V šlágri kola bol úspešnejší Asanarates

Sportnet|26. nov 2003 o 00:00

Košice - Prvú prehru v tejto sezóne si pripísali hráči Huricanu, keď v šlágri kola podľahli najtesnejším rozdielom Asanaratesu. Stretnutie malo veľmi

dobrú úroveň a padlo v ňom jedenásť gólov. Asanarates sa týmto víťazstvom prebojoval na druhú priečku tabuľky za Robkerk, ktorý ako jediný ešte neokúsil trpkosť prehry. V dobrých výkonoch pokračuje Bar Paula, ktorého iba horšie skóre pri rovnosti bodov posunulo na tretiu priečku. Na svoje víťazstvo zatiaľ čakajú nováčik Old boys Geča ako aj Feyenord, ktorý uzatvárajú deväťčlennú tabuľku. Program nedeľňajšieho kola: o 16.00 Bar Puala - Trend KVP, o 16.45 Hurican - Old boys Geča, o 17.30 Asanarates - Vulkmont, o 18.15 ERU Feyneord - Toyota Autolux, Robkerk má voľno.

Trend KVP - Old boys Geča 4:1 (2:1) - Súboj sa vyznačoval veľkým nasadením oboch celkov so snahou trhnúť vedenie na svoju stranu. O trojgólovom víťazstve vo vyrovnanom zápase nakoniec rozhodli väčšie skúsenosti hráčov Trendu a hlavne pohotovejšia koncovka. Góly: Vaššo, Žec, Tkáčik, Polyacsko - Orlovský.

Bar Paula - ERU Feyenord 3:1 (1:0) - Tretie víťazstvo v sezóne stále hráčov baru Puala dosť síl, pretože Feyneor sa ani za nepriaznivého stavu nevzdával, hral ofenzívne, no v koncovke sa mu príliš nedarilo. V dramatickom závere nevyužili hostia možnosť vyrovnať a potvrdilo sa známe porekadlo, nedáš - dostaneš. Z protiútoku sa hostitelia nemýlili a dali rozhodujúci tretí gól. Góly: Kolesár, Husár, Sasák - Mico.

Asanarates - Hurican 6:5 (1:4) - Súboj dvoch rozdielnych polčasov, takto sa dalo charakterizovať tento duelo, v ktorom nakoniec boli šťastnejší hráči Asanaratesu. Hurican v prvom polčase potvrdil, že patrí k favoritom a prečo ešte v súťaži neprehral a zaslúžene viedol 4.1. V tejto časti zápasu sa mu hra darila a dokonale využil chýb v rozohrávke súpera. Ten v druhom polčase pridal a hneď skraja sa dvoma gólmi vrátil do stretnutia. Stále však musel doťahovať náskok hostí, čo sa mu podarilo a po individuálnej akcii Človečko strelil víťazný gól. Góly: Tóth, Človečko po 2, Džurina, Žigala - Polomský 2, Eperješi, Kovalčík, Králik.

Vulkmont - Toyota Autolux 4:1 (0:0) - Obhájaca minuloročného prvenstva sa akosi nevie dostať do správneho tempa a zatiaľ stále akoby hľadal svoju tvár. Proti papierovo slabšiemu súperovi sa dlho nevedeli hráči Vulkmontu presadiť. Toyota bola viac ako dve tretiny stretnutia viac ako vyrovnaným súperom, avšak v závere sa predsa len presadili strelci domácich, ktorí rozhodli o zisku plného počtu bodov. Góly: Sedlák, Serečin, Kocák,, Bilohlávek - Müller.