Sabinov 1:1, Poprad - Solivar 2:2, Koš. N. Ves - Rožňava 1:1, Kežmarok - Ličartovce 3:1.
1. St. Ľubovňa16131249:1240
2. Lok. Košice16121362:1737
3. Prešov B16121350:1637
4. Ličartovce16111451:2034
5. Šaca16101539:2231
6. Poprad16101546:2931
7. Koš. N. Ves1674533:2425
8. Kežmarok1672737:4023
9. Sabinov1664627:2422
10. Rožňava1653830:3818
11. Čaňa16511027:3316
12. Solivar1644817:4816
13. N. Hrušov16411121:5213
14. Sobrance16331026:4712
15. Ľubotice16211313:547
16. Svidník16211310:627
III. liga st. dorast, výsledky 16. kola: Lok. Košice - N. Hrušov 0:0, St. Ľubovňa - Ľubotice 0:0, Čaňa - Prešov B 1:2, Šaca - Svidník 6:1, Sobrance - Sabinov 0:4, Poprad - Solivar 5:0, Koš. N. Ves - Rožňava 3:0, Kežmarok - Ličartovce 3:1.
1. Prešov B16133051:1342
2. Šaca16113259:1136
3. St. Ľubovňa16102434:2532
4. Lok. Košice1685328:1829
5. Poprad1682632:2426
6. Koš. N. Ves1682630:2726
7. Kežmarok1681727:3525
8. Čaňa1680835:2724
9. Ličartovce1665525:2323
10. Ľubotice1655629:3220
11. Rožňava1653831:3918
12. N. Hrušov1645725:2917
13. Svidník16511027:5116
14. Sabinov16421023:3914
15. Sobrance16331027:3712
16. Solivar16021415:682
IV. liga skupina A dorast, výsledky 14. kola: Dlhé n/Cir. - Sačurov 2:2, Stakčín - Bystré n/T 4:0, Medzilaborce - Kamenica n/Cir. 0:2, Belá n/Cir. - Jasenov 2:1, Soľ - Hanušovce n/T 5:2, Seč. Polianka - Brekov 1:5, Zamutov - Udavské 3:2.
1. Brekov14102255:1732
2. Kamenica n/Cir.14101355:1331
3. Jasenov1490538:1327
4. Soľ1482434:2626
5. Dlhé n/Cir.1482429:3826
6. Bystré n/T1480630:3524
7. Stakčín1472535:3523
8. Belá n/Cir.1470737:3721
9. Medzilaborce1452735:4117
10. Hanušovce
n/T1442830:3414
11. Udavské1442825:3314
12. Sačurov1424821:4610
13. Seč. Polianka1423929:449
14. Zamutov14301122:639
IV. liga skupina B dorast, výsledky 14. kola: Kojatice - Župčany 1:3, Kračúnovce - N. Šebastová 2:0, Kamenica - Pušovce 3:2, Gaboltov - V. Šariš 2:1, Kľušov - AFK 93 Prešov 3:0, Hermanovce - Rožkovany 4:3, Fintice - Giraltovce 2:0.
1. Pušovce1493234:2330
2. Hermanovce1483343:2627
3. V. Šariš1481540:2525
4. Giraltovce1481526:1225
5. Fintice1473446:3024
6. Kľušov1472540:2423
7. Župčany1471628:2622
8. Gaboltov1470728:3221
9. Rožkovany1470724:3521
10. AFK 93 Prešov1462629:2820
11. Kračúnovce1453624:3218
12. Kamenica1432929:3711
13. N. Šebastová1425714:2811
14. Kojatice14101311:583
IV. liga skupina C dorast, výsledky 14. kola: Krompachy - Smižany 2:0, Gelnica - Domaňovce 4:2, Sp. Vlachy - Teplička 2:1, Helcmanovce - Rudňany 2:2, Prakovce - Žakarovce 1:0, V. Folkmár - Sp. Podhradie 2:2, Jaklovce - Harichovce 1:0.
1. Prakovce14103145:2233
2. Žakarovce14101363:1831
3. Rudňany1493247:2030
4. Krompachy1492350:1929
5. Gelnica1470734:3421
6. Sp. Vlachy1462635:4220
7. Smižany1461728:2619
8. Sp. Podhradie1461746:4419
9. Teplička1461734:4219
10. Jaklovce1451822:3316
11. Harichovce1426615:2012
12. Helcmanovce1432923:6711
13. V. Folkmár1424825:4110
14. Domaňovce1423917:569
IV. liga skupina D dorast, výsledky 14. kola: Haniska - Poproč 3:1, Ťahanovce - Geča 5:1, Košice-Krásna - V. Opátske 0:2, Jasov - Trstené p/H 11:0, Košice-Barca - Svinica 2:0, Dobšiná - Moldava n/B 1:2, Turňa n/B - Medzev 2:1.
1. Moldava n/B14131060:1140
2. Košice-Barca14103145:1633
3. Haniska1490545:1727
4. Poproč1483332:1927
5. Turňa n/B1472540:2623
6. Jasov1472546:4523
7. Ťahanovce1471623:2822
8. Košice-Krásna1453633:3618
9. Geča1460828:3618
10. V. Opátske1445521:2917
11. Svinica1443717:2015
12. Medzev1414913:317
13. Dobšiná14211118:517
14. Trstené p/H14101311:673
IV. liga skupina E dorast, výsledky 14. kola: Slivník - Streda n/B 1:0, Čierna n/T - Borša 8:1, M. Horeš - Zemp. Hradište 4:1, Strážske - V. Kapušany 0:5, Zemp. Teplica - Topoľany 5:1, Michaľany - Hatalov 12:0, Lastomír - Kr. Chlmec 0:3.
1. Michaľany14130175:639
2. V. Kapušany1494145:1131
3. Kr. Chlmec1491454:3128
4. Streda n/B1491427:2028
5. Borša1471659:3122
6. M. Horeš1470733:2621
7. Topoľany1470734:4521
8. Lastomír1461724:3919
9. Zemp. Hradište1451823:3416
10. Zemp. Teplica1443723:5515
11. Slivník1442837:4014
12. Hatalov1434713:3813
13. Čierna n/T14311023:5310
14. Strážske14211120:617
IV. liga skupina F dorast, výsledky 14. kola: Sp. St. Ves - Poprad-Stráže 3:3, Sp. Štvrtok - V. Lomnica 1:1, Ľubica - Jakubany 1:2, Štrba - Sp. Bystré 1:3, St. Ľubovňa - Vrbov 4:2, Hranovnica - Podolínec 2:0, Levoča - Sp. Teplica 1:0.
1. Jakubany1492344:2929
2. Levoča1484235:1728
3. Ľubica1482436:1726
4. Vrbov1473430:1624
5. Hranovnica1472527:1923
6. V. Lomnica1464433:2922
7. St. Ľubovňa1471639:3522
8. Sp. Teplica1463524:1821
9. Sp. Bystré1460841:4118
10. Štrba1460830:3918
11. Podolínec1453618:3018
12. Poprad-Stráže1433819:2912
13. Sp. Štvrtok1432929:4411
14. Sp. St. Ves14211121:637
III. liga A žiaci, výsledky 11. kola: V. Opátske - Rozhanovce 13:0, Valaliky - Medzev 3:2, Geča - Plešivec 3:0 kont., Haniska - Poproč 3:2, Seňa - Košice-Barca 1:4, N. Myšľa - Turňa n/B 1:11.
1. Košice-Barca11100178:1330
2. Turňa n/B1181292:1925
3. V. Opátske1181242:1425
4. Poproč1162353:3020
5. Haniska1161436:2919
6. Seňa1161421:1819
7. Medzev1141627:4213
8. Plešivec1141617:4013
9. Geča114079:3112
10. Valaliky1130814:559
11. N. Myšľa1120917:466
12. Rozhanovce1110103:723
III. liga B žiaci, výsledky 14. kola: Krompachy - Kluknava 2:0, Teplička - Rudňany 6:1, Harichovce - Nálepkovo 6:1, Helcmanovce - Olcnava 10:0, Margecany - Sp. Vlachy 3:5, Jaklovce - Jamník 1:0, Dobšiná - V. Folkmár 1:0.
