Prekvapenie na účet Asanaratesu

Sportnet|31. okt 2003 o 00:00

Košice - V druhom kole košickej ligy starých pánov sa zrodilo niekoľko prekvapujúcich výsledkov, keď sa nečakala prehra Feyenordu s Robkerkom ani

zakopnutie vicemajstra súťaže Asanaratesu s Toyotou. Pod vysoké víťazstvo sa hráči Vulkmontu poriadne zapotili a potvrdili, že prehra v prvom kole nezanechala na nich žiadne stopy. Program nedeľňajšieho 3. kola o 16.00 Trend KVP - Hurican, o 16.45 Vulkmont - ERU Feyenord, o 17.30 Asanarates - bar Paula, o 18.15 Toyota Autolux - Robkerk, Old boys Geča má voľno.

Robkerk - Eru Feyenord 6:4 (3:1) - Favorit stretnutia nezachytil úvod a poľahky prehrával v prvom polčase dvojgólovým rozdielom. Ako neskôr ukázalo bol to rozhodujúci moment vo vývoji, pretože v druhom už Feyenord pridal, avšak ani hetrik Navrátila nestačil zvrátenie nepriaznivého stavu.

Góly: Smejkal, Bosák po 2, Steranka, Futáš - Navrátil 3, Barényi.

Vulkmont - Trend KVP 5:1 (1:0) - Vo veľmi vyrovnanom stretnutí sa o osude stretnutia rozhodlo v druhom polčase, keď minuloročný obhájca dokázal zlomiť húževnatého súpera, ktorému sa príliš nedarilo v koncovke. Vulkmot získal cenné tri body, prvé v tejto sezóne. Výsledok je pre hráčov Trendu vzhľadom na predvedený výkon príliš krutý.

Góly: Serečin 2, Kocák, Sedlák, Kolesár - Valach.

Toyota Autolux - Asanarates 3:2 (2:1) - Hostitelia zaskočili súpera aktívnou hrou a už do prestávky ho dva razy nachytali na hruškách. Po zmene strán dokázal Asanarates vyrovnať, avšak aj keď jeho hráči mali v ďalšom priebehu veľký tlak nedokázali ho využiť. Naopak domáci využili dve minúty pred koncom rýchly protiútok na strelenie rozhodujúceho gólu.

Góly: Kolesár 2, Sopko - Tóth, Hornyák.

Bar Paula - Old boys Geča 5:2 (0:1)

Nováčik súťaže sa opäť predstavil vo veľmi dobrom svetle a do prestávky nedal favoritovi veľa príležitosti, no v druhom polčase neodolal súperovi. Za nerozhodného stavu 2.2 nepremenil šancu, kým súper z protiútoku áno, čím sa dostal na koňa a dotiahol tento duel do úspešného konca.

Góly: Husár 3, Péter 2 - Rajduga 2.