernoga, Burcák, Vojtko, Josay), Zamutov - Košarovce (Manasil, A. Koščo, Sarňak, Petro), Medzilaborce - Sačurov (T. Hegedüš, E. Kočiš, Reňo, Szabó).

V. liga JV dospelí 12. kolo 26. 10. o 14.00 hod.: Haniska - K. Olšany (Kohút, Kočiščák, Vlčej, Fencík), Streda - Čičarovce (Hreško, Ondič, Kohl, Čigáš), V. Revištia - Michaľany (Kovaľ, Novický, Kocur, Lumtzer), Buzica - Rešica (Bajo, Ferčák, Adam, Šimko), Hatalov - Borša (Škurla, Goč, Jonáš, Zvolánek), Valaliky - Plechotice (Buchlák, Čerevka, Bratek, Poliak), Medzev - Nac. Ves (Cvengroš, J. Staško, Melicherčík, Alexa).

V. liga SZ dospelí 14. kolo 26. 10. o 14.00 hod.: Štrba - Kendice (Haviarik, O. Gonos, Pavlovský, Bednár), Š. Dravce - Podolínec (Zacher, Hurný, Franko, Micheľ), Sp. St. Ves - Plaveč (Dubovský, Koľ, Kalinský, Tabaka), Pušovce - Kružľov (Hepka, Kavčák, Tabaka, Weiss), Miklušovce - Hranovnica (J. Fedor, Zmij, Žofčák, Minaroviech), Š. Michaľany - M. Lipník (Bognová, Tomáš, Voroňáková, Illeš), Sp. Podhradie - Ľubica (Němec, Jevín, Valko, Darák), Raslavice - Záborské (Ruščanský, Maruňák, Chmurová, Gavalier).

V. liga JZ dospelí 12. kolo 26. 10. o 14.00 hod.: Harichovce - Sp. Vlachy (Bereš, Prevužňák, Kováčová, Činčura), Prakovce - Šaca (Kmec, Michalíková, Uhlar, Regrút), Smižany - N. Myšľa (Dubovecký, R. Fedor, Bogdan, Pečarka), Kr. Podhradie - Helcmanovce (Kozák, Pavlov, Lang, Gábor), Chrasť - Ťahanovce (Michna, Čižmár, Kvašňák, Novák), Nálepkovo - V. Folkmár (Šoltýs, P. Gonos, Palenčár, Švarc), V. Opátske - Štítnik (Gajdoš, Pekár, Beliš, Šafranko).

III. liga st. a ml. dorast 14. kolo 25. 10. o 11.45 a 14.00 hod.: Žakarovce - Solivar (Biroš, Kováč, Lang, Sekereš), Giraltovce - V. Opátske (Berecký, Chochoľák, Dolhý, Sendek), Koš. N. Ves - Sabinov (Leško, Kuspan, Kohl, Kmec), St. Ľubovňa - Kežmarok (26. 10. 2003 o 9.45 a 12.00 hod. - Knut, Mrázek, Havira, Koč), Svidník - Sobrance (o 11.45 a 9.45 hod. - Čonka, Beliš, Franko, Vateha), Rožňava - Lok. Košice (Marflak, Kunzo, Pekár, Levický), Šaca - Sp. N. Ves (o 10.00 a 12.15 hod. - Slimák, Juhás, Palenčár, Kéda).

IV. liga A dorast 14. kolo 26. 10. o 11.45 hod.: S. Polianka - Stakčín (Hudák), Vechec - Soľ (Jenčo), Bystré - D. Klčovo (25. 10. - Jenčo), Udavské - Dlhé (M. Onofrej, Brendza, Vaško), Jasenov - Pakostov (Burcák, Vojtko, Josay), Belá - Kamenica (Friga), Zamutov - Medzilaborce (A. Koščo, Sarňak, Petro), N. Hrušov - Brekov (25. 10. - Hudák).

IV. liga B dorast 12. kolo 26. 10. o 11.45 hod.: Fintice - Kračúnovce (M. Tomeček), Kojatice - Župčany (Keresteš), N. Šebastová - Rožkovany (Matišin, Krejsa, Hojsák), Pušovce - Miklušovce (Kavčák, Tabaka, Weiss), Kľušov - Hermanovce (Czetö, R. Žulevič, Koščo), AFK Prešov - Záborské (Kočiščin), V. Šariš - Ľubotice (25. 10. 2003 o 12.00 hod. - M. Tomeček).

IV. liga C dorast 12. kolo 26. 10. o 11.45 hod.: Krompachy - Sp. Vlachy (25. 10. o 13.30 hod. - Guballa), Nálepkovo - Gelnica (25. 10. o 14.00 hod. - Džima), Domaňovce - Prakovce (25. 10. o 11.00 hod. - Cvengroš), Jaklovce - Helcmanovce (Džima), Teplička - Smižany (Schlesinger), Margecany - Rudňany (25. 10. 2003 o 14.00 hod. - Kalinský), Sp. Podhradie - Harichovce (25. 10. 2003 o 13.30 hod. - Saxa).

IV. liga D dorast 12. kolo 26. 10. o 11.45 hod.: Ťahanovce - Turňa (25. 10. - Bognová), Krásna - Haniska (o 12.45 hod. - Kolesár, Marko, Kraus), Dobšiná - G. Poloma (25. 10. - Šofranko), Barca - Geča (Fedeš, Miklós, Hlebaško), Poproč - Jasov (25. 10. o 11.00 hod. - Kováčová), Medzev - Trstené (25. 10. - E. Hegedüš), Moldava - V. Ida (Sendek, Švec, Maturkanič).

IV. liga E dorast 14. kolo 26. 10. o 11.45 hod.: Slivník - Nac. Ves (Ször, Kundľa, Jendrichovský), Streda - Vojčice (25. 10. o 14.00 hod. - Pongo), Čierna - Z. Teplica (25. 10. o 14.00 hod. - Bindas), Sečovce - M. Horeš (Bančanský, Kuspan, Želinský), Michaľany - Hatalov (25. 10. - Manasil), Kr. Chlmec - Strážske (Voroňák), V. Kapušany - Topoľany (Zubka, Kožuško, Lisák), Z. Hradište - Lastomír (25. 10. o 14.00 hod. - Kavčák).

IV. liga F dorast 12. kolo 26. 10. o 11.45 hod.: (Štrba - Sp. Štvrtok (25. 10. o 15.00 hod. - Šleboda), PP-Stráže - Ml. Poprad (Šleboda), St. Ľubovňa - Sp. Bystré (25. 10. - Uhlár), Ľubica - V. Lomnica (25. 10. o 14.00 hod. - Michna), Sp. St. Ves - Jakubany (Koľ, Kalinský, Tabaka), Sp. Belá - Hranovnica (Kolek), Levoča - Sp. Teplica (25. 10. o 14.00 hod. - Kolek, Pokrivčák).

II. liga st. a ml. žiaci SEVER 10. kolo 25. 10. o 9.00 a 10.45 hod.: Ľubotice - Poprad (Michalík, Dubovský), Lipany B - St. Ľubovňa B (Cup, Koľ), Sabinov - Bardejov B (Korinko, Keresteš), Solivar - SAFI Prešov (Duplák, Kmec), Levoča - Svit (Pokrivčák, Kolek), Prešov B - Kežmarok (Krivjančin, M. Tomeček).

II. liga st. a ml. žiaci JUH 10. kolo 25. 10. o 9.00 a 10.45 hod.: Čaňa - Sp. N. Ves (26. 10. - Biroš, Vlčej), Moldava - FC Košice B (Koňar, Dubinský), Žakarovce - Smižany (26. 10. - Žiga, Mihalíková), Prakovce - Šaca (o 9.30 a 11.15 hod. - Čop, V. Kunzo), Rožňava - Koš. N. Ves (Ször, P. Gonos), Gelnica - Lok. Košice B (o 10.00 a 11.45 hod. - Schlesinger, Bratek).

II. liga st. a ml. žiaci VÝCHOD 10. kolo 25. 10. o 9.00 a 10.45 hod.: V. Kapušany - Giraltovce (Czetö, Ondič), Vranov A - Trebišov B (o 10.00 a 11.45 hod. - Bančanský, Katriňák), Svidník - Ličartovce (Jancura, Brendza), Strážske - Michalovce B (Matta, Pavlov), Humenné B - Vranov B (Barnišin, Smerekovský), Snina B - Stropkov B (26. 10. - Godžak, Smerekovský).

III. liga A žiaci 10. kolo 25. 10. o 13.30 hod.: Nac. Ves - Tušice (o 13.00 hod. - Hreško), Parchovany - Dvorianky (Ferčák), Slivník - Hatalov (Hepka), Kr. Chlmec - Malčice (o 10.00 hod. - Bajo), Čierna - Michaľany (26. 10. o 12.00 hod. - Szücs), Vojčice - Sečovce (o 12.00 hod. - Voroňáková).

III. liga B žiaci 12. kolo 25. 10. o 13.30 hod.: MFK Košice - Barca (Gazdová), Poproč - Drnava (Kováčová), Geča - N. Myšľa (Tabaka), K. Olšany - Turňa (Jaššo), Rozhanovce - V. Opátske (o 9.30 hod. - Kocur), Valaliky - Medzev (Černica).

III. liga C žiaci 12. kolo 25. 10. o 13.30 hod.: Krompachy - V. Folkmár (Guballa), Nálepkovo - Smolník (Džima), Gelnica - Margecany (J. Fedor), Kluknava - Helcmanovce (Pavlovský), Harichovce - Olcnava (J. Staško), Sp. Podhradie - Jamník (Saxa), Sp. Vlachy - Rudňany (Žiga).

