Korzár logo Korzár
Pondelok, 22. apríl, 2019 | Meniny má Slavomír
Nájdete nás na webe

V novom ročníku najvyššej okresnej futbalovej súťaže bude bojovať šestnásť mužstiev

Rožňava - Zajtra sa otvoria brány futbalových ihrísk v okresných súťažiach. Prinášame zostavy mužstiev I. triedy, v akých by mali nastúpiť, zmeny v

kádroch ako aj realizačné tímy jednotlivých klubov.

Oproti minulému roku sa súťaž rozšírila o dva miesta, na šestnásť. Nováčikov je však viac, pretože na začiatku jarnej časti odstúpila Kunová Teplica. Na trávnikoch I. triedy sa tak okrem mužstiev z minulého ročníka predstavia kluby z II. triedy, víťaz FK Gemerská Hôrka, Papiereň Slavošovce a TJ Krásnohorská Dlhá Lúka. Štvoricu nováčikov dopĺňa TJ Tatran Betliar. Mužstvo sa na jar odhlásilo zo IV. ligy, teraz však v novej podobe bude bojovať na ihriskách najvyššej okresnej súťaže.

LOKOMOTÍVA CHZ DEDINKY

Realizačný tím: Peter Revay (predseda, vedúci mužstva), František Korfanta ml. (tajomník, tréner), Anton Horváth

Káder: Milan Ogurčák, Maroš Lacika, Štefan Rešovský - Kamil Brnčík, Ľuboš Duda, Martin Chabada, Jozef Chabada, Miloš Kollárik, Ondrej Kopkáš, Maroš Korfanta, Slavomír Kuchár, Erich Mačejovský, Miroslav Majerčák, Peter Ogurčák, Stanislav Ogurčák, František Pamula, Jozef Pamuľa, Ľuboš Pamula, Ivan Smrek, R. Soják, Ivan Tőkőly, Marian Varga, J. Kún, Peter Kalkahus

Prišli: Jaroslav Novák, Dušan Franko

STG JABLONOV NAD TURŇOU

Realizačný tím: Ing. František Kusztván (predseda), Albert Tóth (tajomník), Pavol Kardoš (vedúci mužstva), Marian Krompaský (tréner), Gabriel Bernáth, Róbert Lőrincz, Štefan Roháľ (členovia)

Káder: Patrik Filipko - Patrik Pál Baláž, Gabriel Bernáth, Jozef Daniel, Róbert Lőrincz, Alfonz Viszlay, Štefan Szciranka, Peter Juhász, Róbert Tamáš, Mikuláš Szabó, Gabriel Páll, Peter Lipták, Lórant Zajdó, Slavomír Zubrický, Štefan Szilasi, Gabriel Molnár, Gábor Veverica, Marian Krompaský

Odišli: Dominik Tóth (do Lipovníka)

Prišli: Vojtech Kováč, Tomáš Hlavček

FC DOBŠINÁ

Realizačný tím: Ing. Ján Vozár (predseda), Jaroslav Vencel (vedúci mužstva), Július Strelka (tajomník, tréner)

Káder: Tomáš Lipták, Radoslav Švarc - Milan Záhoranský, Pavol Leško, Roman Lipták, Marek Laurinc, Róbert Lipták, Dušan Hronec, Štefan Surovský, Peter Faltín, Peter Fabian, Juraj Herško, Stanislav Grančák, Pavol Horváth, Bohuslav Rupp, Pavol Čarnoky, Milan Lukáč, Zoltán Kiss, Július Strelka, Gejza Valentko (hosťovanie do 31. 8. 2004)

Prišli: František Jakubčo, Robert Balogh

Odišli: Peter Breuer (hosťovanie v Gemerskej Hôrke), Štefan Forgáč (hosťovanie v Gemerskej Polome), Roman Lindák (prestup do Vyšnej Slanej)

TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ

Realizačný tím: Ladislav Nagy (predseda), Peter Kiss (podpredseda), Alexander Köteles (tréner), Peter Gonos (tréner dorastu), Gabriela Mátéová, Július Kerekeš, Alexander Renčok, Štefan Burkovský, Štefan Krupinský (členovia)

Káder: Róbert Szöllös, Ján Rabas - Norbert Bačo, Norbert Bukovič, Juraj Blaško, Adam Burdiga, Jakub Buzinkay, Robert Drenko, Norbert Drenko, Oliver Dávid (hosťovanie do 31. 8. 2005), Boris Čilík, Peter Gacek, Peter Gonos, Alexander Köteles, Boris Kurian, Dušan Macko, Peter Milko (hosťovanie do 31. 8. 2004), Peter Máté, Norbert Máté, Zlatko Lőrincz, Ladislav Rabas, Patrik Roxer, Alexander Renčok, Peter Szöllös, Ján Šalamon, Ladislav Šimon, Tibor Vanyo, Marian Korčok, Zsolt Hegedüs

