Korzár logo Korzár
Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Úradná správa VsFZ

Obsadenie rozhodcov a delegátov VsFZIII. liga dospelí 16. kolo 9. 11. 2003 o 13.30 hod.: Lok. Košice - Sp. N. Ves (o 10.30 hod. - Eperješi,

Obsadenie rozhodcov a delegátov VsFZ

III. liga dospelí 16. kolo 9. 11. 2003 o 13.30 hod.: Lok. Košice - Sp. N. Ves (o 10.30 hod. - Eperješi, Chochoľák, Palinský, Sekereš), Turňa - Bardejov (Firkaľ, Lengyel, Barvirčák, Hlebaško), Ďurkov - Sabinov (Molitoris, Kotrády, Bochnovič, Čabala), Prešov B - Svidník (o 10.30 hod. - Slebodník, Mrázek, Mano, Lenčiš), Lipany - St. Ľubovňa (Bucko, Ivanov, Kunzo, M. Timko), Čaňa - Kapušany (Koščo, Kožuško, Berecký, Kéda), Sobrance - Stropkov (8. 11. 2003 - Knut, Mriglot, Kožej, Maťuvka), Michalovce - Trebišov (o 10.30 hod. - Leško, Vansa, Sedlák, Mišenčík).

IV. liga SEVER dospelí 16. kolo 9. 11. 2003 o 13.30 hod.: Čierne - Kežmarok (Halečka, Sendek, Barnišin, Bazár), Kračúnovce - N. Šebastová (Biroš, Roka, Š. Leško, Weiss), Fintice - Kľušov (Kosturová, Pongo, Juhás, Zvolánek), Breznica - Svidník B (8. 11. 2003 - Slimák, Papcun, V. Vasilenko, Jancura), V. Šariš - Humenné B (Matišin, Čan, Matta, Levický), V. Tatry - PP-Veľká (Kuspan, Koňar, Šimko, Timko), Snina - Bystré (Bašar, Czetö, Fedeš, Vaško), Poprad - Giraltovce (8. 11. 2003 - Pecha, Maník, Korinko, Čeľovský).

IV. liga JUH dospelí 16. kolo 9. 11. 2003 o 13.30 hod.: Slivník - Krompachy (Jancura, Kundľa, Marko, Vavrek), Palín - Krásna (Firda, V. Vasilenko, Čonka, Dudáš), Kr. Chlmec - Sečovce (V. Vasilenko, I. Žulevič, Spurný, Fencík), Žakarovce - Barca (Oravec, Maliňák, Michalík, Čanda), Rudňany - Rožňava (Kopec, Marušin, P. Kočiš, Vaľko), Geča - Topoľany (Bančanský, Jenčo, R. Žulevič, Guľko), Moldava - Koš. N. Ves (Sakalík, Fabíny, Pokrivčák, Pečarka), Betliar - Lastomír (Krivjančin, Cup, Kováč, Petro).

V. liga SV dospelí 14. kolo 9. 11. 2003 o 13.30 hod.: Stropkov B - Brekov (8. 11. 2003 o 14.00 hod. - Hudák, Tomáš, Špernoga, Sedlák), Stakčín - Zubné (Hurný, Maruščák, Voroňák, Josay), Soľ - Udavské (Ruščanský, Žofčák, E. Kočiš, Šafranko), D. Klčovo - Jasenov (E. Hegedüš, Jonáš, Ondič, Kraus), Hlinné - Zamutov (Friga, Novický, Sarňak, Olšavský), Hažín - Medzilaborce (Kohl, Kozák, Voroňáková, Illeš), Košarovce - Sačurov (Kavčák, S. Staško, Adam, Minaroviech).

V. liga JV dospelí 14. kolo 9. 11. 2003 o 13.30 hod.: Haniska - Streda (J. Staško, Pavlovský, Smerekovský, Dub), K. Olšany - V. Revištia (Koľ, Kmec, Manasil, Dioszégi), Čičarovce - Buzica (Lenková, Hudák, Buchlák, Gnip), Michaľany - Hatalov (Čerevka, Rejdovjan, Steranka, Tabaka), Rešica - Valaliky (Ferčák, A. Koščo, Bognová, Kmec), Borša - Medzev (Vojtko, Tomáš, Jevín, Mikita), Plechotice - Nac. Ves (Kocur, Sorád, R. Fedor, Gajdoš).

