Korzár logo Korzár
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Úradná správa VsFZ číslo 26

Obsadenie rozhodcov a delegátov VsFZIII. liga dospelí 12. kolo 10. 10. 2004 o 14.30 hod.: Sabinov - V. Šariš (Poľsko, Poľsko, Poľsko, Gavalier), N.

Obsadenie rozhodcov a delegátov VsFZ

III. liga dospelí 12. kolo 10. 10. 2004 o 14.30 hod.: Sabinov - V. Šariš (Poľsko, Poľsko, Poľsko, Gavalier), N. Myšľa - Prešov B (Palinský, Kotrády, Molitoris, Timko), 9. 10. Sp. N. Ves - Lipany (Žulevič, Lengyel, Zubka, Čabala), o 10.30 hod. Ličartovce B - Bardejov (Koščo, Eperješi, Ivanov, Mišenčík), o 10.30 hod. Humenné - Barca (Kožej, Chochoľák, Barvirčák, Vavrek), 9. 10. Svidník - Vranov (Slebodník, Čiták, Jenčura, Kmec), St. Ľubovňa - Turňa (Knut, Leško, Mano, Lisák), Čaňa - Stropkov (Anguš, Berecký, Bucko, Vaľko).

IV. liga Sever dospelí 12. kolo 10. 10. 2004 o 14.30 hod.: Čierne - Snina (Krejsa, Papcun, Komár, Čanda), Kračúnovce - Breznica (Bašar, Makeľ, Barnišin, Horodník), N. Šebastová - V. Tatry (Hegedüš, Slimák, Maník, Sendek), Jasenov - Poprad (Franko, Vasilenko, Kolesár, Diószegi), Pušovce - Fintice (Cehuľa, Schlesinger, Koňar, Tóth), Sp. Podhradie - Giraltovce (Michalík, Kočiščin, Kozák, Tarcala), Kežmarok - Kľušov (Biroš, Vlčej, Cup, Kočiščin), Brekov - Bystré (Sakalík, Jancura, Roka, Sedlák), 10. 10. o 15.00 hod. I. Debica - W. Debica (Halečka, Pecha, Sendek).

IV. liga Juh dospelí 12. kolo 10. 10. 2004 o 14.30 hod.: Slivník - Sobrance (Šimko, Džima, Švec, Bazár), Sečovce - Žakarovce (Paulišin, I. Žulevič, Juhás, Borůfka), Šaca - Rudňany (Fedeš, Czetö, Korinko, Eliáš), Koš. N. Ves - Topoľany (Dolhý, Jenčo, Mrázek, Koščo), Lastomír - Moldava (Bančanský, Š. Leško, Čonka, Dudáš), V. Kapušany - Rožňava (Bindas, Szücs, Firda, Dzido), Krompachy - Lok. Košice (Matta, Marko, Krivjančin, Kožuško), Rešica - Kr. Chlmec (Duplák, Marušin, Ször, Czetö).

V. liga SV dospelí 10. kolo 10. 10. 2004 o 14.30 hod.: Udavské - Soľ (Brendza, Voroňák, Reňo, Minaroviech), Stakčín - Hlinné (Feckanin, Kovaľ, Kočiščák, Kanuščák), Modrá - Stropkov B (Ondič, Vass, Pongo, Malý), Košarovce - D. Klčovo (Žofčák, Pavlov, Kohl, Hajdada), Sačurov - Kamenica (Baksay, E. Hegedüš, Burcák, Micheľ), Zubné - Dubová (Rejdovjan, Kostík, Kič, Horňák), N. Hrušov - Zamutov (Gajdoš, Buchlák, Hudák, Izrael).

V. liga JV dospelí 10. kolo 10. 10. 2004 o 14.30 hod.: Medzev - Strážske (M. Tomeček, Koľ, Lenková, Mikita), Čierna - Buzica (Jevín, Kalafa, Borko, Šimko), Poproč - Michaľany (Pekár, Kalinský, Šoltýs, Zaleš), Hatalov - Borša (Mojsej, F. Tomeček, Torkoš, Petro), Streda - Čičarovce (Špernoga, Weiss, Dubovský, Novák), V. Revištia - Geča (Voroňáková, Kavčák, Staško, Novický), Nac. Ves - K. Olšany (A. Koščo, Kovács, Friga, Guľko).

