Dohrávka 7. kola Vyšná Slaná - Dedinky sa uskutoční 16. 11. 2003. Delegovanie: HR J. Šimko, AR1 R. Farkaš, AR2 Š. Lucza, DZ O. Gelda
Zo zasadnutia ŠTK dňa 12. 11. 2003
ŠTK schvaľuje výsledky I. tr. (14. kolo) zo dňa 9. 11. 2003: FK Brzotín - Plešivec 0:2, Jablonov - Vyšná Slaná 1:0, Gemerská Poloma - Nižná Slaná 1:3, Dlhá Ves - Kunová Teplica 6:0, Lipovník - Dedinky 5:2, Vlachovo - Dobšiná 3:3, Kružná - Rudná 2:1
ŠTK schvaľuje výsledky dorastu (14. kolo) zo dňa 9. 11. 2003: Krh. Podhradie - Dedinky 4:1, FK Brzotín - Plešivec 3:4, Kružná - rudná 1:2, Hrhov - Vyšná Slaná 3:1, Dlhá Ves - Štítnik 3:0
ŠTK kontumuje výsledok zápasu dorastencov medzi mužstvami Brzotín - Rudná (11. kolo) v prospech hostí 0:3 kont. za neoprávnený štart hráča Ondreja Belousova č. RP 870523
ŠTK nariaďuje odohrať zápas 7. kola I. triedy medzi mužstvami Vyšná Slaná - Dedinky v nedeľu 16. 11. 2003 v UHČ o 13:30 hod.
ŠTK nariaďuje odohrať zápas 7. kola dorastu medzi mužstvami Vyšná Slaná - Dedinky v nedeľu 16. 11. 2003 v UHČ o 11:00 hod.
OATJaK v Rožňave upozorňuje všetky TJ a kluby, ktoré sú členmi OATJaK a odoberajú časopis Športinform, že do 15. 11. 2003 mohli zaslať svoje žiadosti s možnosťou poskytnutia finančných prostriedkov na rok 2004. V prípade, že tak do 15. 11. 2003 neurobili môžu tieto žiadosti zaslať v priebehu budúceho týždňa na predpísanom tlačive, ktoré bolo zverejnené v časopise Športinform č. 7 prípadne sa môžu osobne informovať u p. D. Polláka.
Tabuľka dorastu po 13. kole
1. Hrhov11100154:1530
2. Štítnik1190252:1127
3. Dlhá Ves1180336:1724
4. Vlachovo1161437:2319
5. Nižná Slaná1060417:2818
6. Rudná1150630:2615
7. Plešivec1141641:3813
8. Kružná1141617:2913
9. Vyšná Slaná1040625:2212
10. Dedinky932428:3111
11. FK Brzotín1120910:616
12. Krh. Podhradie1101106:481
V tabuľke nie je započítaný výsledok zápasu FK Brzotín - Rudná 0:3 kont. (11. kolo). V tabuľke chýbajú výsledky zápasov Dedinky - Nižná Slaná a Vyšná Slaná - Dedinky.
Zo zasadnutia DK dňa 12. 11. 2003
Hráči napomínaní - I. trieda: Martin Chabada - Dedinky (2), Ivan Tőkőly - Dedinky (2), Juraj Herško - Dobšiná (1), Stanislav Grančák - Dobšiná (6), Branko Kurian - Gemerská Poloma (3), Zdenko Greško - Gemerská Poloma (4) - stop v 2. jarnom kole (15. kolo, 4. 4. 2004), Peter Lipták - Jablonov (4) - stop v 2. jarnom kole (15. kolo, 4. 4. 2004), Ladislav Szendi - Kružná (3), Otto Kerekeš - Kružná (2), František Parditka - Kružná (4) - stop v 2. jarnom kole (15. kolo, 4. 4. 2004), Valentín Drenko - Kružná (3), Marcel Podracký - Lipovník (2), Vladimír Karas - Nižná Slaná (2), Róbert Zerola - Nižná Slaná (2), Július Turcsányi - Nižná Slaná (4) - stop v 2. jarnom kole (15. kolo, 4. 4. 2004), Patrik Haluška - Rudná (3), Roman Sklenár - Vlachovo (2), Michal Ambrúž - Vyšná Slaná (3), Radovan Farkaš - FK Brzotín (3), Martin Kubík - Plešivec (5), Milan Kakalejčík - Plešivec (4) - stop v 2. jarnom kole (15. kolo, 4. 4. 2004)
Hráči napomínaní - dorast: Radovan Farkaš - FK Brzotín (1), Zoltán Tomi - Plešivec (1), Ladislav Ruszó - Dlhá Ves (1)
Hráči vylúčení
Július Turcsányi - Nižná Slaná (1 týždeň nepodmienečne za ČK po dvoch ŽK. Stojí 4. a 11. 4. 2004)
Ján Šalamon - Rudná (2 týždne nepodmienečne za hrubé nešpor. správanie voči súperovi v prerušenej hre)
DK mení dňom 12. 11. 2003 zvyšok trestu Mariana Vargu (Dedinky) na podmienečný do 24. 4. 2004.
DK zastavuje činnosť dospelým TJ Kovo Kunová Teplica dňom 12. 11. 2003 pre nevyplatenie poplatku za neúčasť na stretnutí v Dobšinej. Poplatok je 1000,- + 1000,- + 250,- Sk pre ObFZ.
DK zastavuje činnosť dorastu Krh. Podhradie dňom 12. 11. 2003 pre nevyplatenie poplatku za neúčasť na stretnutí v Štítniku. Poplatok je 1000,- + 1000,- + 250,- Sk pre ObFZ.