Ceny do tipovačky sú rozdelené

Sportnet|13. nov 2003 o 00:00

Spišská Nová Ves - Siedmy ročník Tipovacej ligy so Spišským denníkom KORZÁR je už minulosťou. V porovnaní s predošlými bol najväčší rozdiel v tom,

že za nesprávny výsledok sme jeden bod neodpočítavali a za presný výsledok bol bonus 10 bodov.

V čom však bol siedmy ročník zaujímavý - toľko nečakaných výsledkov sme ešte nemali. Príkladom je posledné kolo, kedy sme stretnutie Švedlár - Poráč nasadili len ako doplnkový, nech si tipéri vylepšia bodovú bilanciu. Výsledok bol opačný, Švedlár nečakane zdolal Poráč. A takýchto prípadov bolo pravidelne počas celých 14 kôl. Sklamané budú nežnejšie polovičky. Počas priebehu celej súťaže sa Mária Dorková, Mária Olejníková a Zuzana Čujová držali na popredných miestach. Až v záverečnom finiši ich predbehol Jozef Štrauch st. zo Spišskej Novej Vsi. Rozhodne tipovanie v podaní žien bolo spestrením a prínosom pre samotnú súťaž. Vo vyhodnocovaní tiketov sme sa striedali s Jankom Klapáčom. Svorne sme skonštatovali, že v porovnaní s predošlými rokmi sa tipéri výrazne zlepšili.

P.S.: V utorok 18. novembra 2003 začína ďalšia súťaž O najlepšieho znalca futbalu na Spiši, doplnená o čitateľskú anketu O najlepšieho futbalistu Spiša a rozhodcu za rok 2003.

Rozdelenie cien:

Víťaz Jozef Štrauch st. zo Spišskej Novej Vsi získava za prvé miesto značkový rádiobudík Philips a pero s logom našich novín.

Na druhom mieste Mária Dorková z Jaklovce: hodiny a pohár s logom našich novín a kniha. V poradí tretí František Kaľavský z Jakloviec: ľadvinka a kniha. Súťažiaci na 4. až 6. mieste

Zuzana Čujová zo Spišskej Novej Vsi, Vladimír Mišenčík zo Studenca a Mári Olejníková ml. zo Spišských Vlách získavajú tričká s logom našich novín.

Ceny si môžete prevziať v ktorýkoľvek pracovný deň v čase od 8. do 16.00 hod. v redakcii Spišského denníka KORZÁR, Letná 49, Spišská Nová Ves.