V. liga SZ dospelí 12. kolo 10. 10. 2004 o 14.30 hod.: Štrba - Záborské (P. Gonos, Haviarik, Guballa, Gríger), Kendice - Hranovnica (Godžak, Čerevka, Ličko, Vaško), Š. Dravce - Ľubica (Škurla, Zajac, Hnatič, Maturkanič), Ľubotice - Osikov (Pyda, Tomáš, R. Šoltýs, Matta), M. Lipník - St. Ľubovňa B (Bogdan, Fedor, Dubovecký, Jendrichovský), Miklušovce - Sp. Bystré (Jančár, Saxa, Palenčár, Hojsák), Š. Michaľany - Raslavice (Zacher, Melicherčík, E. Kočiš, Hrušč), Plaveč - Kružľov (Ištoňa, Kmec, Goč, Vateha).

V. liga JZ dospelí 10. kolo 10. 10. 2004 o 14.30 hod.: Harichovce - Sp. Vlachy (M. Onofrej, Bereš, Kocur, Činčura), Smižany - Štítnik (Tabaka, Gazdová, Prevužňák, Ondík), Plešivec - Helcmanovce (Kováčová, Lang, Kolek, Alexa), Prakovce - Krásna (O. Gonos, Galík, Pokrivčáková, Sekerák), Chrasť - V. Folkmár (Šleboda, Michna, Pavlovský, Bednár), Nálepkovo - Jaklovce (Štofka, Jonáš, Mihaliková, Tornay), Kr. Podhradie - V. Opátske (9. 10. 2004 - Poracký, Uhlár, Kavčák, F. Timko).

III. LS/M/D 12. kolo 9. 10. 2004 o 12.15 a 14.30 hod.: Lok. Košice - Čaňa (o 10.00 a 12.30 hod. - Bucko, Ivanov, Tabaka, Škody), St. Ľubovňa - Šaca (Alexa, Maliňák, Michna, Pokrivčák), N. Hrušov - Sobrance (Kožej, Kosturová, Pavlov, Kraus), Ľubotice - Poprad (Klovanič, Marušin, F. Tomeček, Poliak), Prešov B - Koš. N. Ves (10. 10. 2004 o 9.00 a 11.15 hod. - Klovanič, Havira, OFZ, Ružbarský), Svidník - Kežmarok (7. 10. 2004 o 13.30 a 15.30 hod. - Bochnovič, Barvirčák, E. Kočiš, Lipinský), Sabinov - Ličartovce C (Havira, Knut, Prevužňák, Pečarka), Solivar - Rožňava (Onofrej, Duplák, Mojsej, Čeľovský).

IV. liga A dorast 10. kolo 10. 10. 2004 o 12.15 hod.: Dlhé - Medzilaborce (Klič), Stakčín - Belá (Kovaľ, Kočiščák, Kanuščák), Sačurov - Soľ (E. Hegedüš, Burcák, Micheľ), Bystré - S. Polianka (9. 10. 2004 - Němec), Kamenica - Zamutov (o 12.30 hod. - I. Žulevič), Jasenov - Udavské (9. 10. 2004 - Klič), Hanušovce - Brekov (9. 10. 2004 - Jurov).

IV. liga B dorast 10. kolo 10. 10. 2004 o 12.15 hod.: Kojatice - Kamenica (OFZ), Kračúnovce - Gaboltov (9. 10. 2004 o 14.00 hod. - Goč), Župčany - Kľušov (Michalíková), N. Šebastová - Hermanovce (Slimák, Maník, Sendek), Pušovce - Fintice (Schlesinger, Koňar, Tóth), V. Šariš - Giraltovce (9. 10. 2004 o 12.00 hod. - Bereš), AFK Prešov - Rožkovany (Keresteš).

IV. liga C dorast 10. kolo 9. 10. 2004 o 12.15 hod.: Krompachy - Sp. Vlachy (o 13.30 hod. - Saxa), Gelnica - Helcmanovce (o 14.00 hod. - Guballa), Smižany - Prakovce (o 14.00 hod. - Dobrovský, Schlesinger), Domaňovce - V. Folkmár (10. 10. 2004 - V. Kunzo), Teplička - Jaklovce (10. 10. 2004 o 12.45 hod. - OFZ), Rudňany - Harichovce (o 13.00 hod. - Pavlovský), Žakarovce - Sp. Podhradie (Kalinský).

IV. liga D dorast 10. kolo 9. 10. 2004 o 12.15 hod.: Haniska - Krásna (o 14.30 hod. - Kocur), Ťahanovce - Jasov (10. 10. 2004 o 12.45 hod. - Lumtzer), Poproč - Barca (o 14.30 hod. - Dubinský), Geča - Dobšiná (Zvolánek), V. Opátske - Turňa (Puškaš), Trstené - Medzev (10. 10. 2004 - Dubinský), Svinica - Moldava (10. 10. 2004 - Zvolánek).

IV. liga E dorast 10. kolo 9. 10. 2004 o 12.15 hod.: Slivník - M. Horeš (o 10.30 hod. - Voroňák), Čierna - Strážske (10. 10. 2004 - Kalafa, Borko, Šimko), Streda - Z. Teplica (o 14.00 hod. - Miklóš), Borša - Michaľany (Bajo), Z. Hradište - Lastomír (o 14.30 hod. - Ferčák), V. Kapušany - Kr. Chlmec (o 14.30 hod. - Kovács), Topoľany - Hatalov (Matišin).

IV. liga F dorast 10. kolo 10. 10. 2004 o 12.15 hod.: Sp. St. Ves - Ľubica (Fabíny), Sp. Štvrtok - Štrba (Kočiš), PP-Stráže - St. Ľubovňa (Uhlár), V. Lomnica - Hranovnica (9. 10. 2004 o 12.30 hod. - Šleboda), Jakubany - Levoča (o 12.30 hod. - Kopec), Sp. Bystré - Sp. Teplica (9. 10. 2004 o 13.30 hod. - Kočiš), Vrbov - Podolínec (Karnek).

II. LS/M/Ž SEVER 10. kolo 9. 10. 2004 o 9.00 a 10.45 hod.: Smižany - Sabinov (Schlesinger, Dobrovský), Žakarovce - Ľubotice (10. 10. 2004 - Saxa, OFZ), Lipany B - FAM Poprad (Kundľa, Michalíková), Prešov B - Solivar (Krivjančin, F. Tomeček), SAFI Prešov - Sp. Podhradie (6. 10. 2004 o 15.00 a 16.30 hod. - Michalík, M. Tomeček), Poprad - Svit (10. 10. 2004 o 9.00 a 11.00 hod. - Michna, Poracký), St. Ľubovňa A - Levoča (Koľ, Ištoňa).

II. LS/M/Z JUH 10. kolo 9. 10. 2004 o 9.00 a 10.45 hod.: K. Olšany - Moldava (o 10.00 a 11.45 hod. - Kuspan, Weiss), MFK Košice - Ben. Košice (Papcun, R. Šoltýs), Koš. N. Ves - Gelnica (Hegedüš, Baksay), Prakovce - Ličartovce B (o 9.30 a 11.15 hod. - Džima, Mihalíková), Čaňa - KAC Košice (10. 10. 2004 - Kováč, Juhás), Šaca - Lok. Košice B (Kováč, Kováčová), Sp. N. Ves B - Rožňava (14. 10. 2004 o 14.00 a 15.45 hod. - Cehuľa, Jančár).

II. LS/M/Ž VÝCHOD 10. kolo 9. 10. 2004 o 9.00 a 10.45 hod.: St. Ľubovňa B - V. Kapušany (10. 10. 2004 - Dubovecký, Fedor), Bardejov B - Trebišov B (10. 10. 2004 - Zajac, OFZ), Svidník - Humenné B (10. 10. 2004 o 13.00 a 14.45 hod. - Homoľa, OFZ), Vranov B - Ličartovce C (o 14.00 a 15.45 hod. - Hudák, Tomáš), Michalovce B - Strážske (10. 10. 2004 - Čan, Rezanka), Giraltovce - Snina B (o 10.00 a 11.45 hod. - Sakalík, Burcák), Stropkov B - Čierne (o 10.45 hod. a 9.00 hod. - Vasilenko, Brendza).

III. liga A žiaci 8. kolo 9. 10. 2004 o 13.30 hod.: Rozhanovce - Seňa (o 9.30 hod. - Š. Leško), N. Myšľa - Haniska (10. 10. 2004 o 11.00 hod. - Puškaš), Turňa - Geča (o 10.30 hod. - Lang), Barca - Valaliky (o 10.30 hod. - Koňar), Poproč - V. Opátske (o 12.30 hod. - Dubinský), Plešivec - Medzev (Ször).

III. liga B žiaci 10. kolo 9. 10. 2004 o 13.30 hod.: Krompachy - Harichovce (o 11.30 hod. - Saxa), Teplička - Helcmanovce (Cehuľa), Kluknava - Margecany (o 10.30 hod. - Pekár), Rudňany - Jaklovce (o 10.30 hod. - Pavlovský), Nálepkovo - Dobšiná (o 11.30 hod. - Guballa), Olcnava - V. Folkmár (Šimko), Sp. Vlachy - Jamník (Pekár).

III. liga C žiaci 10. kolo 9. 10. 2004 o 13.30 hod.: Župčany - Fintice (Korinko), Demjata - Kračúnovce (Kmec), Peč. N. Ves - Kľušov (Cup), N. Šebastová - SAFI Prešov (Keresteš), Pušovce - Tulčík (Dubovský), Kapušany - Raslavice (Kvašňák), AFK Prešov - Janov (o 13.00 hod. - Valko).

III. liga D žiaci 8. kolo 9. 10. 2004 o 13.30 hod.: Sačurov - S. Polianka (Lenková), Dlhé - Medzilaborce (Buchlák), Zamutov - Udavské (o 11.00 hod. - Kič), Belá - Bystré (Čerevka), Kamenica - Kochanovce (o 12.30 hod. - Paulišin), Sedliská - Soľ (Jevín).

III. liga E žiaci 8. kolo 9. 10. 2004 o 13.30 hod.: St. Ľubovňa - Sp. Bystré (o 14.00 hod. - Ištoňa, Koľ), Ľubica - Podolínec (o 12.00 hod. - Šoltýs), Hranovnica - Sp. Belá (Zacher), Plavnica - Sp. Teplica (Pyda), Huncovce - V. Lomnica (Karnek), Sp. Štvrtok - Sp. St. Ves (Melicherčík).

I. LS/M/D 12. kolo 13. 10. 2004 o 12.00 a 14.30 hod.: Trebišov - Trnava (Kakaščík, Kolesár, Kožej, Palinský, Czetö), Ličartovce - Dubnica (Bobko, Schlesinger, Kotrády, Kunzo, Kriš), Prešov - B. Bystrica (Weiss, Onofrej, Eperješi, Majkuthová, Jendrichovský).

II. LS/M/DV 11. kolo 9. 10. 2004 o 10.00 a 12.30 hod.: Snina - Bardejov (Mrázek, Firda, Friga, Dub), Humenné - Sp. N. Ves (Barvirčák, Fedeš, Gajdoš, Jancura), Svit - B. Bystrica B (o 11.00 a 13.30 hod. - Leško, Firkaľ, Kolek, Korpa), Stropkov - Martin (o 11.00 a 13.30 hod. - Chochoľák, Berecký, Feckanin, Labanc), Michalovce - R. Sobota (o 11.00 a 13.30 hod. - Eperješi, Krejsa, Czetö, Želinský), Vranov - Lipany (10. 10. 2004 - Zubka, Gál, Firkaľ, Zvolánek).

I. LS/M/ŽV 9. kolo 10. 10. 2004 o 10.00 a 12.00 hod.: Lipany - Snina (Valko, Kundľa, Kvašňák), Sp. N. Ves - Bardejov (Kunzo, Marflak, Dobrovský), Trebišov - Prešov (Miklós, Kosturová, Bajo), Lok. Košice - Humenné (Čiták, Lengyel, Kuspan), Poprad - Michalovce (9. 10. 2004 - Kopec, Fabíny, Pokrivčáková), Vranov - Stropkov (9. 10. 2004 - Bančanský, Jenčo, Kalafa), Kežmarok - Ličartovce (6. 10. 2004 o 13.00 a 15.00 hod. - Maliňák, Kokočiš, Fabíny).

I. liga ženy (žiačky) 7. kolo 9. 10. 2004 o 14.30 (13.00 hod.): Humenné - R. Sobota (Gazdová, Kozák, Barnišin).

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  2. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  3. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  4. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  6. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  7. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  8. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  9. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  10. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 994
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 833
  3. Aká je chémia vôní 11 376
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 843
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 734
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 303
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 761
  8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 483
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 067
  10. Bývanie v meste predlžuje život 7 315
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

V prešovskej väznici skončil po Zsuzsovej aj Gašpar

Súd reaguje, že on taký pokyn nevydal.

Tibor Gašpar.
Takto vyzeral Jakub po bitke na policajnej stanici.
Ingrid s piatačkou Izkou.

Dekádu skiareál Lysá chátral, precitnúť má v čase pandémie

Stredisko na Čergove sa vždy spoliehalo na sneženie, teraz mu pomôže technika.

Lyžiarsky areál na Lysej idú oživiť.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Minister financií Eduard Heger (OĽaNO).
Minister dopravy Andrej Doležal.

Koronavírus na Slovensku: Vláda mimoriadne rokuje o otváraní škôl, PCR testy odhalili dvetisíc nakazených (minúta po minúte)

PCR testy na Slovensku odhalili už viac ako 111-tisíc nakazených. Pandémia Covid-19 si doteraz vyžiadala 957 obetí.

Ilustračné foto
Alena Zsuzsová.
Cynická obluda

Premenlivá hnusoba

Igor Matovič tvrdí, že do roztrhania tela bojuje s hnusobou a všetko podriaďuje snahe poraziť ju.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop