Victoria naďalej vo víťaznom rytme

Sportnet|12. nov 2004 o 00:00

Michalovce - Mestská hokejová liga v Michalovciach pokračovala počas týchto dní stretnutiami tretieho kola, po ktorých sa nečakane, no zaslúžene na

čele tabuľky ocitla Victoria. Postavenie na špici potvrdila aj v šlágri uplynulého kola, keď presvedčivo zdolala obhajcu prvenstva GS 52.

Gasstars - Bieli vlci 8:3 (4:2, 3:0, 1:1)

Bieli vlci, v bránke opäť iba s náhradníkom z radov hráčov, mali razantný nástup do stretnutia a v 2. minúte bolo 0:2.Potom sa dostali ku slovu domáci a ešte do konca prvej tretiny otočili zápas vo svoj prospech. Rozhodli iba výkony brankárov. Góly: Leško 3, Ivančo 2, Miľak, Kovač, Maščenik Koščo 3.

Devils - Excelent 5:4 (2:1, 3:2, 0:1)

Veľmi vyrovnané stretnutie, v ktorom si Devils udržal tesný náskok až do konca zápasu. Góly: Mašlanka, Danko 2, Hercik - Šikra 2, Varady, Kohut.

GS 52 Victoria 3:7 (0:2, 3:0, 0:5)

Victoria vstúpila do zápasu s obhajcom titulu nebojácne a peknými kombinačnými akciami si čoskoro vypracovala dvojgólový náskok. V druhej tretine sa GS 52 dostali späť do zápasu aj vďaka "vlastencovi hostí a do konca tretiny sa ujali aj vedenia, a boli lepším mužstvom. Tretia tretina priniesla vyrovnaný hokej, no po chybách domácich obrancov Victória otočila skóre. Domáci vrhli všetky sily do útoku a do odkrytej obrany hostia s prehľadom skórovali, keď premenili všetky svoje šance. Góly: Bujdoš, Janák, Uhľar - Haluška, Dzurjo, Majerník 2, Ihnát.