Odišli: Marek Demény (hosťovanie v Krásnohorskom Podhradí), Ladislav Kováč (prestup do Betliara)

APEX KRUŽNÁ

Realizačný tím: Ondrej Fábián (predseda), Ondrej Lipták (podpredseda), Vojtech Šarkány (vedúci mužstva), Róbert Kováč (tréner), Róbert Imre st. (vedúci dorastu), Tibor Kamzík, Zoltán Šimon, Erich Fábián, Robert Bacso, František Parditka (členovia)

Káder: Ján Salai, Robert Bacso - Marian Szabó, Ladislav Brúgoš, Róbert Kováč, Ladislav Mezei, Valentín Drenko, Vojtech Konkoly, František Parditka, Vladimír Danko, Emil Polyák, Juraj Rusnyák, Ladislav Sendi, Štefan Kuchta, Miroslav Lizoň, Oto Kerekeš, Pavel Antal, Zoltán Šimon, Alexander Rusnyák

Prišli: Július Žemlička, Patrik Krága, Tomáš Králik, Ondrej Belousov, Róbert Imre (všetci striedavý štart), Peter Kamzík

Odišli: Tibor Kónya, Štefan Korán

PAPIEREŇ SLAVOŠOVCE

Realizačný tím: Miroslav Garan (predseda), Jaroslav Oravec (tajomník, tréner), Vladimír Oravec (vedúci mužstva), Jozef Sliva (tréner dorastu)

Káder: Vladimír Organ, Jaroslav Oravec - Ivan Eštók, Roman Haviarik, Pavol Tomko, Erik Karalo, Oto Varga, Erik Varga, Erik Skurka, Miroslav Péntek, Fedor Péntek, Tomáš Fecko, Pavol Oravec, Stanislav Klimko, Milan Sliž, Roman Ondrejčik, Vladimír Klementis, Peter Kočerjagin, Igor Mihálik, Václav Tomi, Marek Ferenc

DRUŽSTEVNÍK VYŠNÁ SLANÁ

Realizačný tím: Ján Krupár (predseda), Dušan Gallo (tréner, vedúci mužstva)

Káder: Roman Lindák - Adrián Rogos, Dušan Gallo, Martin Kraus, Stanislav Vysoký, Milan Rokfaluši, Radko Rogos, Peter Rogos, Milan Fifik, Marián Ďuriško, Radoslav Revúcky, Ján Gallo, Ján Krupár, Peter Hric, Tibor Krištof, Ján Hric, Ondrej Valko Krišťák, Vladimír Vysoký, Ondrej Liptai, Matej Ambrúž, Jozef Ambrúž, Michal Hadar, Michal Ambrúž, Maroš Vido, tomáš Sekerka, Ondrej Kračún, Ján Molčan, Marek Hric, striedavý štart: Patrik vido, Martin Gallo, Peter Zábrel, Miloš Bendik

DRUŽSTEVNÍK GEMERSKÁ POLOMA

Realizačný tím: Ján Chanas (predseda), Ľubomír Ďuriček (vedúci mužstva), Miroslav Ďuriček (tréner)

Káder: Jaroslav Chanas, Peter Gemerský - Viktor Ďuriček, Marek Galajda, Jozef Gunár, Matej Ďuriček, Miloš Chochol, Martin Ďuriček, Roman Die, Ľubomír Ďuriček, Miroslav Tomášik, Peter Lipták, Miroslav Spišiak, Michal Mihalík, Július Lišuch, Libor Urban, Zdenko Greško, Viktor Lišuch, Karol Chomjak, Štefan Forgáč, Ľubomír Hatvaník

Prišli: Stanislav Ďuriček (hosťovanie z Rožňavy)

Odišli: Peter Šimon (prestup do Nižnej Slanej), Lukáš Ferenčák (hosťovanie v doraste Nižnej Slanej), A. Kovács (hosťovanie v Plešivci), Martin Árvay (hosťovanie v Betliari), Tibor Világi (ukončenie činnosti), Kamil Brnčík (hosťovanie na Dedinkách), Martin Szoják (ukončenie hosťovania)

FK GEMERSKÁ HÔRKA

Realizačný tím: Ing. Karol Kardoš (predseda), Ing. Tibor Balász (tajomník, vedúci mužstva), Martin Farkaš (tréner)

Káder: Pavol Breuer, Peter Drenko - Zoltán Király, Marek Szabó-Dózsa, Alexander Izák, Ľubomír Izák, Juraj Ádám, Gabriel Šušán, Roman Gočaltovský, Richard Betík, Roman Doboš, Szilárd Danielis, Zsolt Danielis, Vladimír Szóri, Norbert Kövesdi, Adrian Danielis, Róbert Szabó-Dósza

