2:3, ŠKP - ZPA 3:0, VK Vector - ŠKP 2:3.
1. ŠKP44012:48
2. VK Vector4137:115
3. FVT TU Bobrík3126:74
4. ZPA3125:74
5. KOPA ENG2113:43
Mix I. trieda: Old Stars - Pokémoni 3:0, Salvator - ŠKP mix 3:1, VK Študenti - Kobylky 3:0, Omladina - Mixáci 3:0, Miš maš - FVT TU Draci 3:1, Pokémoni - FVT TU Draci 0:3, Mixáci - Miš maš 0:3, Kobylky - Omladina 1:3, Old Stars - Salvator 3:2, Salvator - Pokémoni 3:1, VK Študenti - Old Stars 0:3, Omladina - ŠKP mix 3:0, FVT TU Draci - Mixáci 2:3, Pokémoni - Mixáci 2:3, Kobylky - FVT TU Draci 0:3, Old Stars - Omladina 3:1.
1. Old Stars44012:38
2. Omladina43110:47
3. FVT TU Draci4229:66
4. Mixáci4226:106
5. Salvator3218:55
6. Miš maš2206:14
7. Pokémoni4043:124
8. VK Študenti2113:33
9. Kobylky3031:93
10. ŠKP mix2021:62
Mix II. trieda: Úsmeváci - FKK Sekčov 0:3, VÚC Sokol - Neutrál 3:0, Hotel Dukla - GSM 3:0, Ľubotice - SOU SDJ 3:0, SOUE - Chivas 3:2, FKK Sekčov - Chivas 1:3, Neutrál - Hotel Dukla 1:3, Úsmeváci - VÚC Sokol 3:0, Hotel Dukla - Úsmeváci 2:3, Ľubotice - Neutrál 3:0, SOUE - GSM 3:2, Chivas - SOU SDJ 3:0, GSM - Chivas 1:3, Úsmeváci - Ľubotice 3:2, SOUE - Úsmeváci 1:3, SOU SDJ - GSM 0:3.
1. Chivas43111:57
2. SOUE43110:77
3. Hotel Dukla3218:45
4. Úsmeváci3216:65
5. GSM4136:95
6. Ľubotice2206:04
7. SOU SDJ4040:124
8. FKK Sekčov2114:33
9. Neutrál3031:93
10. VÚC Sokol1103:02
Dorastenci: SOU dopravné - Gymnázium JAR 3:1, SPŠ stavebná - Súkromné gymnázium 2:3, Gymnázium SOUE - SOU SDJ 3:0, Stredná lesnícka škola - SOU SDJ 1:3, Súkromné gymnázium - Gymnázium SOUE 1:3.
1. Gymnázium SOUE2206:14
2. Súkromné gymnázium2114:53
3. SOU SDJ2113:43
4. SOU dopravné1103:12
5. SPŠ stavebná1012:31
6. Stredná lesnícka škola1011:31
7. Gymnázium JAR1011:31
8. SPŠ strojnícka0000:00
Dorastenky skupina A: Gym. sv. Moniky - OA 0:3, Gym. SOUE - Gym. sv. Moniky 3:2, Ped. a soc. akadémia - SOU obchodné 3:1, Gym. sv. Moniky - Ped. a soc. akadémia 0:3, SOU obchodné - Gym. sv. Moniky 3:0.
1. Ped. a soc. akadémia2206:14
2. Gym. sv. Moniky4042:124
3. SOU obchodné2114:33
4. OA Prešov1103:02
5. Gym. SOUE1103:22
Dorastenky skupina B: Gym. Lipany - SZŠ sv. Bazila Veľkého 3:0, ZSŠ odevná - Gym. Lipany 3:1, SZŠ sv. Bazila Veľkého - Gym. sv. Mikuláša 1:3, SZŠ sv. Bazila Veľkého - Gym. Lipany 0:3.
1. Gym. Lipany3217:35
2. SZŠ sv. Bazila Veľkého3031:93
3. ZSŽ odevná1103:12
4. Gym. sv. Mikuláša1103:12
5. Súkromné gymnázium0000:00
6. ZŠ Šrobárova0000:00