Korzár logo Korzár
Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Úradná správa VsFZ

Obsadenie rozhodcovIII. liga dospelí, 14. kolo, 24. 10. 2004 o 14.00 hod.: Sabinov - N. Myšľa (Chochoľák, Kunzo, Berecký, Hlebaško), Sp. N. Ves -

Obsadenie rozhodcov

III. liga dospelí, 14. kolo, 24. 10. 2004 o 14.00 hod.: Sabinov - N. Myšľa (Chochoľák, Kunzo, Berecký, Hlebaško), Sp. N. Ves - V. Šariš 31. 10. (Eperješi, Bucko, Bochnovič, Jósay), Ličartovce "B" - Prešov "B" o 10.30 hod. (Kotrády, Zubka, Jenčura, Horodník), Humenné - Lipany o 10.30 hod. (Alexa, Firkaľ, Koščo, Hajdada), Svidník - Bardejov 23. 10. (Leško, Lengyel, Čiták, Maťuvka), St. Ľubovňa - Barca (Marflak, Onofrej, Palinský, Špivák), Čaňa - Vranov (Gál, Vansa, Mano, Krajčík), Stropkov - Turňa (Maliňák, Klovanič, Žulevič, Dub).

IV. liga sever, dospelí, 14. kolo, 24. 10. 2004 o 14.00 hod.: Čierne - Kračúnovce (Kuspan, Biroš, Kočiš, Zaleš), N. Šebastová - Snina (Kopec, Jenčo, Kováč, Borofka), Jasenov - Breznica (Bindas, Szücs, Michalík, Ružbašský), Pušovce - V. Tatry (I. Žulevič, Švec, Čonka, Dudáš), Sp. Pohdradie - Poprad - Schlesinger, Vasilenko, Valko, Eliáš), Kežmarok - Fintice (Ször, Cehuľa, Slimák, Sedlák), Brekov - Giraltovce (Krajsa, Kosturová, Kozák, Barna), Bystré - Kľušov (Matta, Bašar, Czető, Ferenc).

IV. liga juh, dospelí, 14. kolo, 24. 10. 2004 o 14.00 hod.: Slivník - Sečovce (Š. Leško, Vlčej, Mrázek, Lenčiš), Šaca - Sobrance (Firda, Paulišin, Halečka, Lanac), Koš. N. Ves - Žakarovce (Korinko, Duplák, Kolesár, Pokrivčák), Lastomír - Rudňany (Jancura, Franko, Hegedüs, Čabala), Kapušany - Topoľany (koňar, Papcun, Krivjančin. Lacko), Krompachy - Moldava (Fabíny, Kočiščin, Michalíková, Čelovský), Rešica - Rožňava (Sendek, Dolhý, Roka, Kmec), Kr. Chlmec - Lok. Košice (Makeľ, Matišin, Barvirčák, Jancura).

V. liga - SV, dospelí, 12. kolo, 24. 10. 2004 o 14.00 hod.: Udavské - Stakčín (Keresteš, Mojsej, Rezaňka, Žulevič), Modrá - Soľ (Tabaka, Torkoš, Kvašňák, Novák), Košarovce - Hlinné (E. Kočiš, Kovács, Baksay, Želinský), Sačurov - Stropkov "B" (Buchlák, Gajdoš, Ruščanský, Szabó), Zubné - D. Klčovo (M. Onofrej, Černica, Gazdová, G8bor), N. Hrušov - Kamenica (Dubovský, Bogdan, Škurla, Lipinský), Zamutov - Dubová (Dubovecký, Feckanin, Zajac, Koščo).

V. liga - JV, dospelí, 12. kolo, 24. 10. 2004 o 14.00 hod.: Medzev - Čierna (Kmec, Kostík, Pavlov, Minaroviech), Poproč - Strážskek (Hudák, Jurov, F. Tomeček, Ondík), Hatalov - Buzica (Brendza, Ličko, Ferčák, F. Timko), Streda - Michaľany (Lang, Kohl, Klič, Gnip), V. Revištia - Borša (Kocur, Weiss, Friga, Styrančák), Nac. Ves - Čičarovce (Kavčák, Voroňák, Jevín, Dzido), K. Olšany - Geča (Saxa, Jančár, Burcák, Micheľ).

V. liga - SZ, dospelí, 14. kolo, 24. 10. 2004 o 14.00 hod.: Štrba - Kendice (Mihaliková, Pavlovský, O. Gonos, Molnár), Š. Dravce - Záborské (Kolek, Pokrivčáková, Dobrovský, Švarc), Ľubotice - Hranovnica (Žofčák, Bajo, Hnatič, Bazar), M. Lipník - Ľubica (Tomáš, Kalafa, Kohút, Kočiščin), Miklušovce - Osikov (Goč, Guballa, Pekár, Timko), Š. Michaľany - St. Ľubovňa "B" (Pongo, Voroňáková, Kič, Mikita), Plaveč - Sp. Bystré (Prevužňák, M. Tomeček, Homoľa, Hrušč), Kružľov - Raslavice (Kovaľ, Kováčová, Činčura).