Prišli: Štefan Tóth, Ladislav Lovaš

TJ FO VLACHOVO

Realizačný tím: Juraj Kováč (predseda), Jozef Varga, Ján Gecelovský (podpredsedovia), Ondrej Marciš (vedúci mužstva), Dušan Hajdúk, Dušan Elexa, Igor Leško, Peter Hricko (členovia), Pavol Hajdúk (hospodár), Ján Hajdúk (tréner), Ján Pitoňák (tréner dorastu), Miroslav Gál (tréner žiakov)

Káder: Ondrej Romok, Viktor Hajdúk, Branislav Polák - Miloš Varga, Milan Hajdúk, Peter Hricko, Roman Sklenár, Dušan Ondrejčík, Róbert Jakab, Zdenko Gecelovský, Michal Gunda, Ján Lipták. Ľubomír Petruš, tomáš Hronec, Ján Pitoňák, Marek Gecelovský, Emil Gál, Miroslav Ondrejčík, Ján Kičura, Peter Pakes, Ľubomír Hajdúk, Rastislav Molda, Roman Rochfaluši, Jaroslav Adami, Peter Záhoranský, Peter Kolesár, Marian Marcis, Michal Gál

TJ KRÁSNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA

Realizačný tím: Ján Gebe (čestný predseda), Ladislav Bernáth (tajomník), Juraj Nagy (vedúci mužstva), Ladislav Teleczký (tréner), František Szakal, Karol Ambrúzs, Miroslav Gebe, Attila Makay, Zoltán Klárik, Oto Ambrúzs

Káder: Peter Roxer, Ľubomír Šofranko, Štefan Krapka, Miroslav Péči, Ladislav Dunka, Oto Soltész, Tibor Ambrúzs, Štefan Klárik, Ladislav Emödi, Štefan Tóth, Eugen Rigó, Marcel Papcún, Jaroslav Gebe, Ľubomír Rášši, Július Anna, Peter Pančuchár, Gabriel Szántó, Martin Dunka, Marian Emödi, Vojtech Ulman

Prišli: Jozef Parditka (prestup z Lipovníka), Róbert Bernáth (hosťovanie z Krh. Podhradia)

FK LIPOVNÍK

Realizačný tím: Róbert Luspaj (predseda), Otto Mihók (tajomník, vedúci mužstva), Zoltán Šalamon (tréner)

Káder: Ladislav Spišák - Jaroslav Barczi, Roland Szücs, Ladislav Korintuš, Tibor Grecmacher, Ladislav Fábián, Marcel Podracký, Norbert Orosz, Roman Znak, Roland Klinko, Miroslav Dubovan, Roland Podracký, Ladislav Víglaský, Milan Rudy, Henrich Anna, Miroslav Belan, Marek Hundža

Prišli: Dominik Tóth (brankár, hosťovanie), Ján Kováč (prestup z Drnavy)

ZK DLHÁ VES

Realizačný tím: Ladislav Novák (predseda), Július Flander (vedúci mužstva), Alexander Paulínyi (tréner)

Káder: Vojtech Hegedüs, Marian Paulínyi - Július Orel, Marian Dusza, Arpád Pomaj, Norbert Csotó, Tibor Segyo, Ladislav Novák, Attila Ferdinand, Attila Pomaj, Viktor Ferdinand, Róbert Ferdinand, Norbert Pomaj, Peter Péntek, Viktor Segyo, Arpád Novák, Zsolt Blatník

Prišli: Gabriel Máté, Alexander Bodnár, Ladislav Ruszó

FK BRZOTÍN

Realizačný tím: Ladislav Gášpár (predseda), Robert Dókuš (tajomník), Zoltán Gášpár (tréner)

Káder: Peter Lenkey - Mikuláš Mihály, Ondrej Kočiš, Radovan Farkaš, Ján Lázok, Benjamín Bacso, Ladislav Ambrúž, Róbert Dókuš, Gejza Dókuš, Peter Konya, Ladislav Krága, Ladislav Zsilla, Gabriel Lakomý, Florián Demeter

Prišli: Marek Kováč

TJ BANÍK NIŽNÁ SLANÁ

Realizačný tím: Martin Gallík (predseda), Andrej Šimon (tajomník), Štefan gazdík (podpredseda, poverený tréner), Jaroslav Hajči (vedúci mužstva), Peter Ambróz (vedúci mužstva dorastu), Jozef Grančák (tréner dorastu), Ferenčák (asistent trénera dorastu)

