Telegraf

Sportnet|29. sep 2004 o 00:00

Odložené stretnutie 1. kola čs. interligy mužov v hádzanej: dnes o 18.00 hod. Bardejov - Frídek-Místek.(šč)Tretí titul majstra sveta v časovke na

Tretí titul majstra sveta v časovke na svetovom šampionáte v talianskom Bardoline získal Nemec Patrick Gretsch. Prešovčan Slavomír Benč pri svojom debute na vrcholnom podujatí obsadil so stratou 3:33,90 min 60. miesto. Majsterkou sveta žien v časovke sa stala

švajčiarska reprezentantka Karin Thürigová.

Vedenie futbalového klubu Spartak Trnava na svojom utorňajšom zasadnutí ešte nevybralo nového trénera, ktorý na lavičke vymení Jozefa Vukušiča. Podľa šéfa správnej rady Jozefa Bachratého sa tak stane až dnes.

Slovenská reprezentantka Martina Suchá vyhrala na tenisovom turnaji WTA v čínskom Kuang-čou v 1. kole dvojhry nad Ruskou Alinou Jidkovovou 6:4, 1:6, 6:3.

Slovenský hokejový reprezentačný obranca, hráč tímu zámorskej NHL Columbus Blue Jackets, kežmarský rodák, 28-ročný Radoslav Suchý sa po svojom návrate zo zámoria už zapojil do tréningového procesu s extraligovým HK Tatravagónka ŠKP Poprad.

Hádzanárská WHIL žien - predohrávka 5. kola: HK Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce 23:32 (6:16).