1.kolo
JAMNÍK - PAŠEK GELNICA, nehralo sa
BYSTRANY - VOJKOVCE 3:2 (0:0)
SLOVAN GELNICA - SLOVINKY 2:0 (1:0)
TEPLIČKA - OLCNAVA 2:1 (1:0)
MARGECANY - ODORÍN 1:0 (0:0)
KLUKNAVA - MARKUŠOVCE 2:2 (2:1)
HRABUŠICE - LETANOVCE 6:2 (1:1)
2. kolo
PAŠEK GELNICA - TEPLIČKA, nehralo sa
ODORÍN - HRABUŠICE 1:1 (1:0)
KLUKNAVA - JAMNÍK 2:1 (1:1)
VOJKOVCE - MARGECANY 0:1 (0:0)
MARKUŠOVCE - LETANOVCE 3:3 (1:2)
OLCNAVA - SLOVAN GELNICA 0:1 (0:0)
SLOVINKY - BYSTRANY 4:1 (0:1)
3. kolo
SLOVAN GELNICA - PAŠEK GELNICA, nehralo sa
MARGECANY - SLOVINKY 4:1 (2:0)
TEPLIČKA - KLUKNAVA 2:0 (1:0)
HRABUŠICE - VOJKOVCE 3:3 (1:3)
LETANOVCE - ODORÍN 1:0 (1:0)
BYSTRANY - OLCNAVA 2:4 (2:1)
JAMNÍK - MARKUŠOVCE 2:0 (0:0)
4. kolo
OLCNAVA - MARGECANY 0:0
JAMNÍK - TEPLIČKA 2:2 (1:1)
MARKUŠOVCE - ODORÍN 3:2 (0:1)
VOJKOVCE - LETANOVCE 2:0 (1:0)
KLUKNAVA - SLOVAN GELNICA 3:1 (2:1)
SLOVINKY - HRABUŠICE 0:1
BYSTRANY mali voľno
5. kolo
LETANOVCE - SLOVINKY 4:0 (3:0)
HRABUŠICE - OLCNAVA 0:2 (0:0)
TEPLIČKA - MARKUŠOVCE 4:0 (2:0)
SLOVAN GELNICA - JAMNÍK 2:0 (0:0)
BYSTRANY - KLUKNAVA 5:1 (3:1)
ODORÍN - VOJKOVCE 1:1 (0:1)
6. kolo
TEPLIČKA SLOVAN GELNICA 2:1 (1:1)
MARKUŠOVCE VOJKOVCE 5:1 (2:0)
JAMNÍK BYSTRANY 4:0 (2:0)
SLOVINKY - ODORÍN 1:1 (1:1)
OLCNAVA - LETANOVCE 2:0 (0:0)
KLUKNAVA - MARGECANY 1:1 (0:0)
HRABUŠICE - voľno
7. kolo
MARGECANY - JAMNÍK 3:0 (1:0)
HRABUŠICE - KLUKNAVA 5:1 (1:1)
ODORÍN - OLCNAVA 2:1 (1:0)
BYSTRANY - TEPLIČKA 0:3 (0:1)
SLOVAN GELNICA - MARKUŠOVCE 2:1 (1:1)
VOJKOVCE - SLOVINKY 0:2 (0:1)
LETANOVCE mali voľno
8. kolo
TEPLIČKA - MARGECANY 1:1 (0:0)
SLOVAN GELNICA - BYSTRANY 3:0 (0:0)
JAMNÍK - HRABUŠICE 5:0 (3:0)
MARKUŠOVCE - SLOVINKY 3:1 (0:0)
OLCNAVA - VOJKOVCE 4:0 (0:0)
KLUKNAVA - LETANOVCE 4:1 (2:0)
Odorín mal voľno
9. kolo
HRABUŠICE - TEPLIČKA 3:1 (2:0)
MARGECANY - GELNICA 1:0 (1:0)
ODORÍN - KLUKNAVA 2:2 (0:1)
SLOVINKY - OLCNAVA 1:0 (0:0)
LETANOVCE - JAMNÍK 3:2 (1:1)
BYSTRANY - MARKUŠOVCE 3:3 (1:2)
Vojkovce mali voľno
10. kolo
BYSTRANY - MARGECANY 1:1 (1:0)
TEPLIČKA - LETANOVCE 10:1 (7:0)
JAMNÍK - ODORÍN 3:1 (2:0)
KLUKNAVA - VOJKOVCE 3:2 (2:1)
GELNICA - HRABUŠICE 4:1 (0:0)
MARKUŠOVCE - OLCNAVA 1:1 (1:1)
Slovinky mali voľno
11. kolo
ODORÍN - TEPLIČKA 1:0 (1:0)
SLOVINKY - KLUKNAVA 3:3 (2:1)
MARGECANY - MARKUŠOVCE 7:1 (3:0)
HRABUŠICE - BYSTRANY 4:1 (2:1)
LETANOVCE - SLOVAN GELNICA 1:1 (1:0)
VOJKOVCE - JAMNÍK 2:3 (2:0)
Olcnava mala voľno.
12. kolo
MARGECANY - HRABUŠICE 1:1 (1:1)
TEPLIČKA - VOJKOVCE 7:0 (2:0)
JAMNÍK - SLOVINKY 7:2 (4:1)
SLOVAN GELNICA - ODORÍN 5:3 (2:1)
BYSTRANY - LETANOVCE 1:1 (1:1)
KLUKNAVA - OLCNAVA 2:1 (2:0)
Markušovce mali voľno
13. kolo
SLOVINKY TEPLIČKA 1:6 (1:3)
LETANOVCE MARGECANY 1:2 (1:1)
ODORÍN BYSTRANY 3:2 (2:0)
VOJKOVCE GELNICA 1:0 (1:0)
OCLNAVA JAMNÍK 0:4 (0:2)
HRABUŠICE MARKUŠOVCE 1:1 (0:0)
Kluknava mala voľno
14. kolo
SLOVINKY - SLOVAN GELNICA 1:2 (0:2)
MARKUŠOVCE - KLUKNAVA 3:2 (1:1)
OLCNAVA - TEPLIČKA 1:1 (0:0)
VOJKOVCE - BYSTRANY 4:0 (1:0)
LETANOVCE - HRABUŠICE 1:1 (1:0)
ODORÍN - MARGECANY 2:2 (0:1)
Jamník mal voľno
TABUĽKA
1. Teplička1383241:1227
2. Margecany1376025:927
3. Gelnica1381424:1425
4. Jamník1271433:1722
5. Hrabušice1355327:2320
6. Kluknava1354426:2919
7. Markušovce1345426:3117
8. Olcnava1343617:1615
9. Odorín1335519:2314
10. Letanovce1334619:3413
11. Vojkovce1332818:3211
12. Slovinky1332815:3611 (-3)!!!
13. Bystrany1323819:379
TABUĽKA - DOMA
1. Teplička761028:419
2. Gelnica660018:518
3. Kluknava752017:917
4. Jamník651023:516
5. Margecany651017:316
6. Hrabušice742122:1114
7. Markušovce642018:1014
8. Odorín734012:913
9. Letanovce632111:611
10. Vojkovce63039:69
11. Bystrany723215:159
12. Olcnava62227:68
13. Slovinky72239:158
TABUĽKA - VONKU
1. Margecany72508:611
2. Teplička622213:88
3. Olcnava721410:107
4. Gelnica72147:87
5. Jamník620410:126
6. Hrabušice61325:126
7. Markušovce70348:213
8. Slovinky61056:203
9. Kluknava60249:202
10. Vojkovce70259:262
11. Letanovce70256:282
12. Odorín60157:141
13. Bystrany60064:220