Východniari v dohrávkach bez efektu

Sportnet|30. sep 2004 o 00:00

Bardejov/Zubří - V česko-slovenskej lige hádzanárov HIL boli na programe dva dohrávané zápasy 1. kola.MHC Bardejov - Frýdek Místek 15:32 (7:12) -

MHC Bardejov - Frýdek Místek 15:32 (7:12) - Domáci ani vo štvrtom zápase nedokázali vymazať nulu na konte získaných bodov. Úvodných 15 minút ešte pozorne bránili a udržiavali vyrovnaný gólový účet. Postupne sa hostia rozohrali a po rýchlych protiútokoch Heinz a Toms dávali góly. Domáci naďalej ťažkopádne rozohrávali, krídelníci v útoku boli neškodní a v obrane slabo bránili. Súper väčšinu zápasu jednoznačne koncertoval.

Najviac gólov: Seman 4/1, Sudimák 3, S. Krok 2 - Straka 7, Heinz, Frajkor a Toms po 5. Vylúčení 5 - 5, 7 m hody: 1/1 - 2/2. Rozhodovali Nemček, Ondogrecula st.,500 divákov.

Slavomír Krok (tréner Bardejova): "Súper bol po všetkých stránkach lepší. Kým sme vládali a bojovali, udržiavali sme kontakt."

Zubří - ŠKP Sečovce 47:21 (23:10) - Jednoznačne od prvých minút vládli na palubovke domáci hráči, ktorí svojou vysunutou obranou získavali lopty a zakončovali rýchlymi brejkmi. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, hostia len v pásme čakali na koniec stretnutia.

Najviac gólov: Plšek 9/1, Mičkal 7,- Ivanecký a Kučera po 4, Nagy a Meluš po 3. Rozhodovali: Novotný a Nesvadba, 7 m hody: 7/3 - 2/1, vylúčení: 3:3, 700 divákov.

V lige hádzanárok WHIL sa hrali štyri stretnutia 5. kola. Výsledky: Slavia Praha - Šurany 32:20 (14:8). Šaľa - Zlín 30:25 (16:14). Bánovce - Olomouc 33:35 (18:19). Bohunice - B. Bystrica 18:30 (9:14).