Korzár logo Korzár
Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Úradná správa VsFZ

Obsadenie rozhodcov a delegátov VsFZ: III. liga dospelí, 16. kolo, 7. 11. 2004 o 13.30 hod.: Sabinov - Sp. N. Ves (Bochnovič, Zubka, Mano, Džubák),

N. Myšľa - Ličartovce B (Ivanov, Leško, Majkuthová, Eliáš), V. Šariš - Humenné (Palinský, Gál, Bucko, Tóth), Prešov B - Svidník (o 10.30 hod. - Žulevič, Eperješi, Maliňák, Gavalier), Lipany - St. Ľubovňa (Chochoľák, Molitoris, Jenčura, Lisák), Bardejov - Čaňa (6. 11. 2004 - Slebodník, Čiták, Kožej, Mišenčík), Barca - Stropkov (Onofrej, Alexa, Klovanič, Čabala), Vranov - Turňa (Firkaľ, Vansa, Anguš, Kmec).

IV. liga SEVER dospelí, 16. kolo, 7. 11. 2004 o 13.30 hod.: Čierne - N. Šebastová (Fedeš, Sakalík, Szűcs, G. Zvolánek), Kračúnovce - Jasenov (Bančanský, Schlesinger, Slimák, Fencík), Snina - Pušovce (Juhás, Kozák, Matta, Šimko), Breznica - Sp. Podhradie (Halečka, Sendek, Papcun, Levický), V. Tatry - Kežmarok (Kuspan, Roka, Pecha, Tarcala), Poprad - Brekov (6. 11. 2004 - Vlčej, Roka, Marušin, Ružbarský), Fintice - Bystré (Biroš, Koňar, Miklóš, Diószegi), Giraltovce - Kľušov (Korinko, Komár, Hegedüš, Škody).

IV. liga JUH dospelí, 16. kolo, 7. 11. 2004 o 13.30 hod.: Slivník - Šaca (Mrázek, Švec, Ször, Vaško), Sečovce - Koš. N. Ves (Bašar, Marko, Firda, Lenčiš), Sobrance - Lastomír (6. 11. - Kolesár, Kosturová, Š. Leško, Zvolánek), Žakarovce - V. Kapušany (Cup, Michalíková, Krejsa, Sedlák), Rudňany - Krompachy (Barvirčák, Čonka, Vasilenko, Vaľko), Topoľany - Rešica (Franko, Jancura, I. Žulevič, Koščo), Moldava - Kr. Chlmec (Krivjančin, Valko, Maník, Sendek), Rožňava - Lok. Košice (o 10.30 hod. - Kováč, Michalík, Kočiš, Ochotnícky).

V. liga SV dospelí, 14. kolo, 7. 11. 2004 o 13.30 hod.: Udavské - Modrá (Torkoš, E. Hegedüš, Kič, Mikita), Stakčín - Košarovce (Voroňák, Pongo, Friga, Horodník), Soľ - Sačurov (E. Kočiš, Homoľa, Rezanka, Minaroviech), Hlinné - Zubné (Kohl, Štofka, Palenčár, Jendrichovský), Stropkov B - N. Hrušov (Borko, Žofčák, Kavčák, F. Timko), D. Klčovo - Zamutov (Reňo, Pavlov, Buchlák, Dub), Kamenica - Dubová (Němec, Hudák, Lenková, Repovský).

V. liga JV dospelí, 14. kolo, 7. 11. 2004 o 13.30 hod.: Medzev - Poproč (Guballa, V. Kunzo, Baksay, Kéda), Čierna - Hatalov (Kalafa, Jevín, Zvolánek, Krejsa), Strážske - Streda (Gazdová, Tabaka, Špernoga, Korpa), Buzica - V. Revištia (Kostík, Burcák, Dubovský, Čanda), Michaľany - Nac. Ves (Bereš, Kmec, Hnatič, Guľko), Borša - K. Olšany (Čerevka, Tomáš, Ondič, Žulevič), Čičarovce - Geča (Voroňáková, Kovács, Godžak, Gajdoš).

V. liga SZ dospelí, 16. kolo, 7. 11. 2004 o 13.30 hod.: Štrba - Š. Dravce (Saxa, Dobrovský, Puškaš, Novysedlák), Kendice - Ľubotice (Staško, Brendza, Ištoňa, Kožuško), Záborské - M. Lipník (Ruščanský, Vass, R. Šoltýs, Dzido), Hranovnica - Miklušovce (Pavlovský, Mihalíková, P. Gonos, Molnár), Ľubica - Š. Michaľany (Dubovecký, Fedor, Jančár, Tornay), Osikov - Plaveč (Kovaľ, Beliš, Klič, Gnip), St. Ľubovňa B - Kružľov (6. 11. - Kolek, Pokrivčáková, Kočiščák, Kanuščák), Sp. Bystré - Raslavice (Pekár, Kalinský, Kvašňák, Poliak).

V. liga JZ dospelí, 14. kolo, 7. 11. 2004 o 13.30 hod.: Harichovce - Plešivec (Weiss, Jonáš, Karnek, Sekerák), Smižany - Prakovce (Melicherčík, Uhlár, Kováčová, Tabaka), Sp. Vlachy - Chrasť (M. Onofrej, F. Tomeček, Lang, Čigáš), Štítnik - Nálepkovo (6. 11. o 15.30 hod. - Šoltýs, Poracký, Dubinský, Hojsák), Helcmanovce - Kr. Podhradie (Keresteš, Prevužňák, Kocur, Činčura), Krásna - V. Opátske (Kohút, Koľ, Feckanin, Kačmar), V. Folkmár - Jaklovce (Šleboda, Korub, Mojsej, Kočiščin).

III. LS/M/D, 16. kolo, 6. 11. 2004 o 11.15 a 13.30 hod.: Lok. Košice - N. Hrušov (o 10.00 a 12.30 hod. - Firkaľ, Hegedüš, Baksay, Gábor), St. Ľubovňa - Ľubotice (Knut, Cup, Ištoňa, Pečarka), Čaňa - Prešov B (7. 11. - Kolesár, Vlčej, OFZ, Petro), Šaca - Svidník (o 10.00 a 12.30 hod. - Ivanov, Biroš, Jonáš, Hojsák), Sobrance - Sabinov (7. 11. - Kožej, Kočiščin, Kundľa, Bazár), Poprad - Solivar (7. 11. o 10.00 a 12.15 hod. - Kotrády, Zacher, Pokrivčáková, Alexa), Koš. N. Ves - Rožňava (Leško, Juhás, Weiss, Borůfka), Kežmarok - Ličartovce C (o 12.30 a 14.30 hod. - Kotrády, Marflakm Pyda, Gríger).

IV. liga A dorast, 14. kolo, 7. 11. 2004 o 11.15 hod.: Dlhé - Sačurov (Gajdoš), Stakčín - Bystré (Pongo, Friga, Horodník), Medzilaborce - Kamenica (6. 11. o 11.45 hod. - Paulišin), Belá - Jasenov (Paulišin), Soľ - Hanušovce (Jurov), S. Polianka - Brekov (Jenčo), Zamutov - Udavské (Jurov), Jasenov - S. Polianka (12. kolo, 14. 11. o 13.00 hod. - Jenčura).

IV. liga B dorast, 14. kolo, 7. 11. 2004 o 11.15 hod.: Kojatice - Župčany (Kočiščák), Kračúnovce - N. Šebastová (6. 11. o 14.00 hod. - Hurný), Kamenica - Pušovce (Duplák), Gaboltov - V. Šariš (Dolhý), Kľušov - AFK Prešov (Rejdovjan), Hermanovce - Rožkovany (M. Tomeček), Fintice - Giraltovce (Koňar, Miklóš, Diószegi).

IV. liga C dorast, 14. kolo, 7. 11. 2004 o 11.15 hod.: Krompachy - Smižany (6. 11. o 13.30 hod. - Saxa), Gelnica - Domaňovce (6. 11. o 14.00 hod. - Pavlovský), Sp. Vlachy - Teplička (6. 11. o 11.00 hod. - Pekár), Helcmanovce - Rudňany (6. 11. o 13.30 hod. - Žiga), Prakovce - Žakarovce (6. 11. o 14.00 hod. - Mihaliková), V. Folkmár - Sp. Podhradie (6. 11. o 14.00 hod. - Kalinský), Jaklovce - Harichovce (Žiga).

IV. liga D dorast, 14. kolo, 7. 11. 2004 o 11.15 hod.: Haniska - Poproč (6. 11. o 14.30 hod. - Kohl), Ťahanovce - Geča (o 12.45 hod. - Š. Leško), Krásna - V. Opátske (6. 11. - Černica), Jasov - Trstené (6. 11. - Kováčová), Barca - Svinica (6. 11. o 14.00 hod. - Torkoš), Dobšiná - Moldava (6. 11. - Galík), Turňa - Medzev (6. 11. o 14.00 hod. - Lang).

IV. liga E dorast, 14. kolo, 6. 11. 2004 o 11.15 hod.: Slivník - Streda (o 10.30 hod. - Pongo), Čierna - Borša (7. 11. - Jevín, Zvolánek, Krejsa), M. Horeš - Z. Hradište (A. Koščo), Strážske - V. Kapušany (o 14.00 hod. - Pavlov, Czetö), Z. Teplica - Topoľany (7. 11. - Bajo), Michaľany - Hatalov (o 13.30 hod. - Kavčák), Lastomír - Kr. Chlmec (Rezanka).

IV. liga F dorast, 14. kolo, 6. 11. 2004 o 14.00 hod.: Sp. St. Ves - PP-Stráže (7. 11. o 11.15 hod. - Michna), Sp. Štvrtok - V. Lomnica (7. 11. o 11.15 hod. - Šoltýs), Ľubica - Jakubany (Michna), Štrba - Sp. Bystré (Melicherčík), St. Ľubovňa - Vrbov (o 11.15 hod. - Pokrivčáková, Kočiščák, Kanuščák), Hranovnica - Podolínec (o 13.30 hod. - Korub), Levoča - Sp. Teplica (Karnek).

II. LS/M/Ž SEVER, 14. kolo, 6. 11. 2004 o 9.00 a 10.45 hod.: Smižany - Lipany B (Cehuľa, Schlesinger), Žakarovce - Prešov B (7. 11. - Cehuľa, OFZ), Sabinov - SAFI Prešov (o 10.00 a 11.45 hod. - Michalík, Dubovský), Ľubotice - Poprad (Kočiščin, Kohút), FAM Poprad - St. Ľubovňa A (o 10.00 a 11.45 hod. - Kopec, Zacher), Solivar - Levoča (Duplák, F. Tomeček), Sp. Podhradie - Svit (Uhlár, Michna).

II. LS/M/Ž JUH, 14. kolo, 6. 11. 2004 o 9.00 a 10.45 hod.: K. Olšany - Koš. N. Ves (o 10.00 a 11.45 hod. - Slimák, R. Šoltýs), MFK Košice - Prakovce (Kuspan, Puškaš), Moldava - Čaňa (Krejsa, Gazdová), Ben. Košice - Šaca (Mokrance - Kozák, Zvolánek), Gelnica - Sp. N. Ves B (o 10.00 a 11.45 hod. - Šimko, Guballa), Ličartovce B - Rožňava (7. 11. - Černica, MFZ), KAC Košice - Lok. Košice B (Koňar, Kocur).

II. LS/M/Ž VÝCHOD, 14. kolo, 6. 11. 2004 o 9.00 a 10.45 hod.: St. Ľubovňa B - Svidník (7. 11. - Kopec, Pyda), Bardejov B - Vranov B (7. 11. - Bogdan, Zajac), V. Kapušany - Michalovce B (Makeľ, Vass), Trebišov B - Giraltovce (Bindas, Voroňák), Humenné B - Stropkov B (7. 11. o 13.00 a 14.45 hod. - Čan, A. Koščo), Ličartovce C - Čierne (Kundľa, Mojsej), Strážske - Snina B (Czetö, Pavlov).