Káder: Roman Nemec, Jaroslav Plačko, Milan Petergáč - Milan Bober, Stanislav Drábik, Drahoslav Grančák, Vladimír Karas, Ján Keršák, Gustáv Keršák, Ján Kravec, Martin Leskovjanský, Vladimír Sentpétery, Ján Šlosárik, Július Turcsányi, Dušan Vandrášik, Róbert Zerola, Ľubomír Árvay (hosťovanie z Betliara do 31. 9. 2004), Gejza Valentko (hosťovanie v Dobšinej do 31. 8. 2004), Lukáš Dovec, Ján Dovec, Martin Hajči, Jozef Michalanský (všetci striedavý štart)

Odišli: Karol Kováč (prestup do Kobeliarova), Miroslav Plačko (prestup do Betliara)

Prišli: Ľubomír Kasper (prestup z Betliara), Peter Šimon (prestup z Gemerskej Polomy), Lukáš Ferenčák (hosťovanie z dorastu Gemerskej Polomy)

TJ TATRAN BETLIAR

Realizačný tím: Gejza Čižmár (predseda), Roman Podolinský (tajomník), Pavol Letanovský (tréner), Dušan Návoj, Miroslav Schvarz (členovia)

Káder: Slavomír Ďurán, Milan Máťuš, Matej Oravec, Milan Demko, Jaroslav Podolinský, Ján Schvarz, Erik Žúdelík, Roman Podolinský, Dušan Ivanko, Vladimír Šofranko, na hosťovaniach do 31. 8. 2004 Vladislav Vávra, Marcel Uharček, Rastislav Greško, Pavol Čarnoky, Marian Varga, Jaroslav Gonos, Ján Gonos, Ľubomír Árvay, nevyjasnené Marian Šlosár, Ján Zdechovan

Odišli: Ľubomír Kasper (prestup do Nižnej Slanej)

Prišli: Dušan Návoj (brankár, prestup z Kobeliarova), Miroslav Plačko (prestup z Nižnej Slanej), Štefan Ciberaj (prestup z Rakovnice), Miroslav Schvarz (prestup z Kobeliarova), Ján Müller (prestup z Rakovnice), Miloš Schvarz (prestup z Kobeliarova), Martin Árvay (hosťovanie z Gemerskej Polomy), Ladislav Kováč (prestup z Rudnej), Pavol Letanovský (prestup z Rakovnice)

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  3. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  4. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  5. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?
  9. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  10. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča
  1. Women in business
  2. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  3. Bim Challenge 2019
  4. Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov
  5. Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur
  6. Grilovacia sezóna je zahájená!
  7. Moderné bývanie v Žiline v 30-tych rokoch 20. storočia
  8. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  9. Funkce pro Slovensko: navigace na čísla popisná i bez ulic! Mio
  10. Projekt CEC spojil študentov ekonomických univerzít troch štátov
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019 20 892
  2. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori 11 849
  3. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť 9 784
  4. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča 8 528
  5. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej 6 899
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie 4 456
  7. Až vďaka chorobe objavila svoj talent 3 859
  8. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali 3 816
  9. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým? 2 969
  10. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou? 1 893

Neprehliadnite tiež

Viac ako tisíc stromov pri Hornáde má padnúť

Aktivisti: Masívny výrub môže mať dopad na celú krajinu.

Stromy okolo Hornádu za obcou Kysak majú tiež vyrúbať.

Riaditeľa školy odsúdili pre úraz žiačky. Môže alebo nemôže učiť?

V Michalovciach riešia bezúhonnosť bývalého riaditeľa Jozefa Porvaza.

Základná škola na Krymskej ulici rieši bezúhonnosť svojho exriaditeľa.

Unikátne Warholovo múzeum sa chystá na veľký tresk

Kompletná rekonštrukcia múzea v Medzilaborciach si vyžiada štyri milióny eur.

Riaditeľ múzea Martin Cubjak je z nového modelu múzea nadšený.

Filmové kulisy z Perinbaby 2 postupne demontujú

Loď aj zvonička pôjdu z markušovského odkaliska do Prahy.

Filmové kulisy z odkaliska postupne miznú.

Hlavné správy zo Sme.sk

STĹPČEK PETRA SCHUTZA

Kremeľ si už s antisemitizmom neškrtne, na Ukrajine vyhral ruskojazyčný Žid

Zelenskyj je populárny aj v Rusku.

Peter Schutz
Podcast Pozeráme Game of Thrones

Zhrnutie Game of Thrones: Konečne vieme, čo chce Nočný kráľ (2. časť 8. série)

Aká bola druhá epizódy Hry o Tróny.

Socha Krista v jednom z kostolov na Srí Lanke, kde došlo k útokom teroristov.
Slovenský brankár Samuel Hlavaj.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop