Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

SP MFK Rožňava - FK Sabinov 1:2 (1:0)Úvod zápasu patril hosťom, ktorí v prvej pätnásťminútovke mali loptu častejšie na kopačkách, ale do

SP MFK Rožňava - FK Sabinov 1:2 (1:0)

Úvod zápasu patril hosťom, ktorí v prvej pätnásťminútovke mali loptu častejšie na kopačkách, ale do gólovej príležitosti sa nedostali. Od druhej polovice polčasu, keď P. Milata strelil nádherný gól, sa aktivita preniesla na kopačky domácich hráčov. Po zmene strán patril úvod znova hosťom, ktorí v priebehu desiatich minút otočil vývoj zápasu vo svoj prospech. Snaha domácich o vyrovnanie už v ďalšom priebehu zmenu skóre nepriniesla i keď si domáci vypracovali niekoľko sľubných príležitostí. Zostava SP MFK Rožňava: Szöllös - Motyka, Korfanta, Béke, Gallo, Sanisló, Horník, Rochfaluši, Grecmacher, Urban, Milata

III. liga mladší dorast

SP MFK Rožňava - FK Sabinov 3:1 (1:0)

Vo vyrovnanom zápase mali hostia územnú prevahu, no ich hra končila na pozornej hre domácej obrany. V samom závere polčasu si po rohovom kope pekne vyskočil na hlavičku Cangár a nezadržateľne skóroval. Aj v druhom polčase boli úseky, keď hostia zatlačili domácich, ale po pekných akciách a pohotových strelách Cangára a Zsillu, domáci svoj náskok zvýšili a hosťom dovolili už len skorigovať výsledok. Zostava SP MFK Rožňava: Motyka - Maliňák, Konček, Tóth, Fedorkovič, Breuer, Zsilla, Pollák, Sanisló, Cangár, Ovári, striedali Ištók, Vilímek

IV. liga dorast: Dobšiná - Barca 1:2, gól Hrnčiar

II. liga starší žiaci

SP MFK Rožňava - FK Šaca 13:0 (8:0)

Počas celého zápasu boli domáci chlapci lepším mužstvom a zaslúžene zvíťazili rozdielom triedy. O góly sa podelili Urban 4, Zsiga 3, Havko 2, Figúr, Gallo, M. Leng, Oprondek. Zostava SP MFK Rožňava: Šalamon - Gallo, T. Leng, Gere, Béreš, Mészner, Havko, Zsiga, M. Leng, Figúr, Urban, striedali Lenhart, Oprondek, Slovák, Róth

II. liga mladší žiaci

SP MFK Rožňava - FK Šaca 14:0 (6:0)

Aj v mladšej vekovej kategórii mali viac futbalového umu chlapci z Rožňavy, ktorí napodobnili hrou i výsledkom starších žiakov. Góly: J. Karcagi 5, P. Gere 3 a F. Kovács po 3, M. Gallo, R. Fábian, R. Horváth. Zostava SP MFK Rožňava: Vanyo - Németh, Gere, Skokan, Maliňák, Kúdela, Karcagi, Horváth, Fábian, Gallo, Kovács, striedali Debnárik, Drenko, Piatko

III. liga žiaci: Plešivec - Rozhanovce hostia neprišli, Dobšiná - Rudňany 1:2, gól Oravec

OKRES

DORAST

11. kolo: Slavošovce - Štítnik 0:13, Vyšná Slaná - Kružná 5:1, Plešivec - Rudná 11:0, Gemerská Hôrka - Drnava 0:2, Vlachovo Hrhov 4:2, Lipovník - Nižná Slaná 1:3, Dlhá Ves - Krh. Podhradie 2:6, Dedinky mali voľno