Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Strelec Chrenko z Asanaratesu bol na neudržanie

Košice - Už ôsmim kolom pokračoval košická liga starých pánov v sálovom futbale, po ktorom sa opäť menilo poradie. Na čelo sa po hladkom víťazstve

nad Robkerkom prebojovali hráči Baru Paula. O prvé dvojciferné víťazstvo v tejto sezóne sa postarali hráči Asanaratesu, ktorí nedala žiadnu šancu nováčikovia ahlavne Chrenko bol v tomto stretnutí na neudržanie, keď strelil štyri góly. V tomto kole sa nedarilo Huricanu, ktorý po predchádzajúcej remíze tentoraz prehral nečakane s Feyenordom. Vulkmont sa presadil v súboji s Toyotou až v druhom polčase a v tabuľke mu patrí tretia priečka. V nedeľu 21. decembra sa stretnú tieto dvojice: o 17,30 h ERU Feyenord - Old boys Geča, o 18.15 h Bar Paula - Toyota Autolux, o 19.00 h Asanarates - Trend KVP, o 19.45 h Hurican - Robkerk. Vulkmont má v tomto kole voľno.

Hurican - ERU Feyenord 1:4 (1:2) - O lepší výsledok sa pripravili hráči Huricanu sami, keď nedokázali premeniť niekoľko sľubných gólových príležitosti ešte v prvom polčase. Feyenord hral od začiatku veľmi dobre a rýchlo získal dvojgólové vedenie a hostitelia sa gólom Kovalčíka vrátili od stretnutia, no v druhom polčase inkasovali dva góly, ktoré nadobro pochovali ich nádeje na lepší výsledok. Góly: Kovalčík - Korečko 2, Gulič, Rick.

Asanarates - Old boys Geča 10:3 (5:0) - Strelecké hody pripravili hráči Asanaratesu svojim priaznivcom a nováčikovi nedali veľa priestoru. Ten sa pred stretnutím netajil, že favorita chce potrápiť, no ten od začiatku nasadil vysoké tempo. Veľmi dobre hral Chrenko, ktorý sa prezentoval štyrmi gólmi. O osude tohto stretnutia bolo rozhodnuté už do prestávky, keď domáci viedli vysoko 5:0. po zmene strán trocha zľavili, čo snaživý súper využil a vysokú prehru skorigoval aspoň tromi gólmi. Góly: Chrenko 4, Človečko 3, Džurina 2, Andor - Pahulyi 3.

Bar Paula - Robkerk 5:2 (2:1) - Favoritom súboja boli domáci, ktorí to aj dokonale využili. Po vyrovnanom prvom polčase sa chlieb zlomil v druhom. Opäť sa potvrdilo nedáš dostaneš, hostia nevyužili možnosť na vyrovnanie a z protiútoku inkasovali tretí gól. Ten im definitívne zobral vietor z plachiet a hráči Baru Paula doviedli tento zápas do víťazného konca. Góly: Husár 2, sasák, Beer, Hoľan - Smejkal, Bosák.

Vulkmont - Toyota Autolux 4:1 (0:0) - Na dobrú obranu Toyoty nedokázali nájsť v prvom polčase účinný recept hráči minuloročného víťaza a tak polčas sa skončil prekvapujúcou bezgólovou remízou. Po zmene strán sa však ukázala väčšia herná skúsenosť Vulkmontu, ktorého hráči potrestali chyby súpera. ten zabudol na dvojicu strelcov Serečin a Sedlák, ktorá naklonila misky váh stretnutia sa stranu domácich. Potom už jasne dominovali na palubovke a svoj výkon okorenili ďalšími presnými zásahmi. Góly: Serečin, Sedlák, Kocák, Bilohlávek - Müller.