Prešovskí prvoligisti doma neuspeli

Sportnet|29. nov 2004 o 00:00

V záverečnom, 11. kole prvej časti I. ligy hádzanárov sa zástupcom východného Slovenska nedarilo. Odvetná časť štartuje až 6. februára 2005. ZHK

ZHK Prešov - MŠK Hlohovec 27:34 (10:15)

Favorizovaní hostia mali počas celého zápasu hru pod kontrolou. Ťažili najmä z dobrej obrany, kde získavali lopty na úspešné protiútoky. Domáci síce bojovali, v 39. minúte znížili na 16:18, ale na viac v dueli nemali.

ZHK: Varga, Onufer - Breja 7/3, Kolpak 2, Kuchár 2, J. Tomaš 5, Lukáč 3, Servátka 7, Mišek 1, Novotný, Staš.

Tatran Prešov B - HC Topvar Topoľčany 26:37 (14:20)

Mladíci v dresoch Tatrana nemali proti suverénnemu lídrovi súťaže veľa šancí. Viedli jediný raz - 5:4 v 8. minúte. Hostia potom prevzali opraty do rúk a postupne si budovali náskok, ktorý domáci márne stíhali.

Góly Tatrana: Durilla 7, Damitš 5, Horváth 5/2, Mazúr 4, Gruca 3, Marušák 2.

Ostatné výsledky: Levice - Malacky 30:25 (13:15), ŠKP Bratislava B - Levoča 29:25 (10:13), Piešťany - Modra 41:27 (22:12).