Bilancia jesennej časti okresných futbalových súťaží
I. trieda dospelých - konečná tabuľka jesennej časti 2003/2004
1. Sp. Bystré1373326:1624
2. Sp. Štvrtok1373320:1624
3. Stráže1365227:1723
4. Jánovce1372421:2123
5. Sp. Teplica1364323:1522
6. Sp. Belá1363425:1921
7. Kravany1362528:2620
8. Huncovce1353519:1818
9. Žakovce1360724:3118
10. Hôrka1345422:2017
11. Toporec1341830:3613
12. Mlynčeky1333730:3312
13. V. Slavkov1323818:289
14. Lučivná1315711:288
II. trieda dospelých - konečná tabuľka jesennej časti 2003/2004
T. Lomnica - V. Lomnica 3:0 kont. 12. kola.
1. V. Lomnica12101145:1331
2. Poprad B1281332:1125
3. Batizovce1271336:1522
4. Vikartovce1262423:1520
5. Lendak1262424:1720
6. Bušovce1260622:2518
7. Gánovce1251621:2316
8. T. Lomnica1244422:2616
9. Šuňava1243521:2315
10. Mlynica1243525:2815
11. Rakúsy1241715:3413
12. Bijacovce1240817:3712
13. Slov. Ves12011110:461
III. trieda dospelých, skupina A - konečná tabuľka jesennej časti 2003/2004
1. L. Teplička861127:1119
2. St. Lesná860219:1818
3. Vernár841317:713
4. Švábovce841320:1613
5. Vlkovce832313:1611
6. Hozelec824212:1210
7. Sp. Štiavnik830510:189
8. Mengusovce812512:225
9. Vrbov81167:174
III. trieda dospelých, skupina B - konečná tabuľka jesennej časti 2003/2004
1. Výborná852122:1217
2. Osturňa851233:1416
3. Reľov851222:1416
4. Ždiar840418:2212
5. Podhorany832319:1411
6. Sp. Hanušovce822418:238
7. T. Kotlina821517:247
8. Č. Kláštor814312:197
9. Franková821513:327
III. trieda dospelých, skupina C - konečná tabuľka jesennej časti 2003/2004
1. Gr. Petrovce1081125:725
2. Levoča1072125:1023
3. Repaše-Torysky1042422:1714
4. Dravce1042417:1714
5. Dúbrava101275:305
6. Kurimany1011812:254
I. trieda dorast - konečná tabuľka jesennej časti 2003/2004
1. L. Teplička1181239:2025
2. Hôrka1180359:1624
3. Vrbov1180334:1624
4. Žakovce1163222:1121
5. Huncovce1161441:2319
6. Rakúsy1161437:1919
7. Batizovce1150631:2915
8. Mlynčeky1150625:4115
9. Kravany1131719:4010
10. Sp. Štiavnik1130815:439
11. Jánovce1113720:356
12. Toporec11101014:693
Konečné tabuľky PMŽ jesennej časti 2003/2004
Skupina A
1. Vikartovce871036:1122
2. Kravany860236:1218
3. Mengusovce840432:1912
4. Štrba833217:1612
5. L. Teplička832323:1211
6. Sp. Štiavnik832310:2111
7. Gánovce831420:2710
8. Lučivná812514:225
9. V. Tatry80176:541
Skupina B
1. FAM Poprad980131:1024
2. Švábovce952230:1417
3. Stráže952219:817
4. Hôrka951328:1516
5. Jánovce951320:1316
6. St. Lesná950427:1515
7. Bijacovce941420:2213
8. Kurimany922522:258
9. Mlynica910812:463
10. Hozelec90186:471
Skupina C:
ŠTK vylúčila zo súťaže žiakov FK Toporec, výsledky sa anulovali. (kér)
1. Huncovce770050:421
2. Výborná751131:1316
3. Žakovce741229:813
4. Lendak740324:1712
5. Vlkovce740312:2112
6. Bušovce720525:226
7. Mlynčeky710610:493
8. Sp. St. Ves70072:490