V. liga - JZ, dospelí, 12. kolo, 24. 10. 2004 o 14.00 hod.: Harichovce - Smižany (Kočiščák, Ištoňa, Zvolánek, Tabaka), Plešivec - Sp. Vlachy (E. Hegedüs, Lumtzer, Šleboda, Gavalier), Prakovce - Štítnik (Michna, Palenčár, Puškáš, Čigáš), Chrasť - Helcmanovce (Dubinský, Jonáš, Uhlár, Sekerák), Nálepkovo - Krásna (P. Gonos, Haviarik, Šoltýs, Ochotnický), Kr. Podhradie - V. Folkmár 23. 10. (Špernoga, Palenčár, A. Koščo, Malý), V. Opátske - Jaklovce (Reňo, Ondič, Borko, Vavrek).

III. LS/M/D, 14. kolo, 23. 10. 2004 o 11.45 a 14.00 hod.: Lok. Košice - St. Ľubovňa o 10.00 a 12.30 hod. (Ivanov, Koňar, Weiss, Hojsák), N. Hrušov - Čaňa (Jenčura, Mrázek, Kič, Maturkanič), Ľubotice - Šaca (Havira, Michalíková, Kmec, Darák), Prešov "B" - Sobrance, 24. 10. o 10.00 a 12.30 hod. (Leško, Eperješi, OFZ, Ondík), Svidník - Poprad o 11.45 a 9.45 (Vasilenko, Sakalík, Ličko, Šafranko), Sabinov - Koš. N. Ves (Knut, Michalík, Kočiščák, Ružbarský), Solivar - Kežmarok (Kočiščin, Krivjančin, Kohl, Krejsa), Rožňava - Ličartovce "C" (Gál, Majkuthová, O. Gonos, Sedlák).

IV. liga "A", dorast, 12. kolo, 24. 10. 2004 o 11.45 hod.: Dlhké - Stakčín (Godžák), Sačurov - Medzilaborce (Gajdoš, Ruščanský, Szabó), Bystré - Belá 23. 10. (Kalafa), Kamenica - Soľ o 12.30 hod. (Červenka), Jasenov - S. Polianka 23. 10. (Pauličin), Hanušovce - Zamutov 23. 10. (Lenková), Brekov - Udavské (Kosturová, Kozák, Barna).

IV. liga "B", dorast, 12. kolo, 24. 12. 2004 o 11.45 hod.: Kojatice - Kračúnovce (Koľ), Župčany - Kamenica (Bereš), N. Šebastová - Gaboltov (Jenčo, Kováč, Borůfka), Pušovce - Kľušov (Švec, Čonka, Dudáš), V. Šariš - Hermanovce 23. 10. o 12.00 (Bereš), AFK Prešov - Fintice (Marušin), Rožkovanyx - Giraltovce 23. 10. o 14.00 hod. (Koľ).

IV. liga "C", dorast, 12. kolo, 23. 10. 2004 o 11.45 hod.: Krompachy - Gelnica o 13.30 (Žiga), Smižany - Sp. Vlachy o 14.00 hod. (V. Kunzo, Cehuľa), Domaňovce - Helcmanovce 24. 10. (Kalinský), Rudňany - V. Folkmár o 13.00 (Kalinský), Žakarovce - Jaklovce (Pavlovský), Sp. Podhradie - Harichovce o 11.00 hod. (Guballa).

IV. liga "D", dorast, 12. kolo, 23. 10. 2004 o 11.45 hod.: Haniska - Ťahanovce o 14.30 (Juhás), Poproč - Krásna o 14.30 (Slimák), Geča - Jasov (Tabaka), V. Opátske - Barca (Š. Leško), Trstené - Dobšiná 24. 10. (R. Šoltýs), Svinica - Turňa 24. 10. (Štofka), Moldava - Medzev (R. Šoltýs).

IV. liga "E", dorast, 12. kolo, 23. 10. 2004 o 11.45 hod.: Slivník - Čierna o 10.30 hod. (Voroňák), Streda - M. Horeš o 14.00 hod. (Voroňáková), Borša - Strážske (Miklóš), Z. Hradište - Z. Teplica o 14.00 (Ponko), V. Kapušany - Michaľany 24. 10. (Papcun, Krivjančin, Lacko), Topoľany - Lastomír (Pavlov), Hatalov - Kr. Chlmec (Ruščanský), M. Horeš - Lastomír 4. kolo, 28. 10. o 14.00 hod. (Voroňák).

IV. liga "F", dorast, 12. kolo, 24. 10. 2004 o 11.45 hod.: Sp. St. Ves - Sp. Štvrtok (Poracký), PP-Stráže - Ľubica (Karnek), V. Lomnica - Štrba 23. 10. o 12.30 hod. (Karnek), Jakubany - St. Ľubovňa o 12.30 hod. (Korub), Sp. Bystré - Hranovnica 23. 10. o 13.30 hod. (Poracký), Vrbov - Levoča (Zacher), Podolínec - Sp. Teplica 23. 10. o 12.00 (Kolek).

II. LS/M/Ž - sever, 12. kolo, 23. 10. 2004 o 9.00 a 10.45 hod.: Smižany - Žakarovce (Cehuľa, V. Kunzo), Lipany "B" - Sabinov (Cup, Prevužňák), Prešov "B" - Ľubotice (Kindľa, Kvašňák), Safi Prešov - FAM Poprad (Marušin, Kohút), Poprad - Solivar 24. 10. o 9.00 a 11.00 hod. (Melicherčík, OFZ), St. Ľubovňa "A" - Sp. Podhradie (Maník, Kostík), Levoča - Svit o 10.00 a 11.45 hod. (Kopec, Zacher).

II. LS/M/Ž - juh, 12. kolo, 23. 10. 2004 o 9.00 a 10.45 hod.: K. Olšany - MFK Košice o 10.00 a 11.45 hod.(Papcun, Dubinský), Koš. N. Ves - Moldava (Biroš, Gazdová), Prakovce - Ben. Košice o 9.30 a 11.45 hod. (Saxa, OFZ), Čaňa - Gelnica 24. 10. (Juhás, Špernoga), Šaca - Ličartovce "B" (Krejsa, Zvolánek), Sp. N. Ves "B" - KAC Košice o 10.00 a 11.45 hod. (Schlesinger, Pekár), Rožňava "A" - Lok. Košice "B" o 9.00 a 10.30 hod. (Szöp, Galík).

II. LS/M/Ž - východ, 12. kolo, 23. 10. 2004 o 9.00 a 10.45 hod.: St. Ľubovňa "B" - Bardejov "B" 24. 10. (Cup, Pyda), Svidník - V. Kapušany 24. 10. o 13.00 a 14.45 hod. (Fedeš, Staško), Vranov "B" - Trebišov "B" o 14.00 a 15.45 hod. (Bančanský, Hudák), Michalovce "B" - Humenné "B" 24. 10. (Čan, Vass), Giraltovce - Ličartovce "C" o 10.00 a 11.45 hod. (Jancura, Staško), Stropkov "B" - Strážske o 10.45 a 9.00 (Čonka, Kovaľ), Čierne - Snina "B" o 10.00 a 11.45 hod. (Jenčo, Němec).

III. liga "A", žiaci, 10. kolo, 23. 10. 2004 o 13.30 hod.: Rozhanovce - N. Myšľa o 9.30 hod. (Štofka), Turňa - Seňa o 10.30 hod. (Kováčová), Barca - Haniska o 10.30 hod. (Puškáš), Poproč - Geča o 12.30 hod. (Slimák), Plešivec - Valaliky (P. Gonos), Medzev - V. Opátske o 10.00 (Lang).

III. liga "B", žiaci, 12. kolo, 23. 10. 2004 o 13.30 hod.: Krompachy - Teplička o 11.30 hod. (Žiga), Kluknava - Harichovce o 10.30 (Džima), Rudňany - Helcmanovce o 10.30 hod. (Kalinský), Nálepkovo - Margecany o 11.30 hod. (Mihaliková), Kluknava - Jaklovce (Jančár), Sp. Vlachy - Dobšiná (Džima), Jamník - V. Folkmár (Dobrovský).

III. liga "C", žiaci, 12. kolo, 23. 10. 2004 o 13.30 hod.: Župčany - Demjata (Dubovský), Peč. N. Ves - Fintice (Ištoňa), N. Šebastová - Kračúnovce (M. Tomeček), Pušovce - Kľušov (Valko), Kapušany - SAFI Prešov (F. Tomeček), AFK Prešov - Tulčík o 13.00 (Mojsej), Janov - Raslavice (Keresteš.

III. liga "D", žiaci, 10. kolo, 23. 10. 2004 o 13.30 hod.: Sačurov - Dlhé (Jurov), Zamutov - S. Polianka o 11.00 (Jevín), Belá - Medzilaborce (Buchlák), Kamenica - Bystré o 12.30 (Friga), Kochanovce - Soľ (Čerevka), Sedliská - Udavské.

III. liga "E", žiaci, 10. kolo, 23. 10. 2004 o 13.30 hod.: St. Ľubovňa - Ľubica o 14.00 hod. (Rejdovjan), Hranovnica - Sp. Bystré (Michna), Plavnica - Podolínec (Dubovecký), Huncovce - Sp. Belá (Pokrivčáková), Sp. Štvrtok - Sp. Teplic (Šoltýs), Sp. St. Ves - V. Lomnica (Uhlár).

II. LS/M/DV, 13. kolo, 23. 10. 2004 o 10.00 a 12.30 hod.: Humenné - Bardejov (Kožej, Koščo, Palinský, Matta), Lipany - Ličartovce (Firkaľ, Onofrej, Vlčej, Kéda), Stropkov - B. Bystrica "B" o 11.00 a 13.30 hod. (Žulevič, I. Žulevič, Tomáš, Izrael), Snina - Martin o 11.00 a 13.30 hod. (Molitoris, Mano, Czetö, Šimko), Vranov - Sp. N. Ves 24. 10. (Havira, Knut, Molitoris, Kožuško), Michalovce - Svit 24. 10. (Ivanov, Bucko, Lengyel, Tóth).

I. LS/M/ŽV, 11. kolo, 24. 10. o 10.00 a 12.00 hod.: Lipany - Michalovce (Kundľa, Pecha, Maník), Sp. N. Ves - Poprad (Slebodník, Džima, V. Kunzo), Lok. Košice - Snina (Čiták, Majkuthová, MFZ), Trebišov - Humenné (Kožej, Miklóš, A. Koščo), Vranov - Bardejov 23. 10. (Čan, Marko, Vass), Kežmarok - Stropkov 23. 10. (Alexa, Maliňák, Melicherčík), Ličartovce - Prešov 23. 10. (Vansa, Roka, Baksay).

I. LS/M/D, 14. kolo, 29. 10. 2004 o 11.00 a 13.30 hod.: Trebišov - Prievidza (Ružbarský, Koščo, Palinský, Kožej Czetö), Ličartovce - Púchov (Brendza, Leško, Bochnovič, Barvirčák, Kriš), Prešov - Podbrezová (Sedlák, Onofrej, Havira,Klovanič, Jendrichovský).

II. LS/M/DV, 14. kolo, 28. 10. 2004 o 11.30 a 14.00 hod.: Sp. N. Ves - Lipany äVansa, Leško, Čiták, Želinský), Bardejov - Ždiar (Klovanič, Havira, Onofrej, Krajčík), Svit - Snina (Maliňák, Alexa, Fabíny, Gavalier), Stropkov - Michalovce (Jenčura, Firda, Jancura, Josay).

I. LS/M/ŽV, 12. kolo, 29. 10. 2004 o 12.00 a 14.30 hod.: Michalovce - Prešov (Čan, Makeľ, Rezanka), Stropkov - Ličartovce (Fedeš, Vasilenko, Homoľa), Humenné - Kežmarok (Paulišin, I. Žulevič, Friga), Bardejov - Trebišov (Halečka, Sendek, Fedor), Snina - Vranov (Mrázek, Švec, Buchlák), Poprad - Lok. Košice (Fabíny, Kočiš, Pokrivčáková), Lipany - Sp. N. Ves (Komár, Cup, Mojsej).

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  2. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  3. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  5. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  6. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  7. Aj matematika sa dá skrotiť
  8. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  9. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  10. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Novinka medzi prefabrikátmi
  10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 16 986
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 497
  3. Aká je chémia vôní 12 661
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 10 669
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 461
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 984
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 714
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 279
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 866
  10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 6 421
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Škola cez počítač: Žiaci sa zatajujú, učitelia nemajú kontrolu

Rodičov to stojí nemálo peňazí. Župa už ide dávať študentom notebooky.

Výročie výbuchu bytovky Mukačevská 7 v Prešove

Správca vybuchnutej bytovky v Prešove spomína na okamihy hrôzy

Chceme sa tam vrátiť, vraví.

Mojmír Květoň na Mukačevskej 7 v Prešove rok po výbuchu.
Vianočné trhy vytvárajú atmosféru vo väčšine slovenských miest.
Vpravo Volodymyr, vedľa neho jeho advokátka. Eskorta ho odvádza do väznice.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Jaroslav Haščák.
Dobré ráno

Dobré ráno: Po Haščákovi môže prísť na rad Fico

Haščákovi hrozí 20 rokov za mrežami.

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

S Haščákom v pyžame

Keby zaspieval, zničí nielen milovníka koly, ale aj povesť bývalých reformných strán.

Peter Schutz
Petra Vlhová (vľavo) a Veronika Velez-Zuzulová.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop