Súboj prvého s druhým jasne pre obhajcu

Sportnet|2. dec 2004 o 00:00

Kežmarok - Kežmarská hokejbalová liga pokračovala ďalšími stretnutiami.Výsledky: Soulfly KK - Čapem Zinties KK 0:5 kont.Druhý kontumačný výsledok

Kežmarok - Kežmarská hokejbalová liga pokračovala ďalšími stretnutiami.

Výsledky: Soulfly KK - Čapem Zinties KK 0:5 kont.

Druhý kontumačný výsledok sezóny. Súper sa nedostavil na stretnutie, a tak ťažko vybojovaný bod pred týždňom sa Soulfly zmazal.

Fighters Spišská Belá - Matrix KK 3:9 (0:2, 1:1, 2:6)

Góly: Nebus, Palguta, P. Bachleda L. Zwick 4, M. Jankura, Majer 2, D. Šlosár.

O výsledku rozhodli predovšetkým skúsenosti z ťažkých zápasov. I keď sa zdá, že rozhodla až posledná tretina, obhajca mal prevahu celý zápas.