MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

Sportnet|13. nov 2004 o 00:00

Koš. Nová Ves - SP MFK Rožňava 3:0 (3:0)Hostia z Rožňavy z rôznych príčin pricestovali na predohrávku jarnej časti v oklieštenej zostave, v

Koš. Nová Ves - SP MFK Rožňava 3:0 (3:0)

Hostia z Rožňavy z rôznych príčin pricestovali na predohrávku jarnej časti v oklieštenej zostave, v ktorej sa objavili iba traja starší dorastenci. Domáci mali v prvom polčase miernu prevahu, ktorú gólovo vyjadrili medzi 25. - 35.min. strelením troch gólov. Pomohli im chybami aj hosťujúci obrancovia. Po zmene strán sa hra vyrovnala a hostia sa dostali do dvoch sľubných príležitostí, ktorá však neskončili gólom. Zostava: Szöllös - Gallo, Ováry, Korfanta, Demeter, Sanisló, Horník, Lukáč, Milata, Cangár, Urban

III. liga mladší dorast

Koš. Nová Ves - SP MFK Rožňava 1:1 (0:1)

Mladší dorastenci SP MFK predviedli v prvom polčase výborný kolektívny výkon, ktorému nechýbali pekné akcie i strely. Iba jedna z viacerých príležitostí skončila za chrbtom súperovho brankára, keď sa krásne trafil Konček. Po zmene strán, hlavne v záver domáci prebrali iniciatívu a podarilo sa im v poslednej minúte vyrovnať brankárom. V zúfalom nápore strelil nádherný gól spoza hranice šestnástky. Hostia v druhom polčase dvakrát opečiatkovali brvno a minútu pred záverečným hvizdom mohol rozhodnúť Breuer, ktorý obišiel všetkých, no jeho strelu domáci stačili vykopnúť z prázdnej brány. Zostava: Motyka - Maliňák, Breuer, Lipták, Tóth, Eštók, Zsilla, Pollák, Sanisló, Konček, Ambrúž

IV. liga dorast: Dobšiná - Moldava 1:2 gól Hrnčiar

II. liga starší žiaci

Ličartovce - SP MFK Rožňava 2:3 (0:0)

Po bezgólovom prvom polčase, v ktorom mali hostia miernu prevahu, sa obraz hry zmenil. V druhom polčase domáci hru vyrovnali, no po pekných akciách M. Lenga dvakrát inkasovali. Domácich do zápasu vrátil gól po chybe hosťujúceho brankára. Po prísnom vylúčení Mésznera domáci v závere vyrovnali. Zdalo sa, že zápas skončí deľbou bodov, keď po rohovom kope z voleja trafil Bachňák. Zostava: Šalamon - Mészner, Gere, Gallo, Juhás, Zsiga, Havko, T. Leng, M. Leng, Figúr, Urban

II. liga mladší žiaci

Ličartovce - SP MFK Rožňava 5:0 (1:0)

Chlapci z Rožňavy držali krok v prvom polčase. Keď po dvoch chybách v druhom polčase inkasovali ďalšie góly, domáci hru ovládli a pridali ďalšie góly.

III. liga žiaci: Dobšiná - Veľ. Folkmar 1:0, gól T. Martinko

OKRES

DORAST, 16. kolo: Štítnik - Dedinky 9:0, Nižná Slaná - Hrhov 1:5, Krh. Podhradie - Drnava 2:1, Dlhá Ves - Rudná 5:1, Lipovník - Kružná 3:0 kont., Vlachovo - Vyšná Slaná 3:0 kont., Gemerská Hôrka - Plešivec 0:10, Slavošovce mali voľno (pp)