Sportnet|14. okt 2004 o 00:00

Spišská Nová Ves - Rekordná návšteva, výborná atmosféra, perfektný výkon rozhodcu, ale aj dobrý futbal priniesol "zápas jesene" v II. triede

majstrovstva SOFZ. Spišský Hrušov hostil Spartak Bystrany a tento výsledok veľa napovie do ďalších bojov o celkové prvenstvo. Hrušovčania po víťazstve 2:0 už majú v tabuľke päťbodový náskok, ale Spartakovci sa netaja tým, že o prvenstvo ešte bude veľký boj. Hrdinom stretnutia bol navrátilec z Rudnian Jozef Slamený. Hneď v úvode druhého polčasu v 49. minúte zaznamenal prvý gól a v 65. minúte pridal rozhodujúci druhý gól.

V nedeľu je na programe posledné jesenné kolo, v ktorom sa stretnú Poráč - Sp. Hrušov, Sp. Tomášovce - Hnilčík, Švedlár - Mníšek n/H, Richnava - Smolník, Matejovce n/H - Kaľava a Spartak Bystrany - Iliašovce.

Výsledky, II. trieda, dospelí - 10. kolo:

SP. HRUŠOV - SPARTAK BYSTRANY 2:0 (0:0)

góly: Slamený 2.

ILIAŠOVCE - MATEJOVCE N/H 0:1 (0:0)

gól: Gáborčík.

KAĽAVA - RICHNAVA 2:3 (0:3)

góly: Lörinc, Bandžuch - Dobrovič, Labanc, Vaščák.

SMOLNÍK - ŠVEDLÁR 4:2 (1:0)

góly: V. Plachetka 2, Špak, Krempaský - J. Plachetka, Krasz.

12. Kaľava1002812:482

Domov»Sportnet na východe»Jozef Slamený rozhodol o víťazovi "zápasu jesene" Spišský Hrušov - Spartak Bystrany