III. liga B žiaci, 14. kolo, 6. 11. 2004 o 13.30 hod.: Krompachy - Kluknava (o 11.30 hod. - Saxa), Teplička - Rudňany (V. Kunzo), Harichovce - Nálepkovo (Jančár), Helcmanovce - Olcnava (o 11.00 hod. - Žiga), Margecany - Sp. Vlachy (Dobrovský), Jaklovce - Jamník (Džima), Dobšiná - V. Folkmár (o 10.00 hod. - Galík).

III. liga C žiaci, 14. kolo, 6. 11. 2004 o 13.30 hod.: Župčany - Peč. N. Ves (Kvašňák), Demjata - N. Šebastová (Rejdovjan), Fintice - Pušovce (Keresteš), Kračúnovce - Kapušany (o 12.00 hod. - Goč), Kľušov - AFK Prešov (Bogdan), SAFI Prešov - Janov (M. Tomeček), Tulčík - Raslavice (o 14.00 hod. - Kmec).

II. LS/M/DV, 15. kolo, 6. 11. 2004 o 11.00 a 13.30 hod.: Michalovce - B. Bystrica B (Vansa, Koščo, Bucko, Lumtzer), Humenné - Martin (Bochnovič, Jenčura, Škurla, Jancura), Lipany - Radvaň (Berecký, Havira, Chochoľák, Labanc), Snina - Stropkov (o 10.00 a 12.30 hod. - Molitoris, Mano, Anguš, Vavrek), Vranov - Bardejov (7. 11. o 10.00 a 12.30 hod. - Benka, Havira, Knut, Maťuvka), Ličartovce B - Sp. N. Ves (7. 11. o 10.00 a 12.30 hod. - Slebodník, Čiták, Dubinský, Švarc).

I. LS/M/ŽV, 13. kolo, 6. 11. 2004 o 10.00 a 12.00 hod.: Vranov - Poprad (Jenčo, Bančanský, Jevín), Kežmarok - Bardejov (Maliňák, Kočiš, Šleboda), Ličartovce - Humenné (Eperješi, Papcun, Tabaka), Prešov - Stropkov (Onofrej, Krivjančin, Bereš), Sp. N. Ves - Michalovce (7. 11. - Marflak, Šimko, Džima), Lok. Košice - Lipany (7. 11. - Makeľ, Czetö, Lumtzer), Trebišov - Snina (7. 11. - Koščo, Bindas, Kosturová).

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  3. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  4. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe
  6. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME
  7. Mercedes-Benz EQV je elektrické riešenie všestranného vozidla
  8. LEN DNES: Získajte zľavu 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
  10. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky
  1. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  2. Get our subscription and support the Online Charity Auction
  3. Ako overiť či máte aktívny druhý pilier?
  4. Kurzarbeit – then, now and tomorrow
  5. Fanshop HC Košice prichádza s novinkami
  6. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  7. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe
  8. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  9. Vianočnú edíciu kávy Starbucks tento rok kúpite už aj v obchode
  10. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 30 670
  2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 579
  3. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 9 992
  4. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 9 386
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 298
  6. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 8 980
  7. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 967
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 792
  9. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 8 715
  10. Ako nahradiť fosílne palivá geotermálnou energiou? 8 557
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Predseda SaS a minister hospodárstva Richard Sulík, predsedníčka Výboru NR SR pre zdravotníctvo Jana Bittó Cigániková a podpredseda SaS a minister školstva Branislav Gröhling.
Dobré ráno

Dobré ráno: Kedy advokáti pracujú zadarmo

Vznikol u nás prvý pro bono rebríček.

Stĺpček Jakuba Fila

Figa borová v podaní Igora Matoviča

Krajina si zaslúži mať príčetného premiéra.

Jakub Filo.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop