Druhá hokejová liga - skupina Východ

Sportnet|1. dec 2003 o 00:00

HK Brezno - HC 46 Bardejov 3:3 (1:0, 0:1, 2:2)Brezno - Hornošarišania mali po celý čas hru v rukách, ale nedokázali ju dostatočne využiť. Po

HK Brezno - HC 46 Bardejov 3:3 (1:0, 0:1, 2:2)

Brezno - Hornošarišania mali po celý čas hru v rukách, ale nedokázali ju dostatočne využiť. Po úvodnej nátlakovej hre urobili chybu a domáci v 14. min. viedli. V druhej časti hry opäť to bola jednostranná záležitosť, Fridrich uvoľnil Marcinova a v 30. min. bolo vyrovnané. Aj domáci ohrozovali súpera, lenže Pištej v bráne Bardejova bol opäť pozorný. Záverečná tretina priniesla zvraty, keď šance nepremenili Imro, Fridrich i Fedoročko, no domáci išli do vedenia, potom Baraník vyrovnal na 2:2 a v tej istej minúte opäť domáci viedli, ale v koncovke Fridrich uchmatol pre hostí bod.

Góly: Dubecký, Pastucha, Gero - Baraník, Marcinov, Fridrich, vylúčení 2:1, presilovky 0:1, oslabenia 0:0, rozhodovali: Finďura - Grečko, Tornay, 200 divákov.

Bardejov: Pištej - Kapsdorfer - Staš, Kovalík, Mojdis, Dvorský, Majerčík, Sedlák - Fedoročko, Baraník, Fridrich - Homza, Dorčák, Imro - Potočňák, Chomiak, Baláž - Marcinov, Tipul.

Ondrej Gmitter, tréner Bardejova: "Konečne sa nám podarilo získať úspech v Brezne, o ktorý sme sa snažili tri roky. Mali sme na dosah aj víťazstvo, keby Baraník, Fedoročko alebo Tipul v závere premenili šance. Bol to náš dobrý kolektívny výkon, výborne sme korčuľovali a podržal nás brankár."

Ďalšie výsledky: Humenné - D. Kubín 4:5, Michalovce - Sabinov 5:1.

Poradie po 4. kole: Brezno 7, D. Kubín 6, Bardejov 5, Sabinov 2, Ružomberok 2, Michalovce 1, Humenné 1.