Krompachy sa po šlágri vyhupli na čelo

Sportnet|4. okt 2004 o 00:00

Bezpochyby šláger v IV. lige skupine Juh bol zápas dvoch kolektívov z čela tabuľky. Po prehre domáceho Kráľovského Chlmca s Krompachmi rozdielom

triedy sa hostia vyhupli do pozície lídra. Inak to bolo len jediné zaváhanie domáceho mužstva v tomto odohratom kole. Moldava pre ňu v dôležitom zápase zvíťazila nad Košickou Novou Vsou. Kazom zápasu bolo po jednonm vylúčenom hráčovi na každej strane po dvoch žltých krtách. Tak ako Moldava, taktiež Rožňava dosiahla potrebné víťazstvo na svojom ihrisku, keď zdolala Lastomír, keď už do prestávky vyhrávala rozdielom triedy. Za zmienku stojí aj vysoké víťazstvo Rudnian nad Sečovcami, keď po prestávke domáci zaznamenali štyri góly a tak prikrášlili konečný výsledok 6:0. Program 12. kola: Slivník - Sobrance, Sečovce - Žakarovce, Šaca - Rudňany, Koš. N. Ves - Topoľany, Lastomír - Moldava, V. Kapušany - Rožňava, Krompachy - Lok. Košice, Rešica - Kr. Chlmec.

Rešica - Slivník 1:0 (0:0), G: Murňák, D: 200, R: Kopec, ŽK: Fedor - Vasiľ, Kornecký, ČK: Geňo, Sabo (Slivník); Kr. Chlmec - Krompachy 0:3 (0:2), G: Lesňák, Kurila, Ontko, D: 300, R: Firda, ŽK: Tomašov (Krompachy); Lok. Košice - V. Kapušany 2:0, R: Halečka; Rožňava - Lastomír 3:1 (3:0), G: Barbarič (vl.), Mázik, Drobňák - Čižmár, D: 150, R: Kuspan, ŽK: Korintuš, Pollák - Svoboda, Čičák, Barbarič; Moldava - Koš. N. Ves 3:1 (2:1), G: Korl 2, Svajko - Balog, D: 200, R: Schlesinger, ŽK: Vávra, Juhás 2, Sanislo - Jurek 2, Balog, Nagy, ČK: Juhás - Jurek; Topoľany - Šaca 1:0 (0:0), G: Vasiľ, D: 150, R: Jancura, ŽK: Surmin - Szegeďa, Račák; Rudňany - Sečovce 6:0 (2:0), G: Dunha 2 (1 z 11 m), Vodhánel 2, Labanc, Sirko, D: 250, R: Roka, ŽK: Šmid (Rudňany), ČK: Dulovič (Sečovce); Žakarovce - Sobrance 3:1 (2:0), G: Jančík, Belej, Švarc - Záhorčák, D: 170, R: Papcun, ŽK: Loja - Lovich, Gutič.