V. liga SZ dospelí 16. kolo 9. 11. 2003 o 13.30 hod.: Štrba - Š. Dravce (Guballa, Mihaliková, Torkoš, Koch), Kendice - Sp. St. Ves (Goč, Škurla, Vlčej, Tóth), Podolínec - Pušovce (Džima, Kalinský, Dubovecký, Regrút), Plaveč - Miklušovce (Žiga, Cvengroš, Zacher, Zaleš), Kružľov - Š. Michaľany (Franko, Brendza, Gajdoš, Koščo), Hranovnica - Sp. Podhradie (M. Onofrej, Kohút, Michna, Ochotnický), M. Lipník - Raslavice (Saxa, Zmij, Dubovský, Barna), Ľubica - Záborské (Pekár, V. Kunzo, Špernoga, Čigáš).

V. liga JZ dospelí 14. kolo 9. 11. 2003 o 13.30 hod.: Harichovce - Prakovce (M. Tomeček, Keresteš, Melicherčík, Sekerák), Sp. Vlachy - Smižany (Šleboda, Kolek, Dubinský, Novysedlák), Šaca - Kr. Podhradie (Burcák, Kovaľ, Beliš, Kovalčík), N. Myšľa - Chrasť (Kostík, Dolhý, Hreško, Špivák), Helcmanovce - Nálepkovo (Čižmár, Haviarik, Bratek, Gríger), Ťahanovce - V. Opátske (Reňo, F. Tomeček, Kalafa, Vasilenko), V. Folkmár - Štítnik (Lang, Šoltýs, Godžák, Ferenc).

III. liga st. a ml. dorast 16. kolo 8. 11. 2003 o 11.15 a 13.30 hod.: Žakarovce - Giraltovce (Slebodník, Kunzo, J. Staško, Bednár), Solivar - Koš. N. Ves (Cup, Kundľa, Koľ, Kožuško), V. Opátske - St. Ľubovňa (Ivanov, Firkaľ, Černica, Džubák), Sabinov - Svidník (Kožuško, Keresteš, M. Tomeček, Maňkoš), Kežmarok - Rožňava (Alexa, Oravec, OFZ, Gavalier), Sobrance - Ličartovce (9. 11. 2003 - Špivák, Kožej, Maruňák, Žulevič), Lok. Košice - Šaca (o 10.00 a 12.15 hod. - Vansa, Sedlák, Bucko, Hajdada).

IV. liga A dorast 16. kolo 9. 11. 2003 o 11.15 hod.: S. Polianka - Vechec (Němec), Stakčín - Bystré (Maruščák, Voroňák, Josay), Soľ - Udavské (Žofčák, E. Kočiš, Šofranko), D. Klčovo - Jasenov (Jonáš, Ondič, Kraus), Dlhé - Belá (Švec), Pakostov - Zamutov (8. 11. 2003 o 14.00 hod. - Smerekovský), Kamenica - N. Hrušov (Paulišin), Medzilaborce - Brekov (8. 11. 2003 o 11.45 hod. - Š. Vasilenko).

IV. liga B dorast 14. kolo 9. 11. 2003 o 11.15 hod.: Fintice - Kojatice (Pongo, Juhás, Zvolánek), Kračúnovce - N. Šebastová (8. 11. 2003 o 14.00 hod. - Burcák), Župčany - Pušovce (Kočiščin), Rožkovany - Kľušov (Bereš), Miklušovce - AFK Prešov (Valko), Hermanovce - V. Šariš (Duplák), Záborské - Ľubotice (Kočiščák).

IV. liga C dorast 14. kolo 8. 11. 2003 o 14.00 hod.: Krompachy - Nálepkovo (o 13.30 hod., Cvengroš), Sp. Vlachy - Domaňovce (9. 11. o 11.15 hod., Kolek, Dubinský, Novysedlák), Gelnica - Jaklovce (Žiga), Prakovce - Teplička (Džima), Helcmanovce - Margecany (Cehuľa), Smižany - Sp. Podhradie (Pekár), Rudňany - Harichovce (o 13.30 hod. Pavlovský).

IV. liga D dorast 14. kolo 8. 11. 2003 o 11.15 hod.: Ťahanovce - Krásna (Kohl), Turňa - Dobšiná (o 14.00 hod., Lang), Haniska - Barca (o 14.00 hod., T. Hegedüš), G. Poloma - Poproč (Šofranko), Geča - Medzev (Dubinský), Jasov - Moldava (Kozák), Trstené - V. Ida (9. 11., T. Hegedüš).

