HC Košice - HK 36 Skalica 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Sportnet|8. nov 2004 o 00:00

Košice - Skaličania už bez Pálffyho v zostave sa v prvej tretine ku košickému brankárovi Petrikovi ani neunúvali. Len raz "pošteklil" Zálešák, ale v

17. min. trafil jeho betón. Zato hosťujúci Tuček bol v jednom ohni, dvakrát ho ohrozil Nagy i Kroták, potom Kmiť, ale recept na jeho prekonanie našli až mladíci. Bulik spoza bránky naservíroval Draveckému - 1:0. V druhej tretine Záhoráci párkrát vystrčili rožky. Najskôr Liščák ani na dvakrát neprepasíroval puk za Petríka, ktorý v 25. min. zlikvidoval sólo Pacigu. V polovici stretnutia sa po prvý raz v tejto sezóne dočkal gólu na domácom ľade Nagy, no súpera nezlomil, lebo o čosi viac ako minútu pri vylúčení Vantrobu znižoval na 1:2 do prázdnej bránky Jarolín. V 45. min. domáci Sabol rozhodol o tom, že stretnutie sa dohrávalo v pokojnom tempe. Spoza bránky trafil skalického brankára Tučeka a ten si dal "vlastenca". Záhoráci tak v závere veľmi nehrýzli, naopak mohli inkasovať, no aj tutovková príležitosť Nagya s Bicekom ostala len príležitosťou.

Góly: 16. Dravecký (Bulik, Jenčík), 30. Nagy (Kmiť, Bicek), 31. Jarolín (Liščák, Zálešák), 45. Sabol (Vantroba, Kroták). Vylúčení 2:5, presilovky 0:1, oslabenia 0:0. Rozhodovali Beniač - Kubuš, Višňovský, 2000 divákov.

Najlepší hráči: Petrik, Kledrowetz, Nagy.

Košice: Petrík - Kowalczyk, Nádašdi, Kledrowetz, Vantroba, Šterbák, Vorobel - Nagy, Kmiť, Bicek - Hvila, Ľ. Sabol, A. Kroták - Jenčík, Bulík, Dravecký.

Skalica: Tuček - M. Ivičič, Stehlík, D. Galvas, Flamík, Komárek, P. Ivičič - Liščák, Zálešák, Liška - Paciga, Jarolín, Hartmann - Grill, Prošvic, Čársky.

Domov»Sportnet na východe»HC Košice - HK 36 Skalica 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)