1. Krompachy14120277:1336
2. Sp. Vlachy14112156:1835
3. V. Folkmár14101338:1231
4. Nálepkovo1490548:4227
5. Helcmanovce1473447:3024
6. Harichovce1472551:3423
7. Teplička1471642:3622
8. Kluknava1461743:3019
9. Jaklovce1461733:4219
10. Dobšiná1442825:4714
11. Jamník1441922:3613
12. Margecany1423917:559
13. Olcnava14211118:797
14. Rudňany14201213:566
III. liga C žiaci, výsledky 14. kola: Župčany - Peč. N. Ves 9:0, Demjata - N. Šebastová 2:0, Fintice - Pušovce 3:2, Kračúnovce - Kapušany 4:3, Kľušov - AFK 93 Prešov 4:1, SAFI Prešov - Janov 5:2, Tulčík - Raslavice 4:2.
1. Kračúnovce14130192:1339
2. Kapušany14110357:2133
3. Kľušov1492338:1429
4. Župčany1482428:1526
5. AFK 93 Prešov1482436:2426
6. Demjata1470724:2721
7. Janov1462627:3020
8. N. Šebastová1453615:1618
9. SAFI Prešov1460828:3318
10. Peč. N. Ves1451823:4416
11. Raslavice1434721:3913
12. Fintice1441927:5913
13. Pušovce14311025:5110
14. Tulčík14101313:683
III. liga D žiaci, výsledky 11. kola: Soľ - Sačurov 12:0, Bystré - Kochanovce 0:3 kont., Udavské - Kamenica 0:4, Medzilaborce - Sedliská 3:0, Seč. Polianka - Belá n/C 1:3, Dlhé n/C - Zamutov 1:2.
1. Soľ1191140:1028
2. Sedliská1180358:1424
3. Kochanovce1172222:1423
4. Medzilaborce1171343:1522
5. Belá n/C1170432:2421
6. Udavské1160522:2518
7. Zamutov1142522:1614
8. Dlhé n/C1141625:2713
9. Kamenica1140729:3512
10. Bystré1122725:368
11. Seč. Polianka1121816:257
12. Sačurov1110104:973
III. liga E žiaci, výsledky 11. kola: V. Lomnica - St. Ľubovňa 8:1, Sp. Teplica - Sp. St. Ves 2:0, Sp. Belá - Sp. Štvrtok 0:0, Podolínec - Huncovce 5:0, Sp. Bystré - Plavnica 3:0, Ľubica - Hranovnica 4:0.
1. Podolínec1191154:2128
2. Sp. Bystré1172234:823
3. Sp. Štvrtok1162339:1820
4. V. Lomnica1154224:919
5. Ľubica1161440:2819
6. Sp. Teplica1153324:1318
7. Sp. Belá1145227:1417
8. Plavnica113359:2012
9. Sp. St. Ves1124521:3110
10. Huncovce1122714:298
11. Hranovnica1121812:417
12. St. Ľubovňa1102911:772
II. liga J st. žiaci, výsledky 14. kola: Koš. Olšany - Koš. N. Ves 1:4, 1. MFK Košice - Prakovce 7:0, Moldava n/B - Čaňa 0:2, Benecol Košice - Šaca 0:7, Gelnica - Sp. N. Ves 1:4, Ličartovce B - Rožňava 2:3, Jednota Košice - Lok. Košice B 2:2.
1. Rožňava14122072:1038
2. Čaňa14121181:1137
3. Lok. Košice B1494180:1331
4. Koš. N. Ves14100456:1930
5. Ličartovce B1481559:2825
6. Moldava n/B1480662:2524
7. 1. MFK Košice1472538:2523
8. Sp. N. Ves1472541:2923
9. Šaca1461757:3719
10. Prakovce14401015:6712
11. Jednota Košice141499:517
12. Benecol Košice14211115:1097
13. Gelnica14111217:874
14. Koš. Olšany1411129:1004
II. liga J ml. žiaci, výsledky 14. kola: Koš. Olšany - Koš. N. Ves 0:3, 1. MFK Košice - Prakovce 4:0, Moldava n/B - Čaňa 0:3, Benecol Košice - Šaca 3:1, Gelnica - Sp. N. Ves 0:7, Ličartovce B - Rožňava 5:0, Jednota Košice - Lok. Košice B 1:5.
1. Čaňa14121166:1437
2. Ličartovce B14120281:1236
3. Lok. Košice B14110374:1633
4. Rožňava14100462:2630
5. Koš. N. Ves1493246:1530
6. Sp. N. Ves1481540:2025
7. 1. MFK Košice1471632:3122
8. Moldava n/B1444632:3816
9. Jednota Košice1442830:4914
10. Koš. Olšany1441917:4013
11. Benecol Košice14311019:7010
12. Gelnica14221013:748
13. Šaca14221021:838
14. Prakovce1410135:503
II. liga východ st. žiaci, výsledky 14. kola: St. Ľubovňa B - Svidník 2:0, Bardejov B - Vranov n/T B 3:2, V. Kapušany - Michalovce 0:3, Trebišov B - Giraltovce 0:2, Humenné B - Stropkov B 1:4, Ličartovce - Čierne n/T 1:0, Strážske - Snina B 1:3.
1. St. Ľubovňa B14130155:939
2. Svidník14120270:1136
3. Michalovce14110331:1433
4. Stropkov B1482429:2226
5. Giraltovce1482427:2226
6. Humenné B1481537:2625
7. Bardejov B1474328:2125
8. V. Kapušany1452721:3817
9. Vranov n/T B1442818:3614
10. Strážske14401020:4812
11. Ličartovce1432913:2711
12. Snina B14311012:3710
13. Čierne n/T14211113:327
14. Trebišov B1411124:354
II. liga východ ml. žiaci, výsledky 14. kola: St. Ľubovňa B - Svidník 1:1, Bardejov B - Vranov n/T B 7:0, V. Kapušany - Michalovce 0:1, Trebišov B - Giraltovce 0:6, Humenné B - Stropkov B 2:3, Ličartovce - Čierne n/T 4:0, Strážske - Snina B 3:2.
1. Svidník14113054:636
2. Giraltovce14111258:1134
3. Bardejov B14102256:632
4. Strážske1492348:2829
5. Stropkov B1483340:2027
6. Vranov n/T B1481534:2925
7. Humenné B1480642:2124
8. Snina B1462632:2820
9. Michalovce1451827:2516
10. St. Ľubovňa
B1442824:5514
11. Ličartovce14221013:378
12. Trebišov B1421119:567
13. Čierne n/T14131010:676
14. V. Kapušany1411123:614
II. liga S st. žiaci, výsledky 14. kola: Smižany - Lipany 1:2, Žakarovce - Prešov B 1:11, Sabinov - SAFI Prešov 2:2, Ľubotice - Poprad 4:0, FAM Poprad - St. Ľubovňa A 2:2, Solivar - Levoča 1:1, Sp. Podhradie - Svit 6:1.
1. Prešov B14120261:1036
2. Ľubotice14111233:634
3. Lipany1492352:2129
4. SAFI Prešov1492333:1029
5. Solivar1473430:2424
6. FAM Poprad1464426:2322
7. Sabinov1463534:2121
8. Smižany1452726:2617
9. Poprad1451820:2416
10. Sp. Podhradie1451827:3316
11. Levoča1443717:3115
12. Svit14221013:378
13. Žakarovce14211121:797
14. St. Ľubovňa A14131013:616
II. liga S ml. žiaci, výsledky 14. kola: Smižany - Lipany 3:1, Žakarovce - Prešov B 0:19, Sabinov - SAFI Prešov 0:3, Ľubotice - Poprad 1:2, FAM Poprad - St. Ľubovňa A 0:8, Solivar - Levoča 5:0, Sp. Podhradie - Svit 3:1.
1. St. Ľubovňa A141400103:942
2. Prešov B14112178:835
3. SAFI Prešov14111257:1734
4. Smižany1493248:2030
5. Ľubotice1481558:1625
6. Sp. Podhradie1481535:1925
7. Solivar1463530:1521
8. Lipany1470737:2921
9. Poprad1443715:3615
10. Svit1441927:5213
11. Levoča14311014:5010
12. Sabinov14221018:668
13. FAM Poprad14201214:766
14. Žakarovce14001411:1320