(1:1), G: Barta - Falat, D: 200, R: Biroš, ŽK: Tichanský, Mašlej - Lejko, Zlatohlavý, Mišenčík 2, ČK: M. Eliáš, Barta - Mišenčík; Fintice - Kľušov 2:0 (0:0), G: Fedoročko, M. Gmitro, D: 300, R: Kosturová, ŽK: Sekekrák - Ondečik, Gerčák, Tipul, ČK: Sekerák (Fintice); Breznica - Svidník "B" 4:2 (4:0), G: Senaj, Gavrecký, Ondrija, Parilák - Kaleja, Vitko, ŽK: bez kariet; V. Šariš - Humenné "B" 2:0 (1:0), G: Filipák, Lukáč, D: 250, R: Matišin, ŽK: M. Vasiľ (V. Šariš); V. Tatry - Poprad-Veľká 0:2 (0:1), G:Žifčák 2,ŽK: Buc, Legát - Koch, Šenzakovič, Valluš, Žifčíák, D: 350, R: Kuspan; Snina - Bystré 2:1 - domáci nenahlásili výsledok R: Bašár, Poprad - Giraltovce 0:0 - domáci nenahlásili výsledok R: Pecha.
TABUĽKA
1. Humenné B16101540:2531
2. V. Šariš1693434:1530
3. Čierne16100631:2130
4. Breznica1692534:2929
5. Vys. Tatry1691626:2028
6. Poprad-Veľká1683525:1727
7. Fintice1681727:3325
8. Giraltovce1673627:1924
9. Kľušov1673626:2424
10. Kračúnovce1671830:2822
11. Snina1670925:3021
12. Svidník B1662824:4220
13. N. Šebastová1653824:2618
14. Kežmarok1652920:2717
15. Bystré16421024:3614
16. 1. PFC Poprad16151013:388
Skupina JUH
Slivník - Krompachy 2:0 (0:0), G: Michalec, Tovares, D: 300, R: Jancura, ŽK: Demeš, Geňo, Gažo - Lešňák; Palín - Krásna 2:1 (0:0); G: Dzurjo, Egri - Juhás, D: 200, R: Dirda, ŽK: Dzurjo - Laca; Kr. Chlmec - Sečovce 3:0 (1:0), G: Molnár 2, Širokman, D: 250, R: Š. Vasilenko, ŽK: R. Iľko 2, Seman (Sečovce), ČK: R. Iľko (Sečovce); Žakaroce - Barca 3:1 (1:1), G: Diro 2, Švarc (11 m) - Pipta, D: 500, R: Oravec, ŽK: Maršalek, Škarbek - Kočiš, Zabavnik, ČK: Jančik - Kočiš (obaja po 2 ŽK), Kaššai, Kudlata, Palkovič, Pipta; Rudňany - Rožňava 1:2 (0:2), G: Dunka - Harchovský, Rpaský, D: 200, R: Kopec, ŽK: Kuchta - Greško, Repaský; Geča - Topoľany 2:4 (1:2), G: Buzoga, Andrejkovič - Surmin 2, Topoľčanin 2, D: 60, R: Bančanský, ŽK: Juhás, Ružička - Luka, Vasiľ, Maščeník 2, ČK: Maščeník (Topoľany); Moldava - Košická Nová Ves 5:2 (2:2), G: Szaniszlo, Balok, Ondernický, Nagy, Vislay - Fedor, Repaský, D: 200, R: Sakalík, ŽK: Cuvék, Zubko, Barkasz - Lengyel, Repaský; Betliar - Lastomír 2:4 (0:3), G: Uharček 2 - Guzej 2, Verbič, Rebej, D: 120, R: Krivjančin, ŽK: bez kariet, ČK: Svoboda (Lastomír).
TABUĽKA
1. Krompachy16114143:737
2. Barca16104247:1934
3. Topoľany1692543:3329
4. Slivník1692526:2229
5. Lastomír1691629:2628
6. Rožňava1690730:2827
7. Kr. Chlmec1682624:2026
8. Žakarovce1681745:3625
9. Koš. N. Ves1671825:3422
10. Krásna1663724:2921
11. Sečovce1662823:3120
12. Moldava1654725:2619
13. Rudňany1644831:3316
14. Palín16421024:3114
15. Betliar16241013:4110
16. Geča16301316:529