Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Na čele GS 52 bez straty bodu

Michalovce - Po prvej tretine Mestskej hokejovej ligy neregistrovaných hráčov je jasným suverénnom družstvo GS 52, ktoré v doterajšom priebehu súťaže

nestratilo ani bod a svoju dominanciu v priebežnom poradí potvrdilo aj v ostatnom kole, keď svojho najväčšieho konkurenta Devils deklasovalo po víťazstve 7:1. Za očakávaním trošku zaostáva vlaňajší vicemajster z Victórie, ktorý má na svojom konte už tri prehry, no naposledy rozdrvil Transmilk, keď mu nadelil desaťgólový prídel, a tak možno dúfať, že sa chlapci reprezentujúci znak víťazstva vzchopia a prehovoria ešte do boja o víťazné priečky. V dueli celkov zo stredu tabuľky sa radovali "plynári" z Gasstarsu, ktorí v meraní síl s Ecxelentom neponechali nič na náhodu a Excelent vyprevadili z ľadu po hladkej výhre 5:0. V tabuľke strelcov naďalej vedie Marián Dzurjo, ktorý je tak nielen najlepším strelcom štvrtoligových futbalistov Palína, ale i hokejovej Victórie.

Excelent - Gasstars 0:5 (0:2;0:2;0:1)

Po minulotýdňovom prekvapujúcom víťazstve domácich nad mužstvom Victórie sa čakal vyrovnaný zápas, pričom domáci boli miernym favoritom. Na ľade však pôsobili dojmom, akoby ich nečakané víťazstvo uspokojilo, čo sa prejavilo aj na ich slabom výkone. Hosťom stačilo iba využiť šance a zaslúžene si odniesli obidva body. Góly: Leško J. 2, Gazda, Varchola, Hurajt. Rozhodcovia: Petruška a Ľoch

Transmilk - Victória 1:10 (0:2;1:3;0:5)

Zaslúžené víťazstvo hostí. Po trochu nečakanej strate bodov v predchádzajúcom kole sa hostia od začiatku stretnutia s chuťou pustili do súpera. Po dvoch tretinách bolo o výsledku stretnutia v podstate rozhodnuté. V poslednej tretine to bola už len exhibícia hostí, ktorí v poslednej minúte zápasu Potomom dosiahli vytúženú "desiatku". Góly: Hajnik - Osif 3, Laurik, Varjassy Ma. 2, Majerník, Dzurjo, Potoma.

Devils - GS 52 1:7 (1:2;0:3;0:2)

Posledný zápas siedmeho kola priniesol hokej plný súbojov a miestami aj nečistých zákrokov. V prvej tretine sa hostia síce ujali vedenia, ale častými vylúčeniami sa pripravili možno aj o výraznejší náskok. Domáci síce dokázali Huňadym znížiť, ale ako sa neskôr ukázalo, to bolo z ich strany všetko. V druhej tretine pokračovala hra plná vylúčení, no hostia si aj napriek tomu dokázali vytvoriť až štvorgólový náskok. V poslednej tretine musela dvojica rozhodcov pristúpiť aj ku prísnejším trestom, a tak predčasne pod sprchami skončili Jaščur z GS 52 a Mašľanka z Devilsu. Nervózny záver zápasu zjavne nezvládol Fedorko z mužstva Devilsu, ktorý po vylúčení na jednu minútu pichol rozhodcu hokejkou, za čo si "vyslúžil" trest do konca zápasu a tým aj automatické zastavenie činnosti na tri ligové zápasy. Góly: Huňady P. - Vanca, Uhľar 2, Tkáč, Matina, Bujdoš.

7.Transmilk 6 0 1 5 11:43 1

Poradie strelcov po siedmom kole: Dzurjo 10, Huňady P 9, Hercik 8, Bujdoš, Uhľár 7.

V dnešnom 8.kole sa stretnú: Bieli vlci - GS 52, Transmilk - Devils, Victoria - Gasstars. Excelent má voľno.