IV. liga E dorast 16. kolo 8. 11. 2003 o 11.15 hod.: Slivník - Streda (9. 11., Kundľa, Marko, Vavrek), Nac. Ves - Čierna (o 11.00 hod., Pavlov), Vojčice - Sečovce (o 14.00 hod., Pongo), Z. Teplica - Michaľany (9. 11., Bajo), M. Horeš - Kr. Chlmec (Miklós), Hatalov - V. Kapušany (Žofčák), Strážske - Z. Hradište (o 14.00 hod., Adam), Topoľany - Lastomír (Hreško).

IV. liga F dorast 14. kolo 8. 11. 2003 o 14.00 hod.: Štrba - PP-Stráže (o 15.00 hod., Šoltýs), Sp. Štvrtok - St. Ľubovňa (9. 11. o 11.15 hod., Čop), Ml. Poprad - Ľubica (o 13.30 hod., Fabíny), Sp. Bystré - Sp. St. Ves (o 13.30 hod., Šleboda), V. Lomnica - Sp. Belá (Kopec), Jakubany - Levoča (9. 11. o 12.30 hod., Pyda), Hranovnica - Sp. Teplica (o 13.30 hod., Melicherčík).

II. liga st. a ml. žiaci - sever, 12. kolo 8. 11. 2003 o 9.00 a 10.45 hod.: Ľubotice - Lipany B (M. Onofrej, Kvašňák), Ml. Poprad - Sabinov (o 10.00 a 11.45 hod., Pokrivčák, Uhlár), St. Ľubovňa B - Solivar (Plaveč, 9. 11., Zacher, Cvengroš), Bardejov B - Levoča (9. 11., Čech-Špirek, Bogdan), Safi Prešov - Prešov B (Michalík, Michalíková), Svit - Kežmarok (P. Kočiš, Michna).

II. liga st. a ml. žiaci - juh, 12. kolo 8. 11. 2003 o 9.00 a 10.45 hod.: Čaňa - Moldava (9. 11., Jokeľ, Palenčár), Sp. N. Ves B - Žakarovce (9. 11. o 10.00 a 11.45 hod., Cehuľa, Schlesinger), FC Košice B - Prakovce (9. 11., Papcun, Vlčej), Smižany - Rožňava (Čop, Pekár), Šaca - Gelnica (Koňar, Tabaka), Koš. N. Ves - Lok. Košice B (Biroš, Torkoš).

II. liga st. a ml. žiaci - východ, 12. kolo 8. 11. 2003 o 9.00 a 10.45 hod.: V. Kapušany - Vranov A (Matišin, Ondič), Giraltovce - Svidník (Sendek, Rejdovjan), Trebišov B - Strážske (9. 11., Miklós, OFZ), Ličartovce - Humenné B (Duplák, Kočiščin), Michalovce B - Snina B (9. 11., Makeľ, Pavlov), Vranov B - Stropkov B (o 10.00 a 11.45 hod., Bančanský, Němec).

III. liga B žiaci 14. kolo 8. 11. 2003 o 13.30 hod.: MFK Košice - Haniska (Palenčár), Barca - Poproč (o 10.30 hod., Kocur), Drnava - K. Olšany (9. 11., O. Gonos), N. Myšľa - Rozhanovce (o 14.00 hod., Gazdová), Turňa - Valaliky (o 12.00 hod., Lang), V. Opátske - Medzev (9. 11. o 10.30 hod., Bognová).

III. liga C žiaci 14. kolo 8. 11. 2003 o 13.30 hod.: Krompachy - Nálepkovo (o 11.30 hod., Cvengroš), V. Folkmar - Gelnica (Kalinský), Smolník - Kluknava (Zmij), Margecany - Harichovce (Saxa), Helcmanovce - Sp. Podhradie (o 11.30 hod., Cehuľa), Olcnava - Sp. Vlachy (Mihalíková), Jamník - Rudňany (Bratek).

III. liga D žiaci 14. kolo 8. 11. 2003 o 13.30 hod.: Župčany - Peč. N. Ves (F. Tomeček), Safi Prešov - Kračúnovce (Michalíková, Michalík), N. Šebastová - Pušovce (Dubovský), Fintice - Janov (Bereš), Demjata - AFK Prešov (Kmec), Raslavice - V. Šariš (R. Fedor), Zborov - Kapušany (Feckanin).

III. liga E žiaci 14. kolo 8. 11. 2003 o 13.30 hod.: Udavské - M-Laborce (Buchlák), Bystré - Zamutov (Katriňák), Z. Hámre - Vechec (Vojtko), Hažín - Soľ (Friga), Belá - S. Polianka (Čerevka), D. Klčovo - Čierne (Kalafa), Kochanovce - Sačurov (Gajdoš).

III. liga F žiaci 14. kolo 8. 11. 2003 o 13.30 hod.: Dobšiná - Plavnica (o 10.00 hod., Ször), Sp. Štvrtok - Hranovnica (V. Kunzo), Poprad - Sp. Belá (PP-Veľká, Zacher), Podolínec - Sp. Bystré (o 10.45 hod., Pyda), V. Lomnica - St. Ľubovňa (o 12.00 hod., Kopec), Ľubica - Matejovce (o 12.00 hod. Kolek), Sp. St. Ves - Sp. Teplica (Maliňák).

I. LS/M/D, 15. kolo 9. 11. 2003 o 11.00 a 13.30 hod.: Vranov - Bardejov (Brendza, Jenčura, Zubka, Havira, Styrančák), Trebišov - Dubnica (8. 11., Tabiš, Palinský, Havira, Onofrej, Olšavský).

II. LS/M/DV, 15. kolo 8. 11. 2003 o 10.00 a 12.30 hod.: Stropkov - Svit (Berecký, Chochoľák, Počurek, Labanc), Michalovce - FC Košice B (Jenčura, Zubka, Reňo, Šimko), Humenné - Prešov B (Mrázek, Molitoris, Ruščanský, Lisák), Snina - Martin (o 11.00 a 13.30 hod., Špivák, Mano, Godžák, Horodník), Lipany - Podbrezová (o 11.00 a 13.30 hod., Marušin, Krivjančin, Prevužňák, Eliáš), Čaňa - B. Bystrica B (o 11.00 a 13.30 hod., Eperješi, Gál, Sarňak, Korpa).

I. LS/M/ŽV, 13. kolo 8. 11. 2003 o 10.00 a 12.00 hod.: Stropkov - PČSP Košice (Čonka, Jancura, Kovaľ), St. Ľubovňa - Lipany (Bochnovič, Barvirčák, Hurný), Sp. N. Ves - Michalovce (Kotrády, Marflák, Guballa), Snina - Lok. Košice (9. 11., Czetö, Bašar, Fedeš), Trebišov - Bardejov (9. 11., Mriglot, Korinko, Bindas), FC Košice - Humenné (9. 11. o 12.00 a 14.00 hod., Gál, Lengyel, Černica), Prešov - Poprad (4. 11. o 12.00 a 14.00 hod., Korinko, Kundľa, F. Tomeček).

I. liga ženy (žiačky), 12. kolo 9. 11. 2003 o 13.30 (12.00) hod.: Prešov - V. Krtíš (Majkuthová, Tabaka, Onofrej, Barna), Košice - N. Zámky (Chmurová, Uhlár, Slimák, G. Zvolánek).

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Úprava osobného motorového vozidla
  9. Important information for Brazilians living in Slovakia
  10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 414
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 150
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 820
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 072
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 950
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 946
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 143
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 603
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 509
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 360
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Koronavírus v Bardejove: Začínajú s plošným testovaním (minúta po minúte)

Odberné miesta v Bardejove sú pripravené na celoplošné testovanie na Covid-19.

Odberné miesta v Bardejove sú pripravené.
Polyfunkčný objekt, za ktorým je obytný súbor Park Anička.
Ilustračný záber tréningu mládeže v Aréne sršňov.

Mesto Prešov chce predať dom v Soľnej Bani jeho nájomcom

Krajňák nesúhlasí s takýmto zbavovaním sa majetku.

Soľná Baňa. Vľavo dom ešte vo vlastníctve mesta, vpravo pamiatka koniareň.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Od soboty sa ulice vyprázdnia.
Premiér Igor Matovič.

Koronavírus: Slovensko má ďalších 19 úmrtí, Oravu a Bardejov čaká plošné testovanie(minúta po minúte)

Celkový počet nakazených na Slovensku dosiahol číslo 33 602. Pandémia Covid-19 si doteraz vyžiadala 117 obetí.

Ilustračné foto
Dobré ráno

Dobré ráno: Špeciálny prokurátor Kováčik defacto skončil

Slovenská justícia sa otriasa v základoch.

Podcast Dobré Ráno.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop