SLIVNÍK - ŽAKAROVCE 1:1 (1:1)

Sportnet|29. sep 2004 o 00:00

Žakarovce nastúpili na tento zápas bez troch hráčov základnej zostavy, ktorí pre študijné a pracovné povinnosti vycestovali mimo regiónu. Úvod lepšie

vyšiel domácim, keď v 5. minúte z priameho kopu otvorili skóre stretnutia. Po štvrťhodinke hry Žakarovčania vyrovnali hru a domácich pritlačili pred vlastnú bránu. Ich snaha bola korunovaná v 34. minúte - bomba navrátilca Škarbeka z 25 metrov skončila v šibenici - 1:1. Do polčasu sa už nič vážnejšie neudialo.

Po zmene strán boli hostia aktívnejší, ohrozovali domácu bránu, ale gól neprišiel. V 89. minúte výborne debutujúci dorastenec Hamrák strelil víťazný gól, ale na počudovanie všetkých, ho rozhodca pre údajne postavenie mimo hry neuznal. Rušné a v závere dramatické stretnutie rozhodoval Korinko. ŽAKAROVCE: Petrík - Hudák, Švarc, Macejko - Loja, Hamrák, Škarbek, Jančík, Rendoš - Diro, Belej, striedali: Kohút, Maršalek.

Domov»Sportnet na východe»SLIVNÍK - ŽAKAROVCE 1:1 (1:1)