III. liga D žiaci 12. kolo 25. 10. o 13.30 hod.: Župčany - SAFI Prešov (Kvašňák), Peč. N. Ves - N. Šebastová (Valko), Kračúnovce - Fintice (o 12.00 hod. - S. Staško), Pušovce - Demjata (Kočiščák), Janov - Raslavice (Bereš), AFK Prešov - Zborov (o 10.00 hod. - Michalíková), V. Šariš - Kojatice (o 10.00 hod. - M. Tomeček).

III. liga E žiaci 12. kolo 25. 10. o 13.30 hod.: Udavské - Bystré (Friga), Medzilaborce - Z. Hámre (o 10.00 hod. - Godžak), Zamutov - Hažín (o 11.00 hod. - Kalafa), Vechec - Belá (Němec), Soľ - D. Klčovo (Jevín), S. Polianka - Kochanovce (Kalafa), Čierne - Sačurov (Tomáš).

III. liga F žiaci 12. kolo 25. 10. o 13.30 hod.: Dobšiná - Sp. Štvrtok (o 10.00 hod. - Šofranko), Plavnica - Sp. Belá (Prevužňák), Hranovnica - Podolínec (Melicherčík), Poprad - V. Lomnica (Oravec), Sp. Bystré - Ľubica (Zacher), St. Ľubovňa - Sp. St. Ves (o 10.30 hod. - Uhlár), Matejovce - Sp. Teplica (Šoltýs).

I. LS/M/D 13. kolo 25. 10. o 10.00 a 12.30 hod.: Trebišov - FC Košice (Kakaščík, Kožej, Mrázek, Onofrej, Kriš), Vranov - Ružomberok (o 11.00 a 13.30 hod. - Straka, Kotrády, Bucko, Čiták, Weiss).

II. LS/M/DV 13. kolo 25. 10. o 11.00 a 13.30 hod.: Stropkov - Čadca (Bochnovič, Barvirčák, Sakalík, Jancura), Humenné - Podbrezová (Jenčura, I. Žulevič, R. Žulevič, Lenčiš), Snina - Radvaň (Mano, Firda, Bašar, Vavrek), Lipany - B. Bystrica (Knut, Kundľa, Fabíny, Vaľko), Michalovce - Prešov B (o 10.00 a 12.30 hod. - Palinský, Zubka, Szücs, Matta), FC Košice B - Svit (26. 10. o 10.00 a 12.30 hod. - Leško, Bucko, Čiták, Čabala).

I. LS/M/ŽV 11. kolo 25. 10. o 10.00 a 12.00 hod.: PČSP Košice - Lok. Košice (Krejsa, Š. Leško, Sarňak), Stropkov - Poprad (Fedeš, V. Vasilenko, Goč), St. Ľubovňa - Bardejov (P. Kočiš, Maliňák, Kopec), Trebišov - Michalovce (Kosturová, Kolesár, A. Koščo), FC Košice - Sp. N. Ves (Papcun, Jurkovič, Jonáš), Snina - Lipany (26. 10. 2003 - Jenčura, Bašar, Matta), Prešov - Humenné (26. 10. - Mriglot, Onofrej, Dolhý).

I. liga ženy (žiačky) 10. kolo 25. 10. o 14.00 (12.30) hod.: Prešov - Čadca (Mihaliková, Šimko, Komár, Jendrichovský), Košice - Slovan (26. 10. - Majkuthová, Vansa, Steranka, Olšavský).

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  2. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  8. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  9. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  10. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 25 233
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 21 480
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 15 980
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 686
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 12 180
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 034
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 732
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 886
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 665
  10. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 616
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

V Košiciach má byť viac ako sto testovacích miest

Miesta by mali poznať v utorok, zverejniť ich vo štvrtok.

POZNÁMKA JAROSLAVA VRÁBEĽA

Po tom, čo mamička a advokátka predviedli v pôrodnici, sa už nedá byť ticho

Koronakarma mnohých takých dobehla, nakoniec prosia o modlitby.

Ilustračné.

Košice predali parcely na verejné parkoviská, sú súkromné

Za Rašiho to tak schválili, developer nevie prečo. Najviac má Hreha.

Mesto predalo pozemky na verejné parkovacie miesta. Od developera ich získali po 3-tisíc eur s DPH majitelia bytov.
UNLP.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Navrhli odvolať rektora STU Fikara, na rokovaní bola polícia

Akademici si odhlasovali koniec Miroslava Fikara.

Rektor Slovenskej technickej univerzity (STU) Miroslav Fikar.
Viliam Turan na archívnej fotografii.

Slovensko otestujú celoplošne cez víkend (minúta po minúte)

Počas pilotnej fázy plošného testovania otestovali 140 945 ľudí.

v popredí vpravo premiér Igor Matovič, v pozadí sprava minister zdravotníctva Marek Krajčí, minister obrany Jaroslav Naď a náčelník Generálneho štábu Ozbrojených síl Daniel Zmeko na brífingu s novinármi počas prestávky zasadnutia Ústredného krízového štábu.
Komentár Petra Schutza

Do análov hlavným vchodom

Ani päťtisíc odhalených v predpremiére nedáva odpoveď na záhadu, že načo je dobré plošné testovanie.

Peter Schutz

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop