Prvá prehra Kubách a premiérové bodové zisky posledných

Sportnet|25. nov 2004 o 00:00

Kežmarok Kežmarská hokejbalová liga pokračovala stretnutiami ďalšieho kola.Výsledky: Crvena zvezda KK - Soulfly KK 7:6 po predĺžení (1:0, 1:2, 4:4

Kežmarok Kežmarská hokejbalová liga pokračovala stretnutiami ďalšieho kola.

Výsledky: Crvena zvezda KK - Soulfly KK 7:6 po predĺžení (1:0, 1:2, 4:4 - 1:0)

Góly: Konček 3, Ďurica, J. Juhász 2 Švarc 3, Zeman 2, Ochotnický.

V boji o prvé ligové body Soulfly stále doťahovali náskok súpera, aby tri minúty pred koncom dvomi zlepenými gólmi išli nečakane do vedenia. Keď sa už zdalo, že zápas vyhrajú, sekundu pred koncom vyrovnal Jozef Juhász. V tabuľke tak už každý získal čo i len bod. Počas predĺženia nečakaná strelecká aktivita Crvenej zvezdy slávila úspech a gólom Jána Končeka si pripísali prvé ligové víťazstvo.

Čapem Zinties KK Kubachy Sp. Bystré 10:8 (4:0, 5:4, 1:4)

Góly: Jakubčo, M. Jankura 3, K. Jankura, Krátky 2 Kubičko, Fábry, J. Jurčo 2, M. Budaj, Pavličko.

Čapem Zinties strhli od začiatku doslova uragán útočných kombinácií a hráči Kubách boli často iba smutnými štatistami. V polovici zápasu vyhrávali Kežmarčania 8:0! Kubachy sa však nevzdali a čakali na to, keď sa súper nasýti gólov a začne hrať nedôsledne a profesorsky, čo sa aj stalo. Postupne prebrali taktovku a súboj ešte poriadne zdramatizovali. Na odvrátenie prvej prehry v súťaži to však nestačilo.

Snipers KK Fighters Sp. Belá 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)

Góly: J. Lach Jacenko, Leščák, Palguta, P. Bachleda.

Vo vyrovnanom zápase rozhodlo efektívnejšie premieňanie šancí. Kežmarčanom chýbal predovšetkým dobrý zakončovateľ. Keby sa totiž ujala jedovka domáceho Jozefa Lacha za stavu 1:2, ktorá trafila brvno, mohol byť výsledok iný.

8. Soulfly5001425:611

Mužstvu Tornáda sa odpočítal bod za kontumačnú prehru.

Legenda: zápasy, výhry (3 body), výhry po predĺžení (2 b.), prehry po predĺžení (1 b.), prehry (0 b.), skóre, body.

Najbližší program 27. 11.:

12.00 hod.: Soulfly Čapem Zinties

Aj keď režisér hry Čapem Zinties Karol Jankura bude chýbať, akýkoľvek bodový úspech Soulfly by bol prekvapením. Podceňovanie súperov však býva v lige často nečakane trestané.

13.00 hod.: Fighters - Matrix

Triumfom môže Matrix definitívne prezimovať na čele súťaže. Víťazstvom sa však tento cieľ môže veľmi priblížiť i súperovi, no i tak súboj druhého s prvým sľubuje výborný hokejbal.

14.00 hod.: Crvena zvezda - Tornádo

Derby zápas, pretože niekoľko hráčov Crvenej zvezdy hrali kedysi za Tornádo, má favorita jasného. V takýchto stretnutiach však býva ťažko práve takým mužstvám, ktoré by mali na papieri vyhrať. Nehovoriac o tom, že prvý bodový zisk Crvenej zvezdy určite posilní jej hráčov k tuhšiemu odporu.

Domov»Sportnet na východe»Prvá prehra Kubách a premiérové bodové zisky posledných