WHIL: body zostali doma

Sportnet|11. okt 2004 o 00:00

Spoločná slovenskoSlavia Praha - Olomouc 30:26 (14:13)V repríze vlaňajšieho finále play off o majstra ČR sa hrala rýchla hádzaná. Slavia si v

Spoločná slovensko

Slavia Praha - Olomouc 30:26 (14:13)

V repríze vlaňajšieho finále play off o majstra ČR sa hrala rýchla hádzaná. Slavia si v polovici druhého polčasu vypracovala rozhodujúci štvorgólový náskok, ktorý vďaka streleckej efektivite Knytlovej s Plamínkovou udržala až do konca zaujímavého a slušného stretnutia. Najviac gólov: Plamínková 10/2, Knytlová 8 - Růžičková 6/2, Hejtmánková 5, Šašková po 5, pok. hody: 3/3 - 6/3, vylúčené: 1 - 2, rozhodovali: Pešek a Pavlát (obaja ČR), 200 divákov

Veselí - Šurany 24:22 (15:12)

Domáce hráčky takmer doplatili na nepremieňanie šancí a dobrý výkon brankárky Šurian Kútnej. Veselí vyhrávalo 22:16, no hosťujúcemu tímu sa po chybách súpera podarilo znížiť rozdiel na jeden gól (22:21). V dramatickom závere si zverenky trénera Kuťku už víťazstvo ujsť nenechali. Najviac gólov: Dorotíková 5/2, Zvoničová 4 - Váradyová 6/2, Csalava 5/1, pok. hody: 5/4 - 5/4, vylúčené: 5 - 8, ČK: Budayová za 3 vylúčenia - Váradyová za 3 vylúčenia, rozhodovali: Bubeníček a Jaroň (obaja ČR), 250 divákov.

Bohunice - Partizánske 28:23 (14:10)

Domáce družstvo rozhodlo o svojom víťazstve víťazstve nad húževnatým súperom až v závere druhého polčasu. Hráčky Bohuníc tak dosiahli prvý triumf nad slovenským tímom v aktuálnej sezóne. Najviac gólov: Vašková 8, Vidláková 6/4, Motalová 4 - M. Školková 7, Szabová 6, Janšáková 5, pok. hody: 5/4 - 4/2, vylúčené: 5 - 3, rozhodovali: Dostál a Macharáček (obaja ČR), 200 divákov.