Korzár logo Korzár
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Východoslovenský futbalový zväz

Prestupový termín august 2004a) Prestupy schválené - hráči preregistrovaní:Andraščík Peter (Lipany - Kamenica), Andraščík Martin (Modrá n/C -

Prestupový termín august 2004

a) Prestupy schválené - hráči preregistrovaní:

Andraščík Peter (Lipany - Kamenica), Andraščík Martin (Modrá n/C - Klenová), Antoniak Štefan (Buzica - Perín), Babiaš Patrik (Poprad - V. Lomnica), Babinčák Pavol (Š. Bohdanovce - N. Polhora), Bača Martin (Kuková - Koprivnica), Bačo Ľubomír (Rakovec n/O - Hatalov), Bajtoš Erik (Svit - Poprad, Bakši Igor (Čaňa - Ždaňa), Balogh Tomáš (Čierna n/T - Dobrá), Bartko Dušan (Brekov - Vranov n/T), Bartók František (Moldava n/B - Drienka Drienovec), Begáni Jaroslav (Šaca - Perín), Belej Zdenko (Sobrance - Tibava, Benko Lukáš (Jablonov - Sp. Podhradie), Berezňák Michal (Palín - V. Revištia), Bindas Juraj (Vranov n/T - Vechec), Biščák Miloš (V. Šariš - Radatice), Bocko Michal (Sp. Vlachy - V. Lomnica), Bodnár Rastislav (Holčíkovce - Turany n/O), Barto Martin (Barca - DPMK Košice), Bojtoš Michal (FC Lok. Košice - Rozhanovce), Borženský Stanislav (Krompachy - Sp. Vlachy), Cenker Tomáš (Z. Hámre - Stakčín), Cicoň Tomáš (Krompachy - Slovinky), Čepa Miloš (Duplín - Stropkov), Čuchran Samuel (Smižany - Markušovce), Čuchta Lukáš (Lokom. PČSP Košice - V. Opátske), Čuchta Matúš (Lok. PČSP Košice - V. Opátske), Cuper Vladimír (Sabinov - Pečov. N. Ves), Dely Daniel (Kladzany - N. Hrušov), Demčo Daniel (BŠK Bardejov - Giraltovce), Deme Vojtech (Drahňov - Čičarovce), Demjan Michal (V. Hrabovec - Breznica), Demjan Radoslav (V. Hrabovec - Breznica), Dolinay Štefan (V. Tatry - T. Lomnica), Drenko Szilárd (Kunová Teplica - Štítnik), Dubňanský Peter (Stakčín - Z. Hámre), Ebringer Martin (Svit - V. Tatry), Eliáš Vladimír (Vechec - Hlinné), Fabini Vladimír (Jablonov - Sp. Podhradie), Fatľa Ján (Kunová eplica - Štítnik), Fedor Martin (Hlinné - Vranov n/T), Fedor Mikuláš (Čierna n/T - Dobrá), Fekete Štefan (K. Polianka - Krásna), Ferencz Jozef (Čierna n/T - Leles), Ficko Matúš (Modrá n/C - Kochanovce), Filip Jozef (Stakčín - Stakčín. Roztoka), Filip Marek (Rudňany - Sp. Hrušov), Franko - Vlastimil (Smižany - Letanovce), Franta Peter (Lipany - Ľubotice), Gajdoš Vladimír (Voľa - Strážske), Gáll Jozef (OTS Švedlár - Nálepkovo), Garčár Viktor (Spoje Košice - Pereš), Gdovon Radovan (Giraltovce - Marhaň), Gergely Andrej (Streda n/B - Sv(tá Mária), Goban Miroslav (V. Šariš - Ruská N. Ves), Goga Peter (Komárany - N. Hrušov), Goliáš Ján (BŠK Bardejov - Kučín), Gombita Peter (Pakostov - Brekov), Gonda Štefan (Barca - DPMK Košice), Gonosz Ján (kunová Teplica -Štítnik), Goroľ Dušan (Slovenská Volová - Jasenov), Gorun Michal (Košarovce - Ruská Poruba), Gožo Michal (Safi Prešov - Solivar), Grác Daniel (Čaňa - Krásna), Gradžilo Rastislav (Žakovce - Hrabušice), Gromina Peter (Brekov - Vranov n/T), Guľák Tomáš (Sečovce - Sačurov), Hanko Jaroslav (N. Myšľa - Svinica), Hatala Martin (Vranov n/T - N. Hrušov), Hermel Stanislav (Ľubotice - Gregorovce), Holečko Marek (Nálepkovo - Teplička), Hoľan Michal (Topoľany - Ždaňa), Homoľa Radoslav (Vranov n/T - D. Klčovo), Horos Marek (Z. Hradište - Borša), Horos Pavol (Z. Hradište - Borša), Hreňovčík Michal (Porostov - Sobrance), Choma Pavol (V. Šariš - Ruská N. Ves), Ivančák Matúš (Kamenica n/C - Jasenov), Ivanisko Marcel (Duplín - Stropkov), Jacák Peter (Jakubany - Strážky), Jakab Miroslav (V. Opátske - Bidovce), Jaklovský Štefan (Turňa n/B - Poproč), Jenčo Peter (Kamenica n/C - Jasenov), Jevčák Tomáš (BŠK Bardejov - Bard. N. Ves), Jusko Vladimír (Demjata - Raslavice), Kaliaľ Marek (Vranov n/T - D. Klčovo), Kandráč Miloš (Novosad - Haniska), Kašník Peter (N. Myšľa - Plechotice), Kateržábek Valentín (Moldava n/B - Mokrance), Keresteš Daniel (Zautov - Žehňa), Kertes Martin (Safi Prešov - Solivar), Keselica Tomáš (Lok. PČSP Košice - V. Opátske), Kmec Jaroslav (Vranov n/T - Brekov), Kmecko Róbert (V. Ida - Buzica), Kobzoš Lukáš (Z. Teplica - N. Žipov), Kolár Pavol (Prakovce - Mníšek n/H), Kolbaský Ján (Michaľany - N. Žipov), Kondáš Anton (K. Chlmec - Pribeník), Konkoľ Tomáš (Rešica - Šaca), Korba Valér (Kamenica n/C - Medzielaborce), Kosiar Peter (Záborské - Solivar), Kostelník Ondrej (Vranov n/T - D. Klčovo), Kostík Ján (Hrabušice - Poprad-Stráže), Kováč Jozef (Barca - Šebastovce), Kováč Peter (Perín - FC Lok. Košice), Kover Ján (

b) Schválené hosťovania

Albert Radovan (Lipany - Peč. N. Ves do 30. 6. 2005), Alexi Michal (Sabinov - Uzovce do 31. 1. 2005), Andračšík Jozef (Lipany - Krivany do 30. 6. 2005), Antol Marek (Soľ - Rudľov do 30. 6. 2005), Antol Michal (Sabinov - Uzovce do 31. 1. 2005), Antoňák Ján (Vydraň - Medzilaborce do 30. 6. 2005), Antoňák Peter (Budimír - N. Polhora do 30. 6. 2005), Babinský Ján (Sedliská - N. Sitnica do 30. 6. 2005), Bača Matúš (Oreské - Brekov do 31. 7. 2005), Bača Peter (Pušovce - Lipníky do 31. 1. 2005), Bachura Dávid (HFC Humenné - Zubné do 30. 6. 2005), Bally Dušan (1. MFK Košice - Šebastovce do 30. 6. 2005), Balog Filip (K. Olšany - Koš. N. Ves do 31. 1. 2005), Balog Slavomír (Sobrance - Podhoroď do 31. 1. 2005), Baník Jozef (V. Kamenica - Kavečany do 30. 6. 2005), Bányácski Norbert (Kr. Chlmec - Čičarovce do 30. 6. 2005), Basara Martin (Voľa - Nac. Ves do 30. 6. 2005), Bečaver Jozef (Š. Dravce - Š. Michaľany do 31. 1.2005), Beer Patrik (Myslava - Haniska do 30. 6. 2005), Beluško Miroslav (Žakarovce - Slovan Gelnica do 30. 6. 2005), Bendík Martin (Bystré - V. Žipov do 31.12. 2005), Bereš Radovan (Zdoba - Byster do 30. 6. 2005), Bernáth Róbert (Kr. Podhradie - Kr. Dl. Lúka do 30. 6. 2006), Blaščák Štefan (Ľubotice - Kamenica do 30. 6. 2005), Blažinský Peter (Ľubica - Žakovce do 31. 12. 2005), Bľanda Peter (BŠK Bardejov - Kružľov do 31. 8. 2005), Bobaľa Ondrej (Jasenov - Chlmec do 30. 6. 2005), Bojtoš Erik (Borša - Černochov do 30. 6. 2005), Borčík Pavel (Somotor - Sv. Mária do 30. 6. 2005), Boroš Bladimír (Sp. N. Ves - Teplička do 30. 6. 2005), Bursa Tomáš (FC Lok. Košice - K. Olšany do 30. 6. 2005), Cibuľa Zdeno (Sp. Teplica - FK Poprad do 30. 6. 2006), Cmar Marián (HFC Humenné - Modrá n/C do 30. 6. 2005), Čerep Štefan (Z. Teplica - N. Žipov do 30. 6. 2005), Čerhit Marián (Jasenov - Pakostov do 31. 1. 2005), Červeňák Martin (FC Lok. Košice - Pereš do 30. 6. 2005), Čonka Lukáš (Zamutov - Žehá do 30. 6. 2005), Čonka Miroslav (Stropkov - Turany n/O do 30. 6. 2005), Čuha Tomáš (Záborské - Kokošovce do 30. 6. 2005), Čuchta Michal (Miklušovce - Sedlice do 31. 7. 2005), Danielis Štefan (Žakarovce - Slovan Gelnica do 30. 6. 2005), Danko Mário (Brekov - Oreské do 30. 6. 2005), Demeň Marek (Rudná - Kr. Podhradie do 31. 8. 2005), Demko Tomáš (V. Ida - Buzica do 30. 6. 2005), Demo Peter (Raslavice - Vaniškovce do 30. 6. 2005), Detrik Dionýz (Kr. Chlmec Čierna n/T do 30. 6. 2005), Detrik Tomáš (Kr. Chlmec - Boľ do 30. 6. 2005), Dlugoš Dominik (Bertotovce - Hermanovce do 30. 6. 2005), Domik Tomáš (SP MFK Rožňava - Kr. Podhradie do 31. 1. 2005), Dragula Radoslav (Čaklov - Čierne n/T do 31. 1. 2005), Drenko Roland (Moldava n/B - Čečejovce do 30. 6. 2005), Drescher Milan (Sp. Belá - Kežmarok do 30. 6. 2005), Duda Ladislav (Sabinov - Peč. N. Ves do 31. 7. 2005), Dulaj Dominik (Sp. N. Ves - Teplička do 30. 6. 2005), Abrahamovský Slavomír (Junošport St. Ľubovňa - FK St. Ľubovňa do 30. 6. 2006), Dulík Dávid (Šar. Michaľany - Sokol Ostrovany do 30. 6. 2005), Dulík Peter (Junior Čierna n/T - Koš. N. Ves do 30. 6. 2005), Dulina Martin (Svidník - Rovné do 30. 6. 2005), Dulina Milan (Giraltovce - Kučín do 30. 6. 2005), Dvorjak Michal (Čierne n/T - V. Žipov do 30. 6. 2005), Dvorjak Vladislav (Čierne n/T - V. Žipov do 30. 6. 2005), Dzurina Rastislav (Vranov n/T - Sedliská do 30. 6. 2005), Dzurko Peter (Brekov - Závadka do 30. 6. 2005), Džubák Dominik (Cerina - Beloveža do 30. 6. 2005), Džubák Martin (Cerina - Beloveža do 30. 6. 2005), Ďorď Rastislav (Žakarovce - Krompachy do 30. 6. 2005), Ďuran Roman (FC Lok. Košice - SP MFK Rožňava do 31. 1. 2005), Ďurica František (Barca - Čaňa do 30. 6. 2005), Ďurica Richard (Jarovnice - Fintice do 30. 6. 2006), Ďuriček Stanislav (SP MFK Rožňava - Gem. Poloma do 30. 6. 2005), Eštok Ondrej (Kalnište - Marhaň do 30. 6. 2005), Fabian Miroslav (Sobrance - Porostov do 31. 7. 2005), Fabuľa František (Pušovce - Nemcovce do 30. 6. 2005), Farkaš Gabriel (Rudník - Poproč do 30. 6. 2005), Farkašovský Ľubomír (Smolník - Helcmanovce do 31. 7. 2005), Feciľák Rastislav (Smilno - Dubová do 30. 6. 2005), Fečkovič Michal (Sl. Krajňa - Ni

(Pokračovanie nabudúce)

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  3. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  6. Prvá akumulátorová 2-stupňová snehová fréza na trhu
  7. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  8. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  9. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  10. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 872
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 773
  3. Aká je chémia vôní 13 423
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 816
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 692
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 238
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 764
  8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 407
  9. Bývanie v meste predlžuje život 8 186
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 019
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Takto vyzeral Jakub po bitke na policajnej stanici.

Po Zsuzsovej skončil v prešovskej väznici aj Gašpar

Súd reaguje, že on taký pokyn nevydal.

Tibor Gašpar.

Prešovčanka Ingrid: Pri pohľade na miesto bytovky mi stále naskakuje husia koža

Hlavné je, že žijeme, hovorí rok od výbuchu na Mukačevskej 7.

Ingrid s piatačkou Izkou.

Dekádu skiareál Lysá chátral, precitnúť má v čase pandémie

Stredisko na Čergove sa vždy spoliehalo na sneženie, teraz mu pomôže technika.

Lyžiarsky areál na Lysej idú oživiť.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Gröhling by mohol na revanš blokovať Matovičov plán, ale neurobí to

Do Vianoc otvoria aj školu, kam chodia Matovičove dcéry.

Lídri strán po rokovaní u prezidentky.
Dobré ráno

Dobré ráno: Lučanský mal brať úplatky. Kedy sa skončí zatýkanie?

Čo to vypovedá o štáte v ktorom sme žili?

Prokurátor Maroš